Нуждаете се от помощ за преобразуване на bmk 5449-12-7 в свободна база А-масло

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Мисля, че това, за което се говори като а-масло, е амфетамин фрибаза, разреден с метанол
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
За мен това е А :

Тук

Мразя този език.

Щеше да е по-лесно, ако хората говореха за молекули, а не за език, идващ от улицата...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Знам, много по-добре е да се говори за молекула, просто се опитах да не объркам още повече един и без това объркан човек
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Скъпи сериалче, не бива да се чувстваш нападнат.
по-ранното обяснение за изчисляването на моловете беше феноменално.
Там подробно обяснихте какво трябваше да направя, за да превърна моето P2P в N-формиламфетамин.

Вчера просто зададох един въпрос и изведнъж ти добави цяло обяснение.
Съжалявам, но това ми се стори много странно. защото вече бяхте обяснили всичко от P2P до N-формиламфетамин .
сега изведнъж бяха добавени толуол и солна киселина.
Съжалявам, но това беше много объркващо за мен. и все още е всъщност
Така че простете ми, ако ви изглеждам груб.

Изобщо не искам амфетамин
Искам свободен амфетамин N-Formylamphetamine и да, уличното име в Европа A-oil .

Така че сега питам имам ли нужда от тази допълнителна стъпка с толуол и солна киселина?

И истинският въпрос, който искам да задам
изчислявате 8 мола мравчена киселина ( 433 гр.)
Излишък означава свръхголямо количество Така че всъщност не е лошо да се добави твърде много мравчена киселина? защото аз лично смятам, че използвах твърде малко мравчена киселина и затова след общо 12 часа готвене изведнъж се получи промяна на цвета.
мравчената киселина изобщо не е скъпа, предпочитам да използвам достатъчно количество, за да съм в безопасност .
позволено ли е това?
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Упс! Сблъскахме се с някои проблеми.
Срокът за редактиране на това съобщение (10 минути) изтече.
---------------------------------------------------------------------
PS: Намира се във фаза на учене, затова работя само с количества от 100 ml от P2P
така че не е загуба, ако се провали. това е просто част от него
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Здравей, приятелю мой

Имам нужда от помощ plz
приключих с готвенето
този път се получи много добре.
След 14 часа готвене без прекъсване и с много мощен миксер имам хубав плътен жълт горен слой в колбата си.
сега искам да започна последния етап. ph на горния и долния слой е ph04
Трябва ли вече да ги разделям? така че сега трябва да повиша ph със солна киселина до ph11
промиването с толуен как се прави това?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
отделете, след това добавете толуол към водния слой, разбъркайте, отделете отново, повторете 1-2 пъти ->HCl -> сух - > утайка с h2so4
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Опитвам се да харесам публикацията ви, но не се получава

Благодаря ви за отговора.

Също така ми казаха, че за последната стъпка ми е необходим NaOH ?
И след като добавя HCI, трябва отново да нагрявам в продължение на 3 часа в рефлукс?
правилно ли е това?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Това е процедурата, направихте ли нещо различно? освен вакуумирането на

1. Разтвор на 1-фенил-2-пропанон (0,827 g, 6,2 mmol) и формамид (3,5 ml) се нагрява при 160-170 *С в продължение на 16 h.
2. Сместа се охлажда до стайна температура и се добавя 30% водороден пероксид (5 ml).
3. След разбъркване в продължение на 15 min реакционната смес се екстрахира с бензол (2х25 ml) и комбинираните бензолни екстракти се изпаряват при понижено налягане, за да се получи тъмно масло.
4. Маслото се разтваря в разтвор на метанол (5 ml) и 15% HCl (5 ml) и се разбърква при обратен поток в продължение на 2 h.
5. Реакционната смес се изпарява под намалено налягане. Останалият продукт се разтваря във вода (25 ml) и се промива с метиленхлорид (2x20 ml).
6. След това водният разтвор се превръща в основен (рН 10) чрез добавяне на NaOH гранули и се екстрахира с метиленхлорид (2х25 ml).
7. Комбинираните екстракти с метилен хлорид се изпаряват, за да се получи аминът като жълто масло
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Така че всичко е наред.

Следвам PDF файла тук в тази тема, но последната стъпка не е включена. а ми трябва само последната стъпка .
Вече имам N-формиламфетамин течен ph4 и искам фребаза течен ph11
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Намираш се на стъпка 3 от процедурата

4. Маслото се разтваря в разтвор на метанол (5 ml) и 15% HCl (5 ml) и се разбърква при обратен поток в продължение на 2 h.
5. Реакционната смес се изпарява под намалено налягане. Останалият продукт се разтваря във вода (25 ml) и се промива с метиленхлорид (2 пъти по 20 ml). за сега не е необходимо да се вакуумира, просто използвайте извлечения органичен слой (масло). не можете да добавите Naoh само към маслото + разтворителя, така че ви трябва малко вода, добавете Naoh, извлечете вашата обикновена амфетаминова свободна база, утайка.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Въпрос за сериала.

След 24-часовия рефлукс, просто ли се оставя всичко в колбата ? И да започнете с третирането с HCI ? Или първо да разделите двата слоя
преди да започнете обработката?
Как става промиването с толуол ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Първоначалната реакционна маса се отделя и вие работите с извлеченото масло и следващите промивки, събрани заедно. моля, обърнете внимание как процедурата препраща към това, което се обработва с HCl, като към масло.
Промиването може да се разбира като извличане. например след отделянето добавяте още толуол към водния слой, разклащате добре, изчаквате да се отдели, поставяте във фуния, отделяте. друго нещо, което може да се разбира, е да кажем, че имате чаша с фреб, изливате я някъде другаде, но все още има материал върху чашата, добавяте толуол, "промивайки" чашата от всякакви остатъци от продукта.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Какво количество HCI да смеся с горния слой, да кажем, че е 300 ml

Наистина не разбирам, че HCI ще повиши ph, защото има ph 1
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
добавяте HCl, за да превърнете вашия n-формил в обикновена ампер. основа. също така HCl ще намали вашето рН, а не ще го повиши. в процедурата за 0,8-0,9 p2p се използват 5ml 15% HCl, опитайте еквивалентно количество, предполагам.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

И така, как да го направя след това на ph 11 ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
6. След това водният разтвор се прави основен (рН 10) чрез добавяне на гранули NaOH и се екстрахира с метилен хлорид (2х25 ml).

След HCl имате двуслойна реакционна маса, добавяте към нея натриев хидроксид, отделяте, екстрахирате с толуол или с каквото имате, обединявате екстрактите, изсушавате с mgso4, утаявате.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Мога ли да използвам и толуен за това, защото не разполагам с метиленхлорид ?
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Здравейте на всички членове
Аз съм нов тук.
Имам един въпрос от този синтез
има ли начин от N-формиламфетамин. Към нормална скорост ( paste )
Защото не искам да имам нестабилно масло
Искам възможно най-доброто качество с нещата, с които разполагам, и мисля, че маслото не е отговорът
Кой може да ми помогне ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
да, всеки неполярен работи ксилол, петролен етер, циклохексан, бензол, ипа също, ако вашият aq слой е основен или наситен със солен разтвор, ацетатите вредят на добива не си струва да се използват
Това е, за което говорим в тази тема. форметорексът се получава чрез аминиране по Левкарт, последвано от хидролиза с HCl, като се получава амфетаминова свободна база, която може да се съхранява в продължение на месеци разтворена и държана на студено.
 
Top