Синтез на PMK масло от PMK (CAS 28578-16-7 восъчна форма) в голям мащаб

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Изхвърлете горния слой на водата.
9. Поставете отново в реактора масления горен слой.

Колко слоя ще има? най-горният е изхвърлен вода и след това ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Видях и това. Това е печатна грешка. Трябва да има само два слоя. Бих очаквал масленият слой да падне на дъното. Отделете горния, водния слой, и го изхвърлете. Запазете долния маслен слой за следващата стъпка. След това, по-късно, ако използвате DCM, крайният ви продукт ще бъде в неаквасния долен слой DCM. Ако замените DCM с толуол или диетил етер (както някой друг попита за това), вашият продукт ще бъде в горния неаквасен слой. DCM, надолу. Толуол и диетил етер - нагоре. Бих ви предложил да се придържате към DCM, тъй като той може да бъде отделен с помощта на ниска температура, за разлика от толуола, и не представлява същата опасност от пожар като DE. Той обаче е канцерогенен и *има ниска температура на възпламеняване*. Използвайте добре вентилирано помещение и събирайте в охладен съд за повторна употреба.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Здравейте , това е моят метод, (имам Фринг, просто съм загубил шибаната парола)
Видях, че сте добавили някои стъпки, въпроси:

Защо точно? (опитах и двете, всичко работи)
и в последната стъпка казвате "изпарете DCM от дъното" , защо да се изпарява? не е ли по-добре да се разделят слоевете?
или искате да кажете, че след разделянето на слоевете те се дестилират във вакуум, за да се отстранят евентуалните остатъци от вода?

А цветът на PMK: тъмночервено-кафяв или жълтеникав като стария?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Вие го правите отделно. Отделяте долния слой, който се състои от DCM и Продукт, и след това изпарявате DCM от *това, което е било долният слой* (аз бих използвал гореща водна баня), за да остане вашият (мръсен, но достатъчно чист за повечето) продукт. Мисля, че дестилацията на продукта с пара би била добра идея.

Ако някой е запознат с химията, знае, че има куп вариации, които бихте могли да приложите.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Тази публикация е добро обяснение, което е публикувано от @btcboss2022 (благодаря). Потвърждавам, че това е доказан и работещ метод.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Има ли някаква алтернатива на DCM (може би толуол?), тъй като той е трудно достъпен в моята страна?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Амониев ацетат ли използвате за редукцията или газ MeNH2?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Амониев ацетат = MDA
+ MeNH2 = MDMA

От вас зависи.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
От 1,25 кг от маслото PMK (от прахообразната форма на PMK) получих 1,3 кг от крайното вещество.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Един от моите много ранни синтезатори, по времето, когато имаше смисъл да се прави само продукт с такава чистота, но не много хора го оценяват такъв, какъвто е..за съжаление.

Това беше преди, когато правех синтезатори от страст, да бъда затворен в лаборатории, на които се казваше да правят лилави гадости, беше откачено.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Най-красивият MDMA, който някога съм виждал. Това MDMA HCL ли е? Как го правиш толкова прозрачен, брато? Мога да направя MDMA HCL чисто бял, не е трудно. Но все пак може да се постигне висока прозрачност.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Съществува необходимост от pmk масло/прах
Можете да се свържете с мен
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
С новото подобрение на добива, при което трябва да извличам маслото PMK от долния и горния слой, все още ли трябва да разделям двата слоя или мога да премахна стъпки 7, 8 и 9?

Имам предвид, че след "6. Добавете 3,25 kg HCL 37% на малки порции, след като добавите всичко, поддържайте сместа при 80 °C при рефлукс в продължение на 1 час при разбъркване.", мога ли да премина директно към "10. Добавете сместа от H2O и натриев бикарбонат, като разбърквате 2-3 минути." ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Трябва да се разделят слоевете.
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
На какъв темп трябва да се изпълнява стъпка 6? Колко бързо трябва да бъде добавянето на киселината - по капки? 10 г наведнъж? Изглежда, че това е стъпката, която разваля тестовете. При използване на фосфорна киселина вместо HCl, при каква температура е най-добре да се добавя киселината, колко да се добавя наведнъж?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Няма обсъждане на началните температури на добавяне на PMKe към разтвора на Naoh, нито на HCl , това са двата най-важни момента на реакцията, температурите и скоростта на добавяне, по капки и т.н. Благодаря ви
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
стайна температура моя ниг, стайна температура, както и при всяка друга реакция, при която базирате или подкиселявате матерния разтвор, искате да е възможно най-студена и бавна, за да не се повишава температурата и да не се получават странични продукти. не можете да започнете от фризера очевидно в самото начало, защото той вече е гаден камък и ви трябва топлина, за да го разтопите, така че най-ниската температура, която можете, нали? след това оставяте температурата да падне, след като сте я рефлуксирали, обработвате сместа и я подкиселявате, няма дискусия, защото се подразбира, че ако имате килограм MDP2P, първо сте провели поне основна А/В екстракция и следователно не би трябвало да питате това
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
На сегашния пазар той е определено най-силният без съмнение, за сравнение мексиканският или канадският е истинско говно, слаб и мръсен, противоположно на този чист Dmeth напълно чист и със сила, която никога не е тествана преди. Благодаря на аптекаря, че ме убеди да направя тест, следващата стъпка е да поръчам днес 1/2 килограм днес..
Това са всички хораһттр://!!!!
Мощност по скалата от 1 до 10 (давам 13), Дълготрайност давам 15...:)
Мислех, че имам най-добрите наркотици мет с мен бях в грешка от 30 години никога не съм опитвал толкова мощен продукт през целия си живот. накратко, бях сериозно сгрешил в оценката си за метамфетамин, който се обръща в света. Мисля и следвам, че тук, в този форум, има най-надарените химици, които произвеждат чист D-Meth, супер мощен, той ви отвежда до звездите ...
ако бях на твое място, ще си опитам късмета , ще се свържа с г-н него възможно най-скоро .... ако все пак се съгласи да ти продаде? Аааа, опитайте, струва си... МИР
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, 4676-39-5 (MDP2P) е същото като P2NP, нали?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Очевидно е, че не!Различни CAS различни продукти!
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Има ли някой добър алтернативен избор за киселина за декарбонизация и хидролиза?
HCl и фосфорната току-що бяха добавени към регламента за ЕНП в моята страна, вече не е възможно да се купуват без лиценз за ЕНП или адрес на фирмата и бизнеса, доказателство за употреба и пълна идентификация.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Можете да си набавите HCl газ сами, това не е трудно. Всичко, от което се нуждаете, може да купите в най-близкия магазин, в който се продават някои гадинки за автомобили и за поддържане на дома.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Когато бях по-млад, моите приятели, които се занимаваха с тайна химия, правеха следното:
1. вземаха електролит от акумулаторна батерия и го слагаха на котлона за изпаряване. Изпаряването продължава до достигане на плътност 1,8 gr на 1,0 ml.
2. Приготвя се някакъв стъклен съд с маркуч и вътре се поставя NaCl (кухненска сол).
3. Полученият електролит се поставя в съда в съотношение 2 ml на 1 gr сол.
4. Съдът се затваря. Газът HCl се получава от маркуча.
 
Last edited:
Top