Синтез на PMK масло от PMK (CAS 28578-16-7 восъчна форма) в голям мащаб

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Ето го и последното ми постижение направете така, че да кристализира естествено в молекулярната форма на самия кристал. Повече чистота е невъзможна!!! ;-)
Изглежда ръчно изработено, но повярвайте ми, са естествено образувани!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Много добра работа. Какъв процес използвате, за да отстраните примеса, наподобяващ черен катран? Дори върху снежнобели кристали той се появява при последващи рекристализации и крайният продукт става доста тъмен.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Правите втора киселинна основа, за да отстраните черното вещество? Когато газирам свободната основа, кристалите са снежнобели, но стават тъмни и съдържат онова лепкаво вещество след рекристализация до големи парчета. Мръсният ацетон, използван за измиване, също съдържа много от това и мдма. Мислех да се опитам да дестилирам фребазата преди кристализацията.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Вашето р ешение е жълто, а не бяло, правилно ли е?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Восъкът беше кафявият. Стара стока. Новият жълт е много по-чист, както чувам. Все още не съм имал възможност да го пусна.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Правя го само веднъж евентуално качеството на прекурсора влияе на това винаги използвам прах восъкът е по-мръсен имах го и в началото.
Да, най-добрият ви вариант е парната дестилация.
Проверих и изглежда, че примесът е mdp2ppol или подобен, но името не е важно в този случай.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Добре, благодаря, звучи, че прахообразният превод е начинът, по който трябва да се направи. Имам пробно количество прах методът на преобразуване е идентичен с този на восъка?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, моля, помогнете ми Следвах вашата рецепта за синтез на pmk 28578-16-7 прах до mdp2p и след рефлуксация настъпи отделяне на маслото, но в маслото все още имаше някакво бяло мътно вещество, а когато маслото се охлади, бялото мътно вещество стана по-гъсто като мокра зърнена закуска и ме остави с много малко масло.
Някой виждал ли е това да се случва преди?
Какво направих погрешно btcboss2022?
Някой може ли да ми помогне с това?
Прилагам няколко снимки.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Повторете реакцията с малко повече вода приемете, че сте направили с hcl ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
ОМГ! Трябва да е съдба или нещо подобно хахахах
Никога не съм имал проблеми в продължение на повече от една година с този процес, а миналата седмица ми се случи същото с партида от 15 кг прах (беше последният 15 кг от голяма партида, така че същият продукт)
На 99% съм сигурен, че става въпрос за съхранение и време на съхранение, в моя случай съхранявах в кофа с капак около 6 месеца.
Изолирах това твърдо вещество, което изглежда е вид полимеризация на оригиналното вещество.

Тествах с какъв продукт се разтваря:
Вода: Не
Кисела вода: Не
Алкална вода: Практически нищо
DCM: Не
Метанол: Практически нищо
Ацетон: Не

Странно, нали? Той става течен само при висока температура или с гореща вода, подобно на оригиналния материал, така че единствените 2 възможности са:
- Нереагирал продукт ( много малко вероятно след стотици пъти извършване на същия процес, също и със същата партида, а и трябва да се разтвори в алкална вода)
- вид полимеризация, дължаща се на времето и условията на съхранение.

Можете да опитате повече време при 90С с HCL, но предполагам, че няма да се получи.

Това, което направих аз (не означава, че това е решението или че трябва да направите същото)

Добавих вода, разбърках я и по-късно DCM и всичко това в разделителна фуния.
Ще имате горен слой вода, среден слой твърдо вещество и долен слой DCM+PMK масло, което по-късно ще се изпари от DCM.
Това е бавно разделяне и аз го направих 3 пъти с DCM.
Очевидно е, че добивът е много по-нисък от обичайния, но по-добре това, отколкото нищо.

Съжалявам, че не можах да ви помогна повече, но имах същия проблем и се опитах да го реша, както най-добре знам, като използвах здравия разум и предишния си опит.

Вероятно някой химик би ви помогнал по по-добър начин.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Белфорт, това е правилната реакция с HCL.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Благодаря ви за отговора на поста ми. Прахът дойде увит в дебел найлонов плик в картонена кутия, както обикновено. Получих го само преди 1,5месеца, но колко време е бил на съхранение преди мен, кой знае. Съхранявам го в хладно помещение със стайна температура. Направих общо 2 реакции, 1 реакция от 1 кутия и друга реакция от друга кутия със същите резултати. Предполагам, че тази партида е компрометирана. Съгласен съм с "нещо е по-добре от нищо".
Казахте "Добавих вода, разбърках я, а по-късно DCM и всичко това в разделителна фуния".
Въпрос...
1. Какво беше съотношението на водата и ДКМ, които добавихте към маслото, и колко време го разбърквахте?
2. Колко по-малко е бил добивът?
Ще опитам 90С или по-висока температура с HCL при по-голяма продължителност, както предложихте. Ако намеря решение, ще го публикувам тук и ще ви съобщя.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Г.Патън, Гордън Рамзи или който и да е химик в тази общност - можете ли да предложите някакво решение на този проблем? Всяка помощ е много ценна. Благодаря предварително.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Вземете бяла фосфорна киселина и бъркалка на върха в тиган от неръждаема стомана и просто сложете всичко заедно и загрейте на 80/90, за да видите, че реакцията протича, и след няколко часа реакция измийте фосфорната киселина до pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Белфорт, благодаря. Ще изпробвам предложението ви.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Ще има ли запис от вашия начин на синтез на MDMA от масло от PMK (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Благодаря
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Пиша за това, че ако прекурсорът не е в добри условия, може да имате твърда в процеса?
В такъв случай всички процеси трябва да го имат, нали?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Очаквайте следващия @btcboss2022 лабораторен тест за ЧИСТОТА НА ЛЕДАТА И ЕНИАНТОМЕТЪР R,S върнете се, за да бъдете актуализирани
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 105

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Може ли да се замени разтворът на бикарбонат с по-малко количество разтвор на хидроксид, ако се приеме, че те са с едно и също ph?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Содата за хляб неутрализира киселината, но твърде многото сода за хляб прави така, че останалата в маслото сода за хляб, която можете да изкарате само чрез дестилация или като сложите отново киселина и луга, последната част
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Така че, ако целта е да се неутрализира киселината, защо разтворът на натриев хидроксид да не може да замени разтвора на бикарбонат, ако приемем, че те са с едно и също ph?

Просто не разбирам защо трябва да се използва такова голямо количество разтвор на бикарбонат.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Лично аз предпочитам основна неутрализация със сода за хляб, а когато е 5/6, коригирам последно с луга.

Ако е hcl, HCL се неутрализира до NaCl и газове, означава, че вече е бил част от фо продукта ви
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Неправилно прочетох, мислех, че искате да регулирате рН на маслото след реакцията
 
Top