Инструкции за работа с видеоклипове.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Видео на p2p за метамфетамин
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
вече има видеоклипове по тази тема, интересува ме обаче да видя p2p to meth NaBH4 reductive amination
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Това би било чудесно допълнение
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Видеоклиповете наистина са нещо, което прави форума на ВВ много по-иновативен в сравнение с досега съществуващите форуми от миналото. Преди разглеждахме снимките с ниска резолюция като нещо готино. След това се появиха видеоклиповете на ВВ и те не само са с различен формат, но и не им липсва качество.

Ясно е, че преди заснемането на видеоклиповете е направена оптимизация на стохиометрията. Честно казано, учудвам се, че форумът все още съществува до ден днешен. Екипът явно полага големи грижи за него.

Уморително е как YouTube започна да изтрива видеоклиповете, така че преминахте към кратки видеоклипове, които се позовават на действителния форум 😆. Най-смешната част са заглавията, които буквално само хора, които знаят какво търсят, биха могли някога да търсят :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Честно казано, изненадан съм, че на youtube им е отнело толкова време да го направят. Предполагам, че осигуряването на съответствие на цялото им съдържание с официалната одобрена от правителството мисъл изисква много работа.

Все пак, ако говорим сериозно, мисля, че това е интересно решение. Има и други с видеоклипове за правене на наркотици, експлозиви и други неща, но тези, които съм виждал, обясняват как се правят нещата, а не ги правят в действителност. Това е нещо като Монти Пайтън "как се прави кучешки стил"; позволено ти е да го обясняваш по телевизията, но не ти е позволено да го показваш по телевизията.

А какво ще кажете за публикуването в "Грохот"? Те се рекламират като алтернатива на цензурата в youtube.
 
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
LFG нека да получим Breaking Bad на Rumble!!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Току-що забелязах, че сте го пуснали в Румбъл. Любопитно ми е да видя какво ще се случи. Прочетох политиката за съдържанието и съдържанието на BBGate вероятно нарушава номер 9
"Съдържание или материали, които насърчават или предоставят информация с инструкции за незаконни дейности, насърчават нанасянето на вреда или нараняване на която и да е група, лице или жестокост към животни, включително, но не само:"

Но от друга страна, те имат репутацията на защитници на свободата на словото.

Освен това видях, че Ръсел Бранд има предаване там.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Да, нека видим колко дълго ще се задържи там :) Мисля, че краткото съдържание в YouTube също би било безумен начин да се стимулира форумът!!!
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Всъщност разбрах за това чрез кратко видео в youtube
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Болен! Намерих го по стария амфетаминов път чрез HGCL2 в YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Според мен един синтезатор MXE би бил изключително ценен за света.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Можете ли да направите репортаж за cGMP синтеза на MDMA в MAPS , за да се разпространи информацията малко повече? Мисля, че това наистина може да помогне на нещата.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Не планираме да синтезираме MDMA в близко бъдеще.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Би било много интересно да се види, особено за да се види качеството на продукта, който вие ще предложите... мога само да си представя :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ако някой има проблеми с изтеглянето на видеоклиповете, щракнете с десния бутон на мишката върху бутона за изтегляне и изберете "Запази като." Лентата за напредък няма да работи, но би трябвало да завърши изтеглянето. Това проработи при мен, когато щракването направо върху бутона "Изтегляне на видео", не беше успяло.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac домашна ферментация и редукционни процеси, така че да можем да правим псевдоефедрин или норефедрин и да направим метамфетамина отново велик това би прецакало министерството на отбраната и всички онези други кокошкари, които си мислят, че са ни прецакали бай поставяйки скоба на псевдоефедрина и норефедрина биоферментаторите са евтини и е време да научим човека как да лови риба, за да може да се храни
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Засега няма убедителни доказателства, че преработката си заслужава. Десетки хора публикуват документация в процес на разработка всяка година, но никой от тях никога не стига до готов продукт, защото добивите и обработката са просто толкова безумно ужасни.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Очевидно е, че ще трябва да имате приличен биоферментатор, за да направите нещо жизнеспособно, но там е евтино, говоря за 5000 литра и нагоре, вероятно ще ви е необходимо това или 10000 литра, за да произведете достатъчно lpac, за да направите килограм норефедрин или псевдопроцесът за производство на lpac не е дълъг, а се случва за няколко дни от някои от патентите, които прочетох, не фармацевтичните компании използват 100,Виждал съм кадри от Индия, в които показват процесите от биореактора до крайния продукт, но няма формули за това какво използват и как кога да добавят нещата, защото това беше в документален филм, иначе не биха използвали този процес, но го правят в мегамащаб, почти съм сигурен, че 5000 л от биосместа са достатъчни за производството на 1 кг краен продукт
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Много ми се иска да имахме видеоклип за синтеза на P2P от бензалдехид и метил етил кетон (МЕК)
Както знаете, всеки може да се снабди с метил етил кетон (МЕК) от магазините и за вас има и видео за синтеза на бензалдехид
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Преводът на този сайт има сериозни грешки в него. Като следвате този метод, едва ли ще получите някакъв резултат. Основно последната стъпка е погрешна. Извършвайки го по описания начин, ще преобразувате всичките си p2p в tar. Правилният начин е да приготвите 10% разтвор на NaOH в смес от вода и етанол 50/50. Използвайте 500 ml от тази смес за 100 g от изходния материал. Не нагрявайте. Просто разбърквайте 1 час, сместа ви става оранжева и се нагрява. Разбъркайте добре! След 1 час трябва да извлечете продукта си и да се отървете от NaOH. В противен случай вашият p2p ще бъде изцяло загубен при дестилацията, независимо дали има или няма вакуум.

Впрочем, дори и да е направен правилно, този метод ви дава около 35 % елда в най-добрия случай. От кристализирал метил-фенил-бутенон (в описанието не се казва нищо за получаването на кристали на първата стъпка).

Има и грешки при първата стъпка. За да го направите правилно, трябва да смесите бензалдехид:мек в съотношение 1:2 мола, да го охладите под 5 градуса, след което да добавите 20 г газ HCL на 100 г бензалдехид. А не просто "да се газифицира за 1,5 ч".

Трябва да изчакате 2 дни, за да завърши тази реакция. След това вероятно ще получите жълтия цвят, който е описан в тази статия. Метил-фенил-бутенонът трябва да се дестилира във вакуум, след което да се кристализира.

Количеството на оцетната киселина е огромно, можете да използвате два пъти по-малко от нея.

И така нататък.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Благодаря много за всичко, което правите.ive been a long time lurker.lol spent decades reading finally going to take the next step thanks to you guys
 
Top