Инструкции за работа с видеоклипове.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Хайзенберг
Уважавам и оценявам това, което правите. Имам няколко въпроса, на които се надявам да ми помогнете с отговори.

Въпросите ми са
1. Ще кристализира ли неразрешен метамфетамин
2. Неразредените кристали на метамфетамина сърбят ли или задушават ли гърлото, когато се пушат

Един приятел получи някакво метамфетаминово масло не съм сигурен откъде го е взел, знам, че не е синтезирано с псевдоефедрин. Не знам дали е извършено разтваряне, но това, което знам, е, че кристализиралият метамфетамин сърби/задушава гърлото, когато се пуши.

Има ли нещо, което мога да направя, за да спра сърбежа/задушаването. Измих кристалите с ацетон и също така извърших екстракция с киселина/основа, но все още не спира сърбежът/задушаването при пушене.

Ще ви бъда благодарен за помощта
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Видеоклиповете наистина са нещо, което прави форума на ВВ много по-иновативен в сравнение с досега съществуващите форуми от миналото. Преди разглеждахме снимките с ниска резолюция като нещо готино. След това се появиха видеоклиповете на ВВ и те не само са с различен формат, но и не им липсва качество.

Ясно е, че преди заснемането на видеоклиповете е направена оптимизация на стохиометрията. Честно казано, учудвам се, че форумът все още съществува до ден днешен. Екипът явно полага големи грижи за него.

Уморително е как YouTube започна да изтрива видеоклиповете, така че преминахте към кратки видеоклипове, които се позовават на действителния форум 😆. Най-смешната част са заглавията, които буквално само хора, които знаят какво търсят, биха могли някога да търсят :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Честно казано, изненадан съм, че на youtube им е отнело толкова време да го направят. Предполагам, че осигуряването на съответствие на цялото им съдържание с официалната одобрена от правителството мисъл изисква много работа.

Все пак, ако говорим сериозно, мисля, че това е интересно решение. Има и други с видеоклипове за правене на наркотици, експлозиви и други неща, но тези, които съм виждал, обясняват как се правят нещата, а не ги правят в действителност. Това е нещо като Монти Пайтън "как се прави кучешки стил"; позволено ти е да го обясняваш по телевизията, но не ти е позволено да го показваш по телевизията.

А какво ще кажете за публикуването в "Грохот"? Те се рекламират като алтернатива на цензурата в youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Смешно е, че купих книгата на чичо Фестър от един човек в Etsy, той ме насочи към един от видеоклиповете в YouTube и така открих BBGate. (Беше любов от пръв поглед 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Хубаво е да откриете такъв невероятен форум!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Бих искал да видя 4 АСО ДМТ, ДМТ и МДМА/МДА от ПМК Етилглицидат. Синтезите на MDA и MDMA са много образователни за начинаещите, особено когато обяснявате *различните пътища*--- Редуктивно аминиране, чрез стрирен, чрез оксим, високо налягане, електрохимично. О... ето един добър път: микровълнова асистирана химия (по-малко време и разтворители). Милион начини да се изпече торта.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
разполагаме с видеоклип на синтеза на глицидат на БМК. БМК се получава по подобен начин от пиперонал като прекурсор
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Бихте ли се заинтересували да видите колко извънборсов може да бъде синтезът на бензилпиперазин?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Уау... радвам се да чуя това
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
MDA-форма хелионален
2c-b форма 2c-h
 
Top