Инструкции за работа с видеоклипове.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
уау! със сигурност добрият стар рр / и / е.. и всичко (очевидно!) друго.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Определено товаһттр://!!!!, както и подготовката на РП от мачовци, тъй като именно оттам биха се снабдили повечето тайни химици и това е най-икономичният начин за получаване на чисти I2 кристали. което, предполагам, ме води до моето некто предложение, което някой друг вече предложи : синтез на прекурсори с маршрут, най-близък до този, на който би бил способен средностатистическият домашен химик.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Мисля, че за мнозина ще бъде от полза синтезът на ДОМ (от СТП), ДМТ (от триптамин) или DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Не, PMK и BMK етилов глицидат или по-новите биха били от полза за много потребители тук, така че много хора, които имат проблеми с конвертирането им, и цялата противоречива информация в темите също ще бъде разрешена
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B от нитростирен с използване на NaBH4 и Cu или Al и Cu катализатори
2C-E
Dmt от триптамин или триптатол
DOB
STP
n, алфа DEPEA
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Вече има видеоклип, направен от екипа на ВВ на DOB.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
А и, разбира се, MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK етилов глицидат! Това го има всяко органично съединение, имат мастни киселини. Това изискване висока температура на топене етап да се запази това мастни киселини в течна формула. Това е изследване за фармацевтичен продукт, той е с най-добро качество, след като е завършен продукт. Моля, спрете да публикувате реклами или въпроси, които нямат смисъл. Ако не сте BioTech или докторска степен в проучването на индустрията. Отколкото може да сте на късмет, опитвайки се да направите MDMA, да пречистите до друг етап като кристализирате, ще загубите и на добив.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Здравейте, господин професор,

не ме разбирайте погрешно, но толкова нахално съобщение, че не мога да се сдържа да не отговоря. Значи твърдите, че само добре образовани с универсална степен субекти са привилегировани да се опитат да синтезират мдм?

Надявам се, че съм ви разбрал погрешно и че съм просто импулсивен пич, който не заслужава дори да опита и да започне да експериментира и трябва да бъде щастлив, че мога да похарча спечелените си пари, за които съм доставил тежък труд.
Ако не .. бих искал да кажа ...

Кой, по дяволите, си мислиш, че си? И какво, по дяволите, си произвел, приятелю мой ? Това е най-доброто, което можеш да направиш? И толкова щастлив, че изпитваш нужда да минеш покрай гадната си субстанция и да кажеш на света как работи и кой какво може да прави и кой не?
Мисля, че напълно нямаш представа каква е цялата идея зад подобна платформа ... това е така, защото прекарваш целия си живот в стаята си, учейки, вървейки в строя и живеейки страхотен лицемерен живот.

Приятелю, преди 3 месеца знаех само h20 P и Au... сега съм напълно сигурен, че съм открил пряк път от глицидата до стъкления кристал mdma. Вероятно, както всички хора с някакви основни познания, няма да ми повярваш. Това е нормално, тъй като не ме интересува.
Забавлението, което получавам от идиоти като теб, е много по-стойностно, отколкото лесните пари или твърдението, че съм новият всемогъщ синтезатор на mdma...

отново се надявам да съм прекалено импулсивен, но някак си мисля, че не съм...

надявам се да се чувстваш добре, когато започнеш да се дърпаш, когато се гледаш в огледалото 🪞

отвратителен 🤢 начин на мислене, който имаш bleh

take care
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Какво, по дяволите? Мисля, че си се изгубил, приятелю. Университетската библиотека се намира в съседство. Върви да си учиш докторантските глупости и си мълчи шибано. Не забравяй, че това е библиотеката... В библиотеката не се говори.

Не, но сериозно, ако си по-умен от всички нас тук, защо не го направиш сам? Защо изобщо четеш тези постове, ако можеш да се справиш напълно сам?

Нека ти кажа една тайна за химията. Всъщност не става въпрос толкова за книгите, които четете, колкото за практическия опит, който имате в лабораторията. Това, че четете за дадена процедура, не ви прави способни да я изпълните в реална среда. Аз отричам тези глупости. Един таен химик, който финансира собствената си лаборатория, може да познава химията много по-добре по простата причина, че е извършил много повече процедури, които активно подпомагат знанията, отколкото студентите по химия, които едва влизат в реална лаборатория (говоря от опит).

Частта, която ме вбесява, не е, че наричате лош продукт, а че наричате хората, че не са учили химия. Знаете, че химията е наука за природата. Всеки може да стане химик, стига да разбира законите и да ги прилага правилно на практика.

Не съм казал на майка ти, че не може да има деца, защото не е достатъчно умна, за да го направи "правилно".

Най-хубавото е, че аз дори не съм "отпаднал" като индивид, основан на егото, както бихте го нарекли, но все пак вие играете картата на героя, което ми звучи супер арогантно по някаква причина... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Вероятно съм последният, който е забелязал, че phd всъщност е потребителско име.

Тайната химия е като червенокожото инженерство. Те трябва да си направят всичко сами, за да разберат как работят нещата. Те имат по-дълбоко разбиране за оборудването и тревожна степен на вяра в преправени кухненски съдове, скоби и тиксо. Повечето от прекурсорите, от които се нуждаят, са също толкова незаконни, колкото и крайните им продукти, така че те трябва да синтезират собствени реагенти от това, което е законно достъпно. За целта е необходимо дълбоко разбиране на начините за манипулиране на органични структури и много творчество в методите им.

Това е като разликата между това да си професор по биология в университет или да си изследовател, който работи от палатка насред дъждовната гора на Амазонка.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
И с вашата история за глицидата ... по случайност моят доставчик ми изпрати pmk вместо bmk проба ... това беше преди 3 месеца, затова започвам да правя цялото това приключение от нулата!
Восъкът се втвърдява много бързо в сравнение с глицидата от bmk, който остава течен... Първия път използвах електрическа резачка за метал, за да изкормя опаковката и да разделя восъка... Ако запазите спокойствие, което е трудно за мен, идеята ще дойде. Така че просто сложете бутилката в гореща вода или в микровълновата фурна, преди да започнете да готвите и да се нуждаете от нея в течна форма.

Благодаря ви много
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
В момента редактираме видеоклип за получаване на фенилацетон от глицидат на БМК.

В лабораторията разработваме оптималните варианти за редуциране на фенилацетона, като най-добрият начин ще бъде заснет за видеоклип.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Би било чудесно да предоставите видеоклип за синтеза на P2P от бензалдехид
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Видеоклиповете наистина са нещо, което прави форума на ВВ много по-иновативен в сравнение с досега съществуващите форуми от миналото. Преди разглеждахме снимките с ниска резолюция като нещо готино. След това се появиха видеоклиповете на ВВ и те не само са с различен формат, но и не им липсва качество.

Ясно е, че преди заснемането на видеоклиповете е направена оптимизация на стохиометрията. Честно казано, учудвам се, че форумът все още съществува до ден днешен. Екипът явно полага големи грижи за него.

Уморително е как YouTube започна да изтрива видеоклиповете, така че преминахте към кратки видеоклипове, които се позовават на действителния форум 😆. Най-смешната част са заглавията, които буквално само хора, които знаят какво търсят, биха могли някога да търсят :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Честно казано, изненадан съм, че на youtube им е отнело толкова време да го направят. Предполагам, че осигуряването на съответствие на цялото им съдържание с официалната одобрена от правителството мисъл изисква много работа.

Все пак, ако говорим сериозно, мисля, че това е интересно решение. Има и други с видеоклипове за правене на наркотици, експлозиви и други неща, но тези, които съм виждал, обясняват как се правят нещата, а не ги правят в действителност. Това е нещо като Монти Пайтън "как се прави кучешки стил"; позволено ти е да го обясняваш по телевизията, но не ти е позволено да го показваш по телевизията.

А какво ще кажете за публикуването в "Грохот"? Те се рекламират като алтернатива на цензурата в youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Разполагаме с канали във всички алтернативни сайтове за хостинг на видеоклипове. Но не съм чувал за румбъл, нека да го направим.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Смешно е, че купих книгата на чичо Фестър от един човек в Etsy, той ме насочи към един от видеоклиповете в YouTube и така открих BBGate. (Беше любов от пръв поглед 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Хубаво е да откриете такъв невероятен форум!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Професор ... хахаха ...
 
Last edited:
Top