Video Syntéza 1-fenyl-2-nitropropenu (P2NP) z benzaldehydu a nitroetanu. Henryho reakce.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
To se mi podařilo získat z ebay:
XrcI8OeL7Q


Klikněte zde
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Objednal jsem si tento a hrotový mixér, který prodává, je to comy z chemické výroby s názvem eurchem, který se píše přesně takhle. je to vysoce kvalitní,
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Problémem je tato část! to znamená, že vaše adresa může být ohrožena! Buďte opatrní

Certifikace přepravních obalů
Standardizace
poznámka
:
:
:
:
:
:


podle vládních pravidel pro přepravu ( IATA, ADR, ECHA-REACH )
speciální pro přepravu chemických látek
C.O.A., MSDS, GMP, API, USP, EUP, ECHA-REACH, ORIGIN atd.... *
*(originály budou dodány v pořádku a kopie po potvrzení objednávky)
podle pravidel E.U. - Echa-Reach
cena výrobku je již snížena o méně než -25 % oproti oficiální ceně platné na " Mezinárodní burze chemických a farmaceutických výrobků", kterou vydává ICIS.
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jako kuriozita se to podařilo i při pokojové teplotě. ale to je několik desítek dní. S použitím cyklohexylaminu, Ale nezapomeňte použít ledovou kyselinu octovou...
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
N-butylamin

Dostal jsem tento
Di n butylamin
CAS:111-92-2
Mohu ho použít
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Jsou tato činidla pravdivá, nebo nepravdivá? Chci vaši pomoc při získávání čísla CAS
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gaaaah. Tentokrát se mi podařilo reakci pokazit a nechal jsem rm dvě hodiny bez dozoru. Když jsem se vrátil, měla hodně přes 110 C, pravděpodobně už nějakou dobu, a byla tmavě červenohnědá, s velmi výrazným zápachem, který se těžko popisuje. Co myslíte, spálil jsem tuto várku? Pokud se mi z ní podaří něco vykrystalizovat, je to vůbec důvěryhodné?

MUSÍM si pořídit topnou desku s lepší regulací teploty.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Je vůně podobná benzaldehydu, ale více oříšková?
Každopádně by nebylo na škodu zkusit to vykrystalizovat, uvidíme, co z toho vyleze lol
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kdepak, benzaldehyd už není cítit. Nechal jsem ho stát venku (pod plastovou fólií) v chladné zimní teplotě, žádné krystaly. Pravděpodobně je to blbost. Sakra.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vlastně to škrtněte! Přes noc se vykrystalizoval jemně. Ale kolem žlutých krystalů je hnědá kaše a rozhodně to smrdí.
Udělal jsem další várku bez jakýchkoli teplotních průserů (vlastně ,použití ohřívací tyčinky sous-vide je pro tento synth dokonalý ohřívací systém! Udržuje perfektní, cirkulující vodní lázeň na přesné teplotě, jen tip.). Nyní se druhá várka skládá téměř výhradně z pevných, dokonalých žlutých krystalů.

Ale pro špatnou várku: Chci ji pořádně vyčistit. Ale najít údaje o rozpustnosti - nebo spíše nerozpustnosti - pro P2NP je těžké. Připomeňte mi @G.Patton @William Dampier atd., je P2NP nerozpustný ve vodě? Podle všeho je dokonale rozpustný v methanolu i DCM.- a co nepolar? Třeba v toluenu? Mohl bych ho jím promývat? Jaký by byl nejlepší postup čištění?
Myslím rekrystalizaci z IPA.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nerozpustné ve vodě, snadno rozpustné v nepolárních látkách.
 
View previous replies…

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Máte vlastně nějaký zdroj? Protože na internetu nemohu najít žádné skutečné údaje o rozpustnosti, což mě štve.
A zřejmě je rozpustný v ethanolu a jiných lihovinách, takže to vypadá, že by mohl být rozpustný i ve vodě?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ha. Ha. Ok. No, naštěstí existují i jiné zdroje informací.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zde je tedy obrázek. Vlevo kanárkově žluté krystaly z dokonalé regulace teploty, vpravo tmavší žluté z běhu, který šel po delší dobu hodně přes 110 C.

Nejlepší čištění nyní? Rekrystalizovat z metanolu nebo IPA?
 

Attachments

  • lF8dcjxSik.JPG
    lF8dcjxSik.JPG
    450.6 KB · Views: 306

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ano, možná by vám mohlo projít promývání s minimálním množstvím studené ipy nebo acetonu. ale ideální je rekrystalizace v rozpouštědlech, která jste zmínil, nebo ještě lépe v ethylacetátu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Produkt lze rekrystalizovat z hexanu, metanolu, etanolu, isopropanolu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Proto jsem se rozhodl pro rekrystalizaci z metanolu Barevný rozdíl je stále s´tále, ale o něco menší. Dostat metanol z krystalů je ale fuška, celý den jsem si pohrával s vakuovým sušením.

Ale přešel jsem k redukční fázi s NaBH4, teď mám v lednici láhev formylamfetaminu v acetonu nad MgSO4, který zítra nasolím. Potřebuju jen sehnat čistou a dobrou kyselinu na solení, kterou bohužel teď nemám.
 
Top