Leuckartova aminace 1-fenyl-2-propanonu (P2P) na amfetamin a metamfetamin. Směsné měřítko.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ano, ale vydržím to jen s HCI mám tento problém
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Bohužel, když se řekne plyn, budete muset něco zplynovat. Dioxan jsem zplynoval předem, abych ho měl po ruce. nakonec jsem to musel udělat jen 1-2krát za měsíc. Lze použít i 99% izopropyl
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Podělím se s vámi o tabulku.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
A jako bezplatná služba od vás, poměry pro P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
kyselina mravenčí 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj @OrgUnikum

Když používáte N-methylformamid místo Formamidu, potřebujete stále stejné díly kyseliny mravenčí?

Předem děkuji
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Surová volná báze methamphetaminu se destiluje ve vakuu (2 mbar, 60-100 °C) pomocí Kugelrohrova destilačního přístroje (volitelně) , čímž se získá methamphetamin jako čirý až světle žlutý olej (2,5 g, 42 %).

Jaká je další možnost? Jednoduchá, frakční nebo parní destilace? Pokud nemáte Kugelrohrův destilační přístroj?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V poslední době jsem začal střídat Leuckartovu cestu a cestu NaBH4 pro D-Meth a
Leuckartovou cestou jsem dvakrát narazil na zvláštní situaci.
Po oddělení izomerů vinného kamene, když pevnou část otočím alkálií, aby se znovu oddělila, přejde volná báze do spodní vrstvy.
Stalo se to pouze u L-meth freebase z Leuckartovy cesty, před separací, když je její racemická v alkalickém prostředí, je horní vrstva, kapalná část po oddělení izomerů (D-meth freebase), když je její alkalická, je také horní vrstva, jak by měla být, ale Lmeth freebase ne.
Je to divné a nemám vysvětlení, nevím, jestli někdo má stejnou situaci nebo ví, proč se to děje.
Díky.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
I barva na první fotografii říká, že máte znečištěný olej s výraznou příměsí, destilovali jste amin po Leuckart-Wallachovi? Je známo, že Leuckart dává směs různých sekundárních/terciárních aminů, případně nějaké další nečistoty. Hank Schrader zveřejnil výňatek ze studie, ve které se podrobněji zabývá vznikem nečistot při Leuckart-Wallachově reakci.
Také separace isomerů nemohla být uspokojivá kvůli nízké čistotě volné báze aminu.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne, nedestiloval jsem ji před separací izomerů.
S procesem separace nemám žádný problém, jen mi bylo divné, že jsem našel nečistotu pouze při promývání volné báze L z Leuckartovy cesty.
Destilaci s vodní parou jsem už dávno opustil pro velká množství, je to noční můra a věčná i s velkým pařákem.
Mám úplně stejné finální věci s promýváním kyselou bází a rekrystalizací po krystalizaci acetonem.
Vím, co o tom říká teorie a literatura, ale je to stokrát ověřený fakt.
Ohledně úhlu otáčení máš pravdu, nezkoumal jsem to, ale moji zákazníci a někteří z nich jsou staří uživatelé pervitinu mi říkají, jak je silný a racemický není tak silný jako tento.
Tento obrázek je o krystalizaci malé dávky pro nějaké malé objednávky, ale teď pracuji na velké dávce a ukážu vám, jak průhledné a velké by mohly být střepy.
Byl bych vám velmi vděčný, kdybyste mi vysvětlili, jak se z racemické freebase získávají velké a průhledné krystaly, četl jsem, že je možné něco jako střední, ale upřímně řečeno jsem to nikdy neviděl.
Přemýšlím o tom, že bych vám navrhl malou výzvu a řekl mi, co si myslíte.
Můžu ti poslat vzorek mého D-methu a vzorek mého racemického MDMA.
Vy si udělejte všechny testy, které potřebujete, odneste je do důvěryhodné laboratoře, dejte je zkušeným uživatelům... co chcete.
S výsledky v ruce, pokud mi dokážete, že vaše věci z destilované freebase jsou čistší nebo lepší než moje z nedestilované pošlu vám 250gr každého produktu zdarma, pokud to nedokážete, chci jen, abyste řekl, že jste se mýlil tady na fóru.
Myslím že je to dobrý obchod ne?
Co si myslíte?
Díky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vím, že to z mé strany zní chamtivě, ale chci jen ukázat, že přinejmenším u pervitinu a MDMA by se dalo destilaci parou vyhnout a mít tak co nejčistší produkt.
Našel jsem způsob po mnoha testech, protože destilace parou byla pro mou mysl strašnou noční můrou, věřte mi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Destilace parou oddělí směs aminů velmi špatně, nejlepším řešením je vakuová destilace, která je za přítomnosti silného vakua poměrně rychlá.
2. Obávám se, že budu lhát, ale pokud si vzpomínám, po jednorázové separaci izomerů je konečné složení "d-izomeru vinanu" asi 80-90 % d-izomeru a zbytek je l-izomer.
3. Sklo jsem vyrobil bez separace izomerů ze směsi lihu a malého množství vody + dalších složek, dostal jsem skleněnou monolitickou hmotu, při úplném vysušení se objevily praskliny, zejména pokud se krystaly promyly acetonem (neopakujte mou chybu), ale hmota zůstala průhledná. V mém případě jsem nepoužíval skleněné nádoby pro krystalizaci a další nuance, strávil jsem 2-3 měsíce nad výběrem techniky.
Před touto metodou jsem se pokoušel vyrobit z taveniny sůl, byly získány monolitické kusy, ale ne průhledné, pouze skvrny průhledných krystalů. Vznikl nápad udělat něco jako zónové tavení.

Proč vám musím něco dokazovat? Podělil jsem se o své zkušenosti, pokud vás to nezajímá, je to vaše osobní věc. Opravdu si myslíš, že potřebuji tvých 250 gramů, je mi to úplně jedno, nebudu se zabývat malichernostmi. Spotřebitelé objektivně neposuzují čistotu látek, stačí se jich zeptat, co je lepší mefedron v prášku nebo velký krystal, hádejte, co odpoví ... Polovina účinku drog (stimulantů určitě) je jejich vzhled))))

Málem bych zapomněl, pokud plánujete destilovat ve vakuu, pak určitě potřebujete podélný pavouk, protože tam budou lehce vroucí frakce odpadu, pomocí pavouka můžete měnit přijímací baňku, aniž byste zastavili destilaci aminu, podobně jako u revolveru, ale místo nábojů baňky.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Hlavní pravidlo výrobce, nikdy neberte cizí léky, jinak bude cena příliš vysoká.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Máte naprostou pravdu byl to hloupý nápad a omlouvám se za něj Opravdu mě to mrzí.
Ohledně čistoty mám laboratorní zprávy 93 a 95 % Nevycházím pouze z názorů zákazníků.
Ohledně bodu 2 ano, je to správně, je kolem tohoto %.
Ohledně bodu 3 by mě velmi zajímal podrobný postup, můžete PM, pokud chcete.
Vyčistil jsem litr meth freebase, abych vám ukázal, jak vypadá po procesu čištění.
V minulosti jsem dělal vakuovou destilaci a byla ještě pomalejší než pára :-(
Díky a ještě jednou se omlouvám za včerejší zprávu :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Obrázky
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tentokrát jsem provedl proces čištění přes všechny racemické freebase a když jsem oddělil izomery a získal freebase opět jeho čistší není jiná cesta než použít více činidel :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Je to olej s nečistotami, destilovaný ve frakcích ve vakuu, zcela bezbarvý olej, bez žlutých odstínů.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Je to olej s nečistotami, destilovaný ve frakcích ve vakuu, zcela bezbarvý olej, bez žlutých odstínů.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V soukromých zprávách vám mohu zaslat fotografii skla získaného ze znečištěného aminového oleje. Studoval jsem možnost získání velkých kusů skla bez vakuové destilace, také nedošlo k rozdělení na izomery.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vím, jak vypadá čistý freebase pervitinu, dělal jsem parní destilaci a dělal jsem i vakuum, určitě si myslíte, že freebase pic se ještě musí extrahovat a sušit, ale jak jsem vysvětlil, jsem schopen z tohoto freebase získat úplně stejně čistý a silný finální produkt, vyhýbám se destilaci, než z destilovaného, nerozeznáte je, vlastně mi nikdo nic neřekl o žádném rozdílu v produktu a já jsem proces změnil už dávno, aniž bych to řekl, a laboratorní zprávy uvádějí úplně stejnou čistotu %.
Rád obdržím fotky díky.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, čemu nerozumíte? Tento postup je popsán v jiných videích o syntéze amfetaminu. Manipulace jsou stejné. Podívejte se do sekce Video.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Může být volná báze metamfetaminu ve formě oleje přímo změněna na dextrolaci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pokud vím, existuje pouze jeden způsob - konvenční separace izomerů pomocí kyseliny tartakové (nebo jiné karboxylové).
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top