Syntéza 4-MMC (mefedronu) v DCM

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Není pro tuto syntézu potřeba zpětný chladič? Dcm zahřátý na 40 stupňů (bod varu) může někdy vést k výbuchu zahřívaný po takovou dobu při takové teplotě v uzavřené baňce?
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Hromadění tlaku, pokud zcela uzavřete, doporučuji mít mírně pootevřené, aby se zabránilo hromadění tlaku a také aby se zadržely případné výpary / pachy, samozřejmě se doporučuje nějaký druh odsávání. Při provádění syntézy 4MMC s použitím DCM mi vyhovuje teplota mezi 38 °C a 40 °C. Nebo můžete provést 0 °C po dobu 18 až 24 hodin, 24 hodin by bylo vhodnější.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ahoj lidi,
Také dávám přednost metodě v DCM.
Smíchal jsem 100 g bromketonu v 300 ml DCM a pomalu přidal 200 ml roztoku methylaminu 40%a.q..

A teď můj dotaz, jaká teplota a jaký čas by byl nejlepší.
Naposledy jsem udržoval teplotu na 36 - 37 stupních a reakční doba byla 3 hodiny.
Ale produkt byl po acifikaci extrémně modrý.

Jak mohu nejlépe opravit vztah mezi teplotou a dobou vaření.
Menší teplota = delší reakční doba?

Které teploty nefungují.

Může mi někdo pomoci a vysvětlit důvody teploty a doby vaření?

Moc vám děkuji.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Moje zkušenost je taková, že to snadno zvládnete při teplotě 40 (rm temp! Použijte skleněný teploměr, který se vkládá do vaší směsi). Zdá se, že DCM se velmi zdráhá začít skutečně vařit (jako by měl jakousi nárazníkovou zónu). Pokud zvýším teplotu, tvrdohlavě zůstane sedět na 40.

Ať tak či onak. Ten vztah čas/teplota je důležitý jen pro ty, kteří neustále spěchají. To, že reakce trvá určitou dobu, neznamená, že potřebujete mít pevně nastavené stopky. Výrobek neodchází. Na 35 přes noc, 25 přes noc, 40 za 2 hodiny, 40 za 8 hodin . dostanete stejný výstup (kde imho delší = lepší).
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
forma 1kg 2b4m 400g 4mmc prášek nebo krystal ?? wow
Byl jsem dostat hodně rok jít 880g prášek 820g krystal na dcm teď pro mě 600g krystal je lepší, kdo dělám celou svou práci v 2h krystal jsem udělal na teď ten samý den. všechny informace, jak se dělá u mají na fóru, pokud víte něco o chemii
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Použijete 400g 2b4m a dostanete 400g prášku 4mmc ??
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
265,5.
Reakce, kterou jsem provedl krátce poté, byla reakce z 200 g, ale použil jsem 800 dcm. Tato poskytla 165 g. Takže to je asi 75 procent (když se započítají některé ztráty při krystalizaci). Mnohem lepší než ta, kde se použilo příliš málo DCM.

Takže 6 hodinová reakce musím přiznat, že nefungovala tak dobře (pro budoucí čtenáře).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2h 40° to nejlepší způsob na dcm true.
Hodně u ztratil, když u promyje aceton hodně produktu je stále na dcm, když u promyje.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Meph v DCM
 

Attachments

  • 5WJN0nE4Df.jpg
    5WJN0nE4Df.jpg
    3.4 MB · Views: 41

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Myslím, že 300 ml DCM je na toto množství BK4 dost, 500 ml je podle mého názoru příliš mnoho a mohli byste místo toho ušetřit.

Jak dlouho trvá vaše krystalizace ze zvědavosti?

Doufám, že se vám daří dobře.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Trvalo mi to 1 den
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Vypadají pěkně.

Takže celý roztok, který obsahoval váš solut a vámi vybrané/á rozpouštědlo, kompletně vykrystalizoval za 1 den, nebo jsou tyto krystaly vyjmuty před ukončením celé krystalizace?

Nám to také trvá asi den, ale prodloužili jsme to na 36 hodin a v současné době získáváme asi 600 g krystalů z 1000 g syntézy BK4, možná mám metodu, kde to mohu ještě zvýšit, ale je to nevyzkoušené, takže nemohu potvrdit.

Velmi čisté, dobrá práce, kamaráde.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Děkuji, vidím vaše krystaly?
 
Last edited:

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
pomocí studené metody a IPA a d-vody v poměru 50/50
 
Top