Looking for a vendor Výrobce mefedronu, tryptaminu a disso 4-MMC

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Hledám výrobce 4-MMC nebo mefedronu. Hledám také ty, kteří mohou vyrábět nebo dodávat 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK a 5-meo-pce (nebo pcp). Budu ignorovat prodejce, kteří šponují ceny, a ty, kteří jsou nezkušení. Nakupuji ve velkém, ale začínám v menších množstvích, která se postupem času zvyšují podle toho, jak se mi s dodavatelem dobře spolupracuje. O těch se nedá vyjednávat.

Vlastní webové stránky a/nebo přítomnost na trhu DN je výhodou, ale není nutná, pokud se za vás někdo relevantní zaručí.

Transakce musí být provedena na úschovu.

Do budoucna plánuji vlastní 4-MMC. Pokud však bude nabídka výborná a dodavatel profesionální, zvážím, že si ho nebudu vyrábět sám a budu pokračovat v nákupu. Jsem zvyklá na vysokou čistotu a profesionálně vyrobené výrobky, takže vím, jak vypadá správný výrobek a budu velmi vybíravá.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Hledám dodavatele 4-MMC pro malá množství i hromadné dodávky, ideálně z jiných než horkých zemí EU.
Žádná rada o prodejcích DNMs, kromě jednoho (jediného, který není v UK nebo PL, jediné země, kde je výroba 4-mmc obrovská, ale žádné zasílání mimo jejich země kvůli velkým rizikům spojeným se zasíláním mimo) všichni ostatní dodávají jen levné náhodné katinony koupené z Číny nebo zbytky skladů EU.

Podívejte se sami na různé veřejné oficiální výsledky laboratorních testů a uvidíte, kolik testovaných "4-mmc" není ani 3-mmc, ale 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC atd. atd.

Nezajímá mě ani náhodný spam od prodejců, kteří mají u sebe jen 20+ produktů / přeposílatelů - často i při jejich dobrých úmyslech a legitimitě nemohou testovat / zkoušet každou šarži pro každou sloučeninu, věří svému velkododavateli a podvody na katinonech jsou největší trend. Takže zbytečné, protože 4-mmc synth je levný a jednoduchý, najít prekurzory není velký problém ani v EU.

Přímý chemik/výrobce se specializuje na pár chemikálií, ale takových pár vyrobených profesionálním způsobem, s velkou skrytostí a voched od odběratelů s dobrou rep. zde nebo jiných důvěryhodných komunit.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Pěkný vtip, najít 4-MMC (4-methylmethcathinone) z čínské...
Prodejci RC z Číny dokonce pálí zbylé zásoby, jakmile se nějaká sloučenina zakáže - nejenže riskují, že jim zavřou obchod, ale že (doslova) přijdou o hlavu.
Určitě i tak existují podzemní prodejci (většinou spolupracující s organizovaným zločinem nebo mexickým kartelem), ale určitě ne pro syntézu 4-mmc..
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Slyším, co říkáte, jasně a zřetelně. Tuto chybu jsem udělal a přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži při laboratorních zkouškách. Dostal jsem 4-CMC a 4-CEC, z obou jsem se na pár dní asi napůl zbláznil.

Jak přesně podotýkáte, 4-mmc je levný a jednoduchý syntetizátor a prekurzory nejsou tak velký problém. Můj problém je, že nemám ani soukromí, ani žádnou laboratoř, a tak jsem ho prostě chtěl koupit ve velkém. Jen žasnu, jak je těžké ho sehnat.

Vážím si vaší odpovědi.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
ano, pokud máte prodejce chemikálií goof a provedli jste skutečně dobrou syntézu 4mmc, pak 1kg 4mmc stojí 300€, pokud jste vyrobili tuny a vyrobili jste si sami 2b4m, pak je cena mnohem nižší
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pakliže máte rádi peníze, proč to neudělat a neprodat všem zákazníkům z EU/USA, kteří po tom touží? Jak jsem řekl, v USA se prodává za 100 usd/g a v EU v závislosti na zemi za 50 až 120 eur/g.

Pokud se vám podaří vyrobit 1 kg za 300 EUR, vyděláte v nejhorším případě 50 000 EUR, v nejlepším případě 120 000 EUR z 300 EUR.....

Nebo odcestujte do blízké země, abyste mohli dělat práci, jsem si jistý, že tam bude spousta lidí, kteří se postarají o to, aby vám připravili potřebné laboratorní vybavení a prekurzory. ;)
 
Last edited:

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Protože když policie zastaví balík, dostanete 3 až 15 let za kolik 100 dolarů haha, to není žádný byznys.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ano, příteli, dobře chápu, že vás takové velké riziko odrazuje! Proto jsem vám v minulém komentáři poradil, jak zbohatnout bez takového rizika a zachránit kontinent!
:) Měl bys používat OpenAI tak, abys mohl snadno překládat do angličtiny, a také si budeme dobře rozumět Pokud budeš potřebovat další informace, napiš mi na PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Před několika lety tomu tak nebylo. Problém je, jak jsem řekl, když se nemainstreamový lék stane opět módním - po několika legálních rozšířeních malého prodejce se ho zmocní velryby a je jim úplně jedno, jestli jde o skutečné 4-mmc nebo analogy. To samé se stalo s A-PVP, pak s MXE a v podstatě s jakýmkoliv velkým RC poté, co ho zakázali.

Je to prostě čistá smůla, že jediné 2 země s masivní produkcí jsou nejvíce kontrolované pro přepravu ven. Velrybám je to jedno, takže se ani neobtěžují poslat mulu.

Malí prodejci vědí, že to budou těžko prodávat, protože nemají důvěru, když nemají žádnou repku. Ale s trochou trpělivosti a poskytnutím vzorků by byli schopni DD prodat.

Organizovaný zločin nebo velkoobchodní dodavatelé/výrobci se starají jen o peníze, ne o scénu - takže to je to, oč tu běží. Jen doufám, že si uvědomí obrovský potenciál zisků, které by mohli udělat, a probudí se brzy nebo později.

To samý tady, všechny prekurzory seženu snadno, ale na to, abych se pokoušel o nějaký synťák, se fakt nehodím. Možná si najdu nějakou laboratoř k pronájmu, kde bych mohl vyrábět, aniž by mě někdo rušil..stejně potřebuju schopné ruce. ;)
 
Top