aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kde je moje objednávka? objednal jsem si 100 g kokainu dostal jsem jen 98,5 g objednal jsem si heroin od valentina kartelu a stále jsem to nedostal????? jsem mu psal na relaci. přes e-maily žádná odpověď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Měli bychom už sestavit seznam všech peněz, které prošustroval... Je mi to líto, bratře
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pokud tato osoba může psát, nechte ji jít do fóra a zveřejnit její tvrzení s podrobným popisem okolností.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
To už tu aaron ani neprodává ?,nemůžu ho najít lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Člověk, který podvádí ostatní, je jen ten nejhorší druh šmejda, jaký existuje. Jděte ven a vydělejte si peníze poctivou prací. Takoví lidé jsou narcisté a nemají ani výčitky svědomí za to, co špatného provedli... jako by jim svět něco dlužil. Nebo jsou naštvaní na svět, protože jejich život stojí za hovno. Je to tvoje VLASTNÍ VINA, že tvůj život stojí za hovno, ty zasranej ubožáku.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
S tímto naprosto souhlasíme, snažíme se ze všech sil a s využitím všech našich zdrojů tyto problémy napravit, opatrujte se, bratře.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Odpověděli jste mi náhodou? Myslím, že to bylo věnováno aaronovi, co jste řekl.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jedná se o mou zakázku, která byla sešněrována... Další korektury od mého klienta a jeho klienta budou odeslány zítra, protože všichni spí.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zatímco aaron vedl s mnohými dobré obchody a obecně měl dobré tempo ohledně svých objednávek, pro mě bylo všechno kolem něj od začátku podezřelé, protože jsem mohl říct, že není skutečně zapojen do komunity pro osobní účely a také jeho široké zásoby, které se nikdy nezdály být pohromadě na stejném místě, mi prostě připadaly jako "Darknetový prodejce 101", každopádně dropshipping je moderní obchodní model, ale přišlo mi laciné mít takovou formu reklamy, když zjevně nejste ten člověk :D Kvůli jeho podezřelému chování jsem vůči němu opravdu pěstoval velkou zášť, za to, že by tuto skvělou komunitu zneužil pro svůj osobní prospěch.

Lži obvykle nikdy nejdou stranou, v tomto případě se pro mě 29. srpna tohoto roku odhalil zajímavý komplot, který aaron vytvořil kolem sebe a mnoha dalších osob (kupujících a prodávajících), které má na tomto tržišti. Přesto jsem neměl chuť s tím něco dělat, protože mít různé identity na darkwebu je něco, co je zcela běžné a co dělám i já.

Nicméně to bylo 22. srpna, kdy mě kontaktoval uživatel Breaking Bad a žádal mě o nejrůznější léky, ale hlavně o oxykodon pro soukromé použití. Dali jsme se do řeči a bylo to asi o týden později, kdy byl balíček na cestě. V tu chvíli mě kupující kontaktoval znovu s následující zprávou:

Takže v této fázi bych chtěl, abyste si udělali přestávku, otevřeli relaci a podívali se, jestli vám to ID může být povědomé :D

. Příběh pokračuje..

Protože jsem nikdy předtím neměl kontakt na relaci s aaronem, nemohl jsem vidět, co se chystá rozvinout, a pokračoval jsem v kontaktování uživatele s línou zprávou "Yo Gordon", aby věděl, kdo jsem.

O 2 hodiny a 2 minuty později byla moje žádost o zprávu přijata. Uživatel odpověděl:

Když jsem pokračoval v konfrontaci se slovy:
Za celý den neřekl nic, ačkoli předtím VELMI reagoval a v USA bylo ještě poledne.
Pátrala jsem dál:
Vyšel ven a řekl::
Dostal jsem nějaké fugazi vysvětlení, proč ho můj zákazník odkázal na mě, protože aaron má být velkým dodavatelem oxykodonu v USA :D :D Podle mě je to celkem jasné :)

Uživatel BB, který mi poslal profil, také jeden den neodpověděl a pak řekl: "Aaron je velký dodavatel oxykodonu v USA:

Když jsem odpověděl:
Nedostal jsem odpověď, když byl balíček doručen, už mě nikdo nekontaktoval, ale účet je k dnešnímu dni stále aktivní (naposledy byl aktivní: 9. října 2023).

To by mohlo ponechat mírný prostor pro interpretaci, ale pro mě jsou věci docela jasné.

Z údajů v adrese vidím, že osoba za účtem je z USA! (Nechtějte po mně jeho adresu :D).

Mohl bych pokračovat v přidávání důkazů výše uvedených tvrzení (screenshoty + videa), které mám, ale je to ztráta času a energie!

Další situace, které vedly k mému názoru na aarona, jsou:

1. Když jsem právě začal jako prodejce, měl jsem uživatele jako Chobeskunk a 2 další lidi z Francie, kteří čekali na odpověď aarona již více než 3 týdny po zadání objednávky a odeslání mincí, od té doby to doslova nikdy nepřestalo, že lidé sem přicházeli každou chvíli se stejným problémem, že jsou týdny ghosted, a to je 4 měsíce zpět.
Ghosting po přijetí objednávky = podvod
2. Jeho kokain byl testován na 70%, inzerován na 90%+
3. Lidé si objednali pervitin, dostali 4MMC
4. Přiznal se mi, že prodával oxykodon s příměsí fentanylu na Session.
5. Zveřejnění o 95 % 4MMC, ale zasílání špinavých sraček zákazníkům. Když to vyjde najevo, opravdu tvrdí, že to řešil tak, že letěl do laboratoře s letadlem, aby zlepšil práci svých chemiků.

Lidi, tohle všechno je tak špatný, že nemůžu uvěřit, jak to mohlo jít takhle dlouho a daleko a jak to, že tenhle chlap ještě není zakázaný? Bylo to směšné sledovat, ale upřímně, chceme takovou pozornost, že uživatel, který si koupil drogy na Breaking Bad se dostal do nemocnice z toho? aaronstevens musí jít a každý z jeho vedlejších účtů!

Opravdu by mě zajímalo, kolik peněz z lidí vymámil.

Opravdu naléhám na potřebu nucených eskontních transakcí na Breaking Bad, každý, kdo tahá lidi mimo fórum, by měl být okamžitě zabanován, pokud mu to nebylo uděleno adminy.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je tak sus, zdá se, že aaron trochu uklouzl, to se asi stává, když žonglujete s mnoha vedlejšími účty a zapomenete, kdo máte být.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Opravdu je to pro mě jen velmi sus, upřímně nevím. Zejména to, že mě tento uživatel už nikdy nekontaktoval, přestože dodání bylo perfektní, je neobvyklé.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordone, nemám ani z poloviny takový přehled o tomto světě jako ty, ale u nás v oboru jsem stará mazaná liška a Aaronovo chování mi bylo od první chvíle podezřelé.
Už rok toho chlapa sleduju, jak arogantně se snaží shodit ostatní prodejce. Ale vypadá to, že i já stárnu, protože čas plynul, viděl jsem, jak se hromadí kladná hodnocení a mě prostě napadlo, že by to možná stálo za pokus...
Pak vypukl skandál, naštěstí pro mě. Naštěstí i pro tebe, protože jsi ho svou spolehlivostí v krátké době prakticky porazil.
Takže se u tebe brzy zastavím pro trochu amfetaminu, jestli ti to nevadí... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Většina věcí je tak zřejmá, že žádný vhled asi není potřeba :) Ale samozřejmě mě můžete vždy kontaktovat a můžeme se podívat, zda se nám podaří zakázku pro vás uskutečnit! Samozřejmě mi to nevadí :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens a další

Tým BB si je dobře vědom toho, že v našem oboru dochází k zatýkání. Ne každé zatčení však podnik zničí.
Jakmile se objevila zpráva, že @aaronstevens má problémy, okamžitě se nám ozval a požádal nás, abychom zrušili všechny objednávky a lidé mohli dostat své peníze zpět.

Jsem si také vědom toho, že @aaronstevens se snaží minimalizovat ztráty svého podnikání a vyvíjí úsilí, aby většina objednávek byla zákazníkům doručena.

Do doby, než se situace stabilizuje, jsme dočasně skryli všechny nabídky @aaronstevens. Jakmile bude většina problémů vyřešena, @aaronstevens bude moci pokračovat v obchodování na BB, ale nebude zveřejňovat kontakty na messengery, aby všechny obchody prošly úschovou.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To není omluvou pro prodej padělaných výrobků, které vystavují kupující fyzickému nebezpečí, jako je jeho LSD
Přesně tohle se Breaking Bad snaží odstranit z drogových trhů, prodejce, kteří zneužívají své spotřebitele, protože neznají lepší způsoby

Přečti si všechna obvinění tady ve vlákně, prostě to přesahuje všechno, co se dá ospravedlnit ze zátahu, který mu/jí údajně na pár dní zablokoval podnikání. To, o čem je tohle vlákno, je mnohem větší.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Viděli jste důkazy? Nechci vystupovat jako právník, ale pokud někdo obviňuje, měl by svá obvinění dokázat.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte pravdu, co se týče výsledku laboratorního testu, nebyl k dispozici žádný důkaz, doufám, že se nám podaří důkaz získat!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nežádám o laboratorní testy. Alespoň se podívejte na oběť a její příběh. Co používal, kolik, jaké byly příznaky, důkaz, že to koupil od arona. Prostě tohle.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myslím, že by to mělo být možné získat prostřednictvím Cut, protože je v kontaktu s kupujícím, pokud existuje doklad TXID, je to ještě lepší.
@NoCutt Můžete něco opravit? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Všechny e-mailové kontakty jsou stále viditelné na jeho profilové stránce
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Vy jste také obchodníci. Kdokoli může přijít a říct, že zákazník byl po použití vašeho produktu hospitalizován. To by ovšem bylo pošramocení vaší pověsti. Proto se domnívám, že jsme povinni na taková tvrzení reagovat pouze tehdy, pokud v nich vidíme něco víc než pouhé obvinění.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte pravdu. Doufám, že se tvrzení podaří doložit nebo vysvětlit, aby se předešlo dalším škodám. Plattforma by nepotřebovala tento typ negativního reflektoru.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
samozřejmě, že to je více než fér, distributor už zřejmě spí, požádám ho o důkaz chatu nebo cokoli jiného, co je potřeba. Nicméně ani já jsem nikdy neměl špatné úmysly vůči samotnému aaronovi nebo jeho firmě. z pohledu mého klienta by také bylo dost obskurní, kdyby mi to řekl a ani nepožádal o vrácení peněz nebo něco podobného, což by bylo logické, kdyby to skutečně nebylo sešněrované. Mám spoustu transakcí během této doby by to mělo být tento im 95% jistý
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZACE: V ROCE 2015 BYLO V RÁMCI PROJEKTU "CHEMIE V CHEMII" PROVEDENO NĚKOLIK ZMĚN, KTERÉ SE TÝKALY PŘEDEVŠÍM CHEMICKÝCH LÁTEK.

Po zveřejnění tohoto příspěvku jsem s ním byl v kontaktu.

Požádal mě, abych mu také poslal důkaz o transakci a konverzaci, kterou jsem měl s Aaronstevensem před jeho údajným zatčením, ve kterém byla moje objednávka provedena.

Splnil jsem jeho požadavky a poskytl mu všechny důkazy, které jsem měl, což bylo podle mého názoru více než dostatečné.
Od té doby však neodpověděl.
A tento náš rozhovor se uskutečnil 8. října.

Konverzaci, kterou jsem vedl s aaronstevensem, rád přepošlu i vám @HEISENBERG, pokud to bude potřeba, protože ji zde nebudu zveřejňovat kvůli tomu, že obsahuje citlivé údaje

Nevím, co si z celé situace mám příliš vyvodit.
Jsem zmatený, skeptický a cítím se v prdeli, a nemám pocit, že se dělá jack hovno o řešení cokoliv z toho ze strany aaronstevens.

Mám pocit, že by měl mít alespoň tolik slušnosti, aby všem čekajícím denně poskytoval aktuální informace.
Protože atp už jsem psychicky připraven na to, že moje peníze jsou dávno pryč spolu s penězi všech ostatních.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Naprosto s tím souhlasím.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Okamžik, kdy už nevíte, kdo odpověděl - zda Aaronstevens, nebo FBI, CIA. AI nebo jiná zkratka...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To už není nikdo, komu můžete věřit. @HEISENBERG - prostě bych smazal všechny stopy po tomto uživateli a "valentino cartell".

Pokud byl ten týpek zatčen, jak je možné, že jsou jeho účty stále přístupné? Celá ta změna Session byla taky průser - cry me a river, tihle zmrdi už NEJSOU ta samá org. jako kdysi.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top