Purifikace amfetaminu acidobazickou extrakcí

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ahoj generále Pattone, nemohu najít žádný zdroj, který by ukazoval konečnou výrobu růžových tablet adderalu. Pokud chci vyrobit růžové pilulky adderalu, musím se řídit tímto konkrétním návodem?" Děkuji za váš čas a pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Zajímá vás růžová barva nebo složení admirálu, které zahrnuje různé soli amfetaminu a dextroamfetaminu?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nejsou všechny pilulky adderalu na trhu růžové barvy? omlouvám se za svůj naivní dotaz, ale chci se podívat na výrobu adderalu, a jak s tím můžu začít?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Už jsem si jeden takový vzala a byl pro mě super pomocníkem při soustředění. byla to růžová pilulka a bylo na ní napsáno tuším 20MG. je nějaká možnost, že bych si mohla vyrobit totéž doma nebo dokonce v laboratoři se správnými prostředky?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všichni, mám dotaz ohledně základního praní s/ IPA-acetonem, zatím ne ABE.
Otázka 1: je lékárenský 99% IPA málo dobrý? vím, že aceton z železářství není bezvodý,
Q2: četl jsem recept na crack na erowidu a u některých metod se mluvilo o tepelné lampě na vysušení/vytvrzení cracku: mělo by se to aplikovat i na amfetamin/metamfetamin? obecně jak dlouho je necháváte vytvrzovat?
Otázka 3: jak voní pelargonie? ptal jsem se několika známých a překvapivě mi nikdo neodpověděl.

Je tu ještě pár dalších, ale víc mě nenapadá. na zdraví, lidi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Rozpouštějící se produkt IPA a někdy je obtížné jej vykrystalizovat, pokud nepoužijete aceton.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Uvážíte-li, že 99 % iPadu je 1 % vody, pak se v něm rozpustí gram pervitinu na 100 ml, které použijete. Není však těžké jej vysušit. Nemusíte sušit prasklinu, která vytlačuje vodu a vysychá poměrně rychle. Pokud máte chladné podnebí, mohla by vám pomoci tepelná lampa. Pokud budete rozpouštědlo odpařovat příliš rychle, nezískáte požadované střepy. Primární působení krystalizace je způsobeno rozdílem rozpustnosti mezi horkým a studeným rozpouštědlem. Pokud odpaříte rozpouštědlo, získáte pouze prášek.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Jak bych mohl dosáhnout velmi kyselého amfetaminu? testovací činidlo se zbarví do červena.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, překyselil jsem to. Je to zřejmé. Můžete to omýt IPA nebo acetonem.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Lze ji získat promytím IPA? Mohl by být užitečný metanol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ano, můžete použít IPA. Pokud jsem řekl, že IPA myje, znamená to, že můžete použít IPA k mytí.....

Ne, nelze použít metanol.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Mohlo by mi pomoci rozpustit trochu jedlé sody v IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Z jakého důvodu? Rozumíte tomu, že amfetamin je základní látka a přidáním jedlé sody z něj uděláte zpět volnou bázi?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH je příliš kyselé, je velmi bolestivé, čištění IPA pálení snižuje, ale při měření pomocí testovacích proužků je pH stále příliš kyselé.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
V mé mysli rozpustit trochu jedlé sody mírně zvýšit ph na 6 nyní je na ph 1

Pokud provedu toto čištění s trochou jedlé sody rozpuštěné v IPA, mohlo by mi to pomoci? Nebo když budu čistit dostatečně alkoholem, dostanu se na ph 6? alespoň 5, podívejte se na testovací proužek jen dotykem amfetaminu.

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zapomeňte na jedlou sodu. Popište mi prosím se všemi podrobnostmi, jak jste provedli extrakci volné báze amfetaminu z reakční směsi. Jak jste ji okyselovali? Potřebuji pochopit důvod vašeho problému.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kupte si síran ve stavu, v jakém je
Když jsem si vzal první řádek, viděl jsem hvězdy.
Pak jsem změřil pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Koupili jste si hotový amfetamin sulfát? Bylo to zde? Pravděpodobně je v něm hydrogensíran sodný, který není rozpustný v IPA a může ji učinit příliš kyselou. Extrakce na bázi kyselin je pro vás pouze jednou z možností.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Existuje místo, kde to vysvětlím po domácku? Zjistil jsem, že je obtížné tyto chemické látky

Bylo by to opravdu první v mém životě, vidím, že jsem schopen to udělat, ale ne získat produkty
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Jednou jsem tuto metodu vyzkoušel, ale při přidávání roztoku NaOH se objevila bílá sraženina, takže jsem ji nemohl přebazovat.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Odkazuje to na něco takového? fáze nebyly odděleny
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Mohu použít toluen jako rozpouštědlo místo DCM nebo diethyletheru? Není pro mě možné sehnat žádné z těchto 2 rozpouštědel.


Žádný olej se nevytvořil, přefiltrovali jste vodu, abyste odstranili pevnou látku, a pak jste se pokusili extrahovat amfetamin z vody?

Omlouvám se, že se tak moc ptám, snažím se svými prostředky zjistit vše, co se dá, ale informace jsou omezené.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, neomlouvejte se.
Ano, můžete použít toluen.
Ano, postupy jsou správné. Ale zdá se, že tam není amfetamin.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Zvědavost... Produkt jsem dokončil pouze dvěma způsoby... HCL/sírový plyn nebo L/L extrakce vodou. Míchání extrakčních rozpouštědel s DH2O míchání a kapání kyseliny, dokud nedosáhne správné úrovně PH, pak odpaření vody. Zajistí to stejně čistý produkt jako přidání H2SO4/acetonu ke krystalizaci?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jak krystalizovat metamfetaminový olej
 
Top