Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zkoušel někdo amalgámovou metodu Al/Hg v malém množství?
zkoušel jsem to se stejným poměrem, ale 10krát méně od všeho a dostal jsem zelenkavou/šedou sraženinu okamžitě po nalití roztoku p2np na amalgám
Máte nějaký nápad, co se mohlo stát?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vaše příručka mi velmi pomohla!
Jakmile se mi podařilo najít spolehlivého dodavatele dusičnanu rtuťnatého (II), jsem připraven vyrazit!

Moc vám děkuji za vaši práci!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jste si jisti kvalitou P2NP? Rekrystalizovali jste tento prekurzor a zkontrolovali teplotu tání?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vsadím na to, že se nejedná o dobrou amalgamaci.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
:unsure::unsure::unsure:Co je to chemie?
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

P2NP jsem získal od prodejce inzerovaného zde na fóru s dobrými recenzemi, takže bych řekl, že kvalita je dobrá, v nejbližší době provedu rekrystalizaci a kontrolu teploty tání.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že měl na mysli, že amalgamace nebyla pro reakci dostatečně dobrá.
Což by mohl být ten případ, zatím se mi to nepodařilo přibít, komplikace se v minulosti s amalgamací staly. Když jsem to zkoušel naposledy, fólie začala po opláchnutí praskat a kouřit, ale tentokrát nereagovala tak agresivně, možná to byl ten problém.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ano, přesně to jsem měl na mysli, děkuji.
další ošemetná věc, se kterou mají někteří lidé problémy, je přidání příliš malého množství solí pro mlgm, protichůdně, čím méně přidáte, tím více to bude pěnit a bublat, když to budete promývat (což vás nutí MYSLET si, že je to dobře mlgmováno). chcete poněkud pozorné bublání (bez pěny) s celkovým zešednutím roztoku a vaše lesklé bois plave nahoře. když 80-90 % procent plave nahoře, pokračujte jako obvykle. respektujte postup, odvažte soli, 1:1 (s rozumem).
a nezapomeňte se bavit
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Doporučuji to provést v každém případě (změřit každou novou šarži dodavatele), pokud chcete mít jistotu při své syntéze.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, nevíte někdo o nějakém evropském dodavateli dusičnanu rtuťnatého, chloridu rtuťnatého nebo kyseliny dusičné? Před týdnem jsem koupil kyselinu dusičnou od dodavatele uvedeného v tomto vlákně http://www.aurelio-online.com/.
ale nevím, jestli mi ji pošlou.
Díky!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 od ceny přes servis až po všechno, vyzvedněte si síru, když už jste u toho, je levná.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Rádi bychom od vás získali zpětnou vazbu k tomuto dodavateli. Prosíme, podělte se s námi o výsledek vašeho obchodu.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ještě jednou všechny zdravíme, máme několik otázek týkajících se syntézy

1. Je možné, aby se P2NP zkazil nebo ztratil svou vlastnost?
2. Jak rozpoznat poškozený P2NP?
3. Jak a za jakých podmínek uchováváte P2NP? Měl by být v chladu?
4. Při syntéze v prvním kroku Al Amalgam. Pracovali jsme podle návodu a 4krát se amalganace nezdařila. Když jsme přidali "Our Made Living Nitrate", reakce byla příliš rychlá, už za deset minut se vytvořily bubliny, tmavá kapalina a všechen hliník vystoupil na povrch a my jsme se rozhodli amalgataci vyhodnotit a dalších hliníků bylo velmi málo, máme dojem, že se při amalgataci roztavil. A když jsme přidali roztok připraveného P2NP, reakce chyběla a nebyla žádná. Co se stalo špatně?
5. Před výše uvedenou neúspěšnou syntézou jsme měli jednu, která měla skvělý průběh, ale na konci při přidání roztoku kaustické sody jsme dostali příliš mnoho amfetaminové báze, asi 100 ml, zatímco při dřívějších postupech jsme dostali podobnou syntézu jako na videu. Uvědomili jsme si, že je něco špatně, a přidali jsme i kyselinu sírovou, ale ta nereagovala.
6. Lze použít v posledním kroku místo acetonu isopropylalkohol s kyselinou sírovou? Nebo to byl výhradně aceton?
7. Při jedné příležitosti jsme měli neobvykle velký výtěžek, kdy jsme získali přibližně 3x více pasty. Máme na mysli mokrou pastu, jakmile se protlačí přes látku. Co mohlo být příčinou?

P2np dlouho stál, protože jsme se nemohli dostat ke rtuti, takže pochybujeme, že se nám P2NP porouchal, proto jsme položili těchto několik otázek.

Jinak jsme do té doby měli tucet úspěšných syntéz.

Předem děkujeme za odpovědi :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.Ano, na vzduchu a při teplotě nad 8C
2.Ztmavená barva, rekrystalizoval bych, i kdyby to dostalo jen trochu oranžovější barvu. chcete to kanárkově žluté.
3.V mrazáku, vzduchotěsně, vydrží hodně dlouho, pokud je čistý.
4.Přečti si můj příspěvek o kousek výš, chceš, aby to ostražitě bublalo, žádná pěna, žádná velmi zjevná reakce. pokud ti rtuťový amalagam prudce amalgamuje, je ho buď málo, nebo moc. vážil jsi ho? přečti si pattonovo vlákno o dělení izomerů, je to dobrý zdroj informací i pro syntézu.
5.idk
6.Ano, funguje to bez problémů.
7.Může se to srážet různě v závislosti na rozpouštědle, konc. srážecího roztoku, teplotě matečného roztoku a srážecího roztoku, konc. volné báze v ipa. není v tom rozdíl. nepoužívej látku, dvojité sáčkové kávové filtry, pokud není v nabídce kvalitní papír,

Líbí se mi a přihlaste se k odběru
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Takže jsem odebral 5 mg vzorku v 1 ml methanolu, ale ne všechen vzorek se chtěl rozpustit. Po 10min. třepání byl roztok přefiltrován přes 7mikronový injekční filtr. Provedená analýza GCMS ukázala, že hlavní pík byl náš požadovaný. Další sloučeniny rozpuštěné ve vzorku byly: P2NP, 2-fenyl-methylaziridin, 2-methyl-3-fenyl-aziridin a nejméně zastoupený byl benzylmethylketoxim, suma vedlejších produktů méně než 0,2 % plochy píku (rozpouštědlo není v rovnici). Dalších 100 mg vzorku bylo spáleno v laboratorní peci a zůstalo 16 mg prachu nerozpustného v methanolu. Dále byl prach testován s MgCl2 v amonném pufru, se srážením na sklíčku, takže jsem si jist, že se jedná o nějakou fosforečnanovou anorganickou sůl. Můj výtěžek v příspěvku #437 by tedy měl být 6,05 g místo 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kromě příspěvku @UWe9o12jkied91d můžete zkontrolovat bod tání. Tento test vám jasně odpoví na otázku o čistotě vašeho p2np.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Pokud víte, řekněte mi prosím
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Děkujeme za toto video
Chci se zeptat, zda je k dispozici P2NP, o jehož použití se ve videu nezmínil.
Díky ☺️
 
Top