Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Při jaké teplotě je nejvhodnější odpařit isopropyl z roztoku, aby nebyl ovlivněn volný základ?
Provedení destilace s vodní parou po odpaření je srozumitelné.


Myslel jsem, že po "zbavení se" isopropylu bude volná báze připravena k použití. Chci vytvořit 'A-Oil'/Amphetamine Freebase, abych z něj vytvořil pastu, ne sulfát.
Takže bych potřeboval odpařit Isopropyl, aby byl připraven k použití, protože Isopropyl by přidali lidé, kteří by převedli 'A-Oil' na rychlou pastu (s Isopropylem a H2SO4).

@G.Patton díky moc za všechno, zatím jsi mi moc pomohl!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Nejlepší možností je použití vakua (rotačního stroje). Teplota není větší než 55-60 stupňů C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Děkuji, zahrnu to do seznamu laboratorního vybavení :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
První pokus s kyselinou fosforečnou: plný úspěch.
Druhý pokus, vše stejné, ale zdvojnásobení činidel a dodatečné čištění směsi a-freebase/IPA roztokem NaOH (stejná konc. jako v receptu) v separační nálevce skončilo špatně. Bylo dosaženo pH 6, indikátorové papírky zůstaly žluté, ale nedošlo k žádné sraženině. Pak jsem do této nažloutlé směsi po okyselení přidala trochu 99% acetonu a objevila se bílá sraženina. Po několika minutách jemného míchání se začal vytvářet jeden velký lepkavý kus slizu. Dobře se to filtrovalo a po opláchnutí acetonem to zůstalo lepkavé a slizké. Nechtělo se to sušit ani v troubě o teplotě 105 °C. První várka byla bez zápachu a super suchá/hustá. Zápach druhé je silný a je charakteristický pro amp. Co jsem udělal špatně? V mé zemi nemohu koupit silnější kyselinu sírovou než ~36%, takže ji nepoužívám.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vyhoďte to a začněte znovu, ta lepkavá kaše nikdy nevyschne. doporučuji přidat alkálii na ph 13 jako v postupu, bez ohledu na množství potřebujete úplnou separaci a ph alespoň 13. Zkuste před použitím kyselinu mírně zahřát (platí pouze pro fosforečnou), pokud to nepomůže, zní mi to jako příliš dilutovaná vrstva organické fáze nebo příliš vlhká organická fáze. doporučil bych použití pevného sušícího činidla a/nebo destilaci s vodní parou a/nebo odpaření rozpouštědla za vakua.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Upozorňujeme, že chloridová sušidla jsou neslučitelná s ipoh
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Na samém začátku tématu HIGGS BOSSON uvedl: "Víme, že se jedná o chemickou látku:
Pokud extrapolujeme jeho poměry pro 2,5kg dávku, budete muset použít 500l reaktor. Zajímalo by mě, jak bude vypadat rychlost reakce a výtěžek, pokud by směs nitropropen/ipa/kyselina byla na začátku přechlazena? Možná kdybychom místo fólie použili hliníkové kuličky o zrnitosti 0,6 mm, mohli bychom reakci o tolik zpomalit, abychom zabránili převaření pěny, a použít menší reaktor než 500L?
Nevýhodou tohoto řešení by mohla být velmi dlouhá reakční doba a malá amalgamovací plocha Al zrn nás může nutit přidávat další porce rtuti in situ, aby redukce pokračovala. Nakonec, pokud je volná báze destilována, není možné přenést rtuťnaté ionty do konečného produktu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Slyšel jsem, že při škálování této reakce by se doporučovalo použít ještě větší kusy hliníku, aby se reaktor nezkazil nebo nezpůsobil příliš těžkou reakci po přidání P2NP. Každopádně se zdá, že cesta Al/Hg způsobuje při škálování příliš mnoho problémů.

Mezitím jsem zjistil, že cesta NaBH4/CuCL2 je vhodnější pro výrobu ve větším měřítku s 1 kg+ P2NP.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jak tuto reakci škálujete?
Toto je jedna z prvních reakcí, kterou jsem udělal, když jsem začínal, a udělal jsem malou dávku.
Pokud byste chtěli udělat dávku o hmotnosti 1 kilogram, potřebovali byste asi 1 kilogram fólie, ta věc má obrovský objem, takže jak pracujete s tak velkým množstvím?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Bylo mi řečeno, že tato reakce by se měla škálovat pouze na 100 g P2NP, jinak by ztráta výtěžku byla příliš velká/reakce by byla těžká s běžným vybavením

Pokud se škáluje, pak škálujte složky lineárně
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ano, nezdá se, že by to bylo možné rozšířit na více.
Reakce s borohydridem sodným je dobrá, ale cena sodíku ji činí z finančního hlediska nelogickou.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý poskytovatel. Výborný předprodejní servis. Objednávka dorazila velmi brzy
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantace: shromážděte vrchní vrstvu obsahující amfetaminovou bázi v alkoholu. Může se trochu vysušit bezvodým síranem hořečnatým a struska se může dodatečně extrahovat nepolárním rozpouštědlem (éter, benzen, toluen), rozpouštědlo se pak odpaří.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Můžete tuto část vysvětlit podrobněji, protože tomu nerozumím?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Může mě někdo naučit, jak to vysušit
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Pro publikaci můžete použít pouze anglický jazyk. Přečtěte si prosím o dekantaci v příspěvku Dekantace, gravitační filtrace a převod kapalin.
Síran hořečnatý (MgSO4) se přidává do organického roztoku a pohlcuje molekuly vody z roztoku. MgSO4 je prášek, který se po absorpci vody stane pevným kusem. MgSO4 musíte přidávat tak dlouho, dokud již nebude absorbovat vodu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Děkujeme vám
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Než
Děkuji vám
 
Top