Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Nedělejte si s tím starosti
Před přidáním roztoku P2NP můžete zchladit na 0*C. Přidání bude snazší, ale po potřebném nuceném zahřátí potřebujete 60*C. Takové řízení vám umožní dát velké měřítko.
Před přidáním alkoholu musíte vodu co nejvíce odpařit. Méně vody - méně alkoholu je potřeba. Hodně alkoholu je špatně, protože nedá celý výrobek bez odpaření.
žádný rozdíl
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Musí to říkat. Mohu vám dát pouze tip. Objednejte si požadovaný produkt a okamžitě zaplaťte. Poté zašlete potvrzení o převodu na jeho e-mail. Nic nebude stát v cestě vaší dodávce. Svůj podnik můžete nazvat xy. Obchodník se zdrží a ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme. Omlouvám se, myslím, že jsem se vyjádřil nejasně. Mehtod není to, co se mi zdá obtížné, spíše získání chemických látek, konkrétně nitroetanu a do jisté míry benzaldehydu. Kromě pokusu o syntézu nitroetanu, nějaký tip na důvěryhodného dodavatele? Omlouvám se, pokud to není vhodná oblast pro dotaz.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme vám za to. Pokud tomu správně rozumím, platí následující: Píst vyzbrojený hliníkem + h2o v ledové lázni a uvolnit mi hgcl2 zvlášť, než ho přidám do pístu? Jakou teplotu musí mít můj teplý čirý roztok p2np + ipa, než ho přidám?

?

Měly by být obě suspenze amalgámu a kaustické sody zchlazeny na 0c.

?

Aceton přidávám ihned po separaci

?

Mám kyselinu bateriovou i koncentrovanou kyselinu sírovou, musím si alkoholovou kyselinu sírovou vyrábět sám ?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Při jaké teplotě mám tento přípravek uvést do provozu?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Děkuji, bohužel mi EU nefunguje, ale oceňuji radu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Roztok připravte při pokojové teplotě, ale pro rozpuštění krystalů jej můžete trochu zahřát.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Chci snížit množství vody, mohu použít 500 ml a musím snížit poměry ostatních činidel?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kde se dá redukovat? V alkalickém roztoku? Napište mi do soukromých zpráv, vše vám podrobně vysvětlím
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tento výtěžek je tento amfetamin? Jak poznám, že se jedná o amfetamin, a má to vůni?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Doporučuji přečíst tuto knihu všem Lidem, kteří začínají v tomto oboru:

Vogel's Practical Organic Chemistry
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Musí být amfetamin po procesu syntézy odstraněn?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jedná se o amfetamin, pokud jste tento prášek získali redukcí fenylnitropropenu. Měl by mít hořkou chuť. Co myslíte tím odstraněním?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Měl by se amfetamin po procesu syntézy čistit?

Je amfetamin extrahovaný z tohoto vzorce připraven k prodeji, nebo je třeba jej přečistit?

Na konci tohoto klipu byl amfetamin extrahován. Je tento produkt připraven k prodeji, nebo je třeba jej purifikovat?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetamin lze přečistit promytím studeným alkoholem nebo acetonem, to postačí, pokud je barva látky bílá.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Proč na erowid Lidé, kteří dělají IT reakce, používají k redukci zředěnou ledovou kyselinu octovou ~ asi 70-75 %?
A druhá věc, že používají více kyseliny k redukci nitropropenu na 1 g p2np používají 10 ml GAA a IT ředí vodou.

V syntéze z tohoto tématu používají na 1 g p2np 5 ml GAA.

U činidla, které dává vodík při redukci, se liší o 50 %.

Jaká redukce bude lepší? S vodou (z erowidu) nebo bez vody (toto téma)?





Text z tohoto odkazu:
#4. Redukce nesubstituovaných P2NP pomocí HyperLab Bee #2.


Do 3l FBF bylo umístěno 100 ml vody, 250 ml GAA a roztok 1 g rtuti ve 2-3 ml konc. HNO3.
Do baňky bylo vloženo 52 g (2 balení po 10 m) Al fólie složené do 7-8 vrstev, nastříhané na kousky 3x3 cm.
Baňka se zahřála na 40 °C. Když byl za několik minut jasně patrný počátek amalgamace, zahřívání bylo přerušeno a do reakce byla přidána suspenze 30 g nerekrystalizovaného fenyl-2-nitropropenu ve směsi 50 ml GAA a 100 ml IPA (nitropropen byl získán a la Bariumova kondenzace MeAm - důležitý pojem, protože tato metoda poskytuje produkt vyšší čistoty).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Můžete použít zředěnou kyselinu octovou. Přebytečná kyselina nevadí při redukci, ale bude ji třeba hasit příslušným množstvím zásady, což povede ke zvýšené spotřebě činidel a času, protože při interakci kyseliny se zásadou se uvolní více tepla. V popsané technice se současně provádí amalgamace rtuťnatou solí a redukční reakce. V mé technice se fólie nejprve ošetří vodným roztokem rtuťnaté soli, který se poté odsaje, čímž se produkt stane čistším.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bude v pořádku, když použiji kyselinu octovou %94?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den,

Potřebuji se vrátit ke kyselině sírové, existuje nějaká alternativa ke krystalizaci amfetaminu? Byla by jednou z možností kyselina vinná, abychom získali amfetamin tartrát?

Thx :)
 
Top