Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Z dostupných kyselin lze k výrobě fosforečnanů použít orthofosforečné kyseliny.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Chcete získat tartrát nebo izolovat d-izomer amfetaminu? Zde je popsáno, jak vyrobit dextroamfetamin. Pokud chcete tartrát, musíte použít racemickou nebo mezokyselinu vinnou.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Díky společnosti HIGGS a Marvinovi!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Chci získat sůl, aniž bych musel mít kyselinu sírovou, používá se tartrát především s dextroamfetaminem? Myslím, že mi přijde racemická kyselina vinná, to je dobré :)

Jo a ještě 2 otázky mě napadají. Jelikož jsem nezkušený, tak nevím, jestli se dají očekávat toxické výpary a to mě trochu znepokojuje.

Druhá je o tom, jak se zbavit zbytků ze syntézy. Má někdo dobré, ekologicky bezpečné možnosti, jak na to? Nechci otrávit nějakou rybu nebo tak něco
. Našel jsem na to vlákno :)

Thx, zůstaňte v bezpečí.

Edit: překlep
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Má šroubovitý kondenzátor stejnou funkci jako šroubovitý kondenzátor?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Můžete použít různé refluxní kondenzátory
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Mohu p2np umýt acetonem?
Promýval jsem 500 g s 1000 ml iso, ale produkt vyšel stále hnědý, přičemž iso je černé, mám to opakovat, dokud se neodstraní všechna hnědá barva?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Moc děkuji za vysvětlení a video. Těším se, až se pustím do prvního pokusu. Jen potřebuji znát cenu všech položek použitých v tomto příkladu a místo, kde si je mohu objednat . Pokud někdo může pomoci, předem děkuji.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
všem kolegům hobbystům, kteří jsou zvědaví, zda to zkusí, upozorňuji, že manipulace se sloučeninami rtuti je dost nebezpečná a každý by měl udělat určitá opatření, než s nimi začne dělat pokusy. jinak můžete skončit s neuzavřenými lahvemi plnými toxického odpadu, které se vám budou neustále kouřit ve vašem příliš malém bytě a přemýšlet, jestli už jste se zbláznili.

Měl jsem pocit, že je to potřeba říct.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Nyní k mým zkušenostem s velmi podprůměrnými podmínkami. Měl jsem k dispozici pouze čisticí prostředek na bázi hydroxidu natria _. Ten se také skládal z hliníkových pelet a nějakých křemičitých věcí, na které jsem už zapomněl. Protože jsem nemohl žádný koupit, provedl jsem nějaký výzkum, z něhož vyplynulo, že by to reakci možná neublížilo. S nepříliš velkými chemickými znalostmi. Tak jsem se do toho pustil a alkalický roztok vypadal úplně jinak, se zbytky soli a Al. Protože v kroku, kdy se používá alkalický roztok, by byl stejně přítomen zbytek Al z redukce, nebude to na škodu, prosím, opravte mě. O té druhé sloučenině jsem nenašel nic jiného, než že není příliš reaktivní.

Také jsem dost dobře nepřemýšlel o likvidaci a dokonce ani o skladování při syntéze. Trochu mě to nadchlo a chtěla jsem to zkusit. Navíc jsem neměl pořádnou místnost, vše malé a plné snadno hořlavého materiálu. Tak jsem si postavil improvizovaný odsavač par a snažil se zůstat se vším na velké skleněné desce na podlaze. Samozřejmě jsem fkin rozlil nějaký zatraceně toxický roztok AlHg. Myslím, že většinou na tu desku. Jen jsem měl v plánu předem prozkoumat likvidaci, tak jsem trochu zpanikařil, když jsem neměl elementární síru, aby to bylo alespoň nerozpustné, tak jsem prostě většinu namočil nějakým ručníkem a pokračoval.

Ok, trochu zmatený, taky jsem měl právě max. 1l kulaté skleněné nebo erlenmeyerovy baňky a nějaké ještě menší. Takže jsem prostě rozpůlil všechna množství s tím, že jsem věděl, že bych měl dělat výpočet na základě molů.

Takže moje slučování AlHg fungovalo dobře, s množstvím dusičnanu rtuťnatého na oko. (Nechtěl jsem si s touto sloučeninou zahrávat víc, než bylo nutné). I když to trvalo docela dlouho a stále to reagovalo, když jsem do toho lil vodu pořád dokola, je to normální? Tak jsem čekal a lil další vodu, dokud to nedělalo (tolik, nepamatuji si to podrobně). Mohlo by to přijít na lepivý Al? Stříhal jsem to nůžkami a slepilo se to tlakem. Ale protože to bylo dost tmavé a malé bublinky, pokračoval jsem.

Pak jsem přidal 1p2n, 5g v 50ml iso a 25ml ethylacetátu a dával pozor na agresivní reakci, ale nic moc se nedělo, po chvíli jsem dal zahřát vodní lázní, něco se stalo, ale zůstalo to velmi mírně aktivní, tak jsem dal zahřívat, dokud už nedošlo k reakci. Vypadalo to správně, i když jsem neměl žádný skutečný kondenzátor, jen jsem nad ním držel^^ láhev. Amalgán vypadal stejně jako předtím, pro mě nevím. Odfiltroval jsem ho a nalil do něj alkalický sol. Pak jsem sbíral základní vrstvu injekční stříkačkou, příliš malou, trvalo to věčnost.

Příprava soli pak... zapomněl jsem vyřešit tu kyselinu dehtovou, co jsem dostal, a prostě jsem tam hodil v podstatě nějaké krystalky a pak jsem si vzpomněl, že to měl být roztok a nalil jsem tam aceton (asi to nefunguje). Ale hned po nasypání krystalků kyseliny to začalo tvořit další krystaly, aceton na tom moc nezměnil. Změřil jsem pH a vyšlo mi červené, takže jsem to překyselil, sakra, myslel jsem, že tam dostanu nějakou zásadu, abych to zase neutralizoval. Ale ve skutečnosti jsem do toho nalil ethylacetát. Což jsem si uvědomil krátce nato, když jsem zjistil, že mám jen ten blbej namíchanej hydroxid natiru. Změřil jsem znovu pH a kupodivu už to nebylo tak červené, takže jsem doufal v nejlepší a šel jsem do filtrace, na kterou jsem použil čajový filtr a nechal to pak vyschnout.

Překvapivě to vypadalo hodně bíle a tak jak to má být, tak jsem to šel trochu otestovat a pálí to tak moc, že je to celkem k ničemu. Doufám, že tady pomůže rekristace. Ale výtěžnost je taky moc dobrá na to, aby to byla pravda, asi 3,5g z 5g - je vinný kámen těžší než ostatní soli? Taky jeho účinek nebyl podle očekávání, byl jsem dost unavený a mám toleranci z předpisu, ale jo... nevím. mám jen bunkr, který pálí jako čert? napadá někoho?

edit: výtěžnost je bez extrakce kalu, jen vrchní vrstva.

edit2: o rychlých nápadech, jak zlikvidovat ty hnusné baňky otravující můj byt bych byl moc rád. udrží hdpe baňka všechny zbytky smíchané dohromady? Asi by bylo lepší nemíchat, ale v tuhle chvíli to potřebuju dostat ze svého bytu především.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Můj amfetamin prostě nemá sílu.

Al/hg redukce, kdo mi může pomoci?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Chcete říct, že není silný, když je vše hotovo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Napište v PM, možná neúplnou redukci a ve finále máte hodně oximu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Provedl jsem syntézu a výtěžek je 1 gram, proč?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
V čem spočívá problém ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
S jakým množstvím p2np jste začínali?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, čím mohu nahradit dusičnan rtuťnatý a kyselinu sírovou?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kyselinu sírovou lze nahradit kyselinou fosforečnou.
Dusičnan rtuťnatý v této syntéze nahradit nelze, ale lze jej snadno vyrobit.

Pokud potřebujete s touto syntézou pomoci, pošlete mi soukromou zprávu
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
P2np nereaguje dobře s dusičnanem rtuťnatým a hliníkem. Mohu ho dát do plamene
 
Top