BK4 (2b4m) obsahující 4-methylpropihenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Jako prodejce nemohu popsat ''špatné body'', které jste udělal kvůli tomu, že to bude vaše anonymita atd. špatné, stejně jako ostatní - Nejsem tady, abych válčil se svými klienty, drahý - Vidím, že se cítíte tak špatně kvůli penězům, které jste ''ztratil'', že celou dobu mluvíte o vrácení peněz - nenutil jsem vás koupit tak velké množství - escrow je akceptován a žádné problémy se staly s obchody se mnou, protože existuje. Nebudu už reagovat na vaše texty, ale teď vidím, že mi hodně lidí napsalo a řeklo některé věci. Nazývat mě ''hnusný'' od začátku ukázalo jaký jsi člověk a tvé chování teď také - 99,9% mých klientů je spokojených a dostali někdy reship pokud měli problémy s odebíráním produktu atd. ale nikdy se nechoval hnusně i když jsme se nedohodli na bodech. Děkuji Vám za Váš názor - je lepší, že bude viditelný pro všechny - z mé strany Vám již nebudu odpovídat. Ostatním lidem - děkuji, že jste součástí mého obchodu atd! Hezké svátky!!!
BRZY BUDOU PŘIDÁNY NOVÉ CHEMIKÁLIE - HORKÉ PRODUKTY
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nejjednodušší je od problémů utéct nebo je hodit na hlavu někomu jinému. Skvělý prodejce lol
 
Top