BK4 (2b4m) obsahující 4-methylpropihenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Neřekl jsem, že je produkt na hovno. Nikdy jsem neměl problémy se zákazníky, ale asi od 1 měsíce vidím, že spousta Poláků se mi snaží zhoršit pověst - je snadné vidět zkomolené jazykové informace typické pro Poláky, kteří neumí správně psát.
Moje výrobky jsou nejlepší a mám dobrou pověst od začátku. Neříkejte, že jsem něco přiznal - spousta lidí mě chce vyřadit z podnikání, protože poskytuji escrow poskytnutý systém prodeje, protože nemohou podvádět lidi tím, že prodávají shitty položky nebo dokonce neposílají. Je to opravdu ostudné milí lidé - respektujte své prodejce.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Přečtěte si, co jste mi poslali. PŘIZNÁVÁTE, že jste udělali chybu a že si ostatní stěžují na kvalitu...

Pokud uděláte chybu a přiznáte ji tak, jak to děláte, pak by každý slušný člověk zvedl ruce a něco se zákazníky vyřešil, aby byl zákazník spokojený a také aby se zákazník vrátil, protože získal důvěru.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Dokonce s vámi mluvím, když je problém - pokud si někdo objednal z alibaby nebo tak něco a je naštvaný, že nedostane ani odpověď od prodejce - je opravdu smutné, že posíláme lidi do celého světa včetně USA AUS a od měsíců a jen 1 zákazník se svým přítelem vznáší tyto nároky...
S pozdravem dobří lidé
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 je jedním z nejspolehlivějších prodejců chemických látek.

V Sierra best knowlage měl úspěšnou spolupráci se známými darknetovými prodejci, jako je např: Pygmalion.
Sierra pevně věří, že jakékoli problémy související s kvalitou nejsou způsobeny snahou o zvýšení příjmů.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Měl jsem lidi, kteří si stěžovali, že produkt je jiný, ale vše bylo v pořádku. Přestávám odpovídat na vaše téma a komentáře kvůli tomu, že jste pro mě opravdu jako dítě - prosím, už si ode mě neobjednávejte - nenutil jsem vás koupit 5 kg. místo toho, abyste plakali, že jste přišli o všechny peníze, mohli jste si objednat 50 g. Nechci se o tom více bavit - možná jen nejsem dobrý dodavatel pro spolupráci s vámi - s pozdravem.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Hodně Poláků? poslouchejte nemluví o Pl lidech špatně. lidé si stěžují, protože je hodně firem, ve kterých si můžete koupit zaměstnance ano? to je tam legální. v jiných zemích je problém koupit. lidé ukazují výtěžnost syntéz 60-70 % tady než co si myslíte ?
Mocný kutas, který změníte pokaždé, když vám někdo zaplatí 3 tisíce.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Neříkám, že Poláci jsou špatní - jen si myslím, že jsou to lidé z trhu, na kterém působím, a vidí ve mně hrozbu pro svůj byznys.

S pozdravem už na toto vlákno neodpovídám
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj, co se týče 2B4M, dnes ráno jsem dělal syntézu s 2b4M od @Constantylious777 a měl jsem bílé mléko https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, myslím, že ano, šarže je jiná, ale pokud chcete mít jistotu a pokud nechcete přijít o peníze, kupte si malé množství a/nebo ho přečistěte , když máte dobrý 2B4M , máte dobrý 4mmc. ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Měly by se řídit přísně zajištěnou kvalitou, která přináší produkt, jenž je vhodný pro daný účel. Očividně se o to nestarali a výrobek prostě prodávali bez ohledu na to. Jsou to profesionálové, kteří tento výrobek vyrábějí, a měli by to vědět lépe!!! Velmi špatný postup.

Je to jako jít do kavárny a požádat o kávu s cukrem a spoustou mléka, ale když dostanete kávu, je černá bez cukru a mléka, ale oni říkají, že jste si měli objednat malé množství.

Nejsou hloupí, mají testy, které mohou snadno provést ve vědecké laboratoři s více než dostatečným vybavením, aby se ujistili, že produkt je 99 % čistý a bez nečistot!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
ZNECHUCENÝ DODAVATEL. NEKUPUJTE OD NICH
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Stačí napsat jednou. Vaše příspěvky mohu považovat za spam a zabanovat vás. Nenuťte mě k tomu. Také použijte escrow k okamžitému vyřešení sporu.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Omlouvám se, ale jsem z té zkušenosti dost rozrušený.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Konečně mám svůj nový 2b4m od nového dodavatele, který inzeruje i zde na BBgate. Rád vám ukážu, koho jsem použil pro tento čistý 2b4m. Velmi spokojený.

Starý 2b4m je roztok 4mmc v levé přední části fotografie (velmi špinavý a mnohokrát jsem ho promyl tolika acetonem, že spousta přišla nazmar) a nový 2b4m je roztok 4mmc vzadu vpravo (velmi čistý, použil jsem asi 10% množství acetonu, které jsem musel použít na vyčištění špinavého 4mmc) Syntézu jsem provedl tak rychle a jsem tak překvapen, jak je 2b4m čistý. Už se nemůžu dočkat, až budu moci krystaly porovnat.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Vzhledem k tomu, že jste vynaložili tolik úsilí, aby všichni věděli, že moje věci jsou ''špinavé'', a teď mluvíte o ''novém dodavateli odtud'' - opravdu jsem začal věřit, že máte nějaký zájem na tom, aby moje webové stránky a služby vypadaly špatně. Přestaňte spamovat, kámo
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Co bych tedy měl dělat místo toho?

Uvědomujete si, že jste si ode mě vzal platbu za 5KG 2B4M? Právě ten 2B4M, který celý přišel vniveč, protože nebyl čistý, a celá moje syntéza z něj přišla vniveč kvůli nečistotám v produktu, (čas, úsilí a náklady na další materiály/složky použité v rámci syntézy, to vše také přišlo vniveč) Spočítejte si to, navíc jste se o to ani nezajímal a já zůstal s produktem. Naštěstí se mi někdo ozval a poučil mě, jak ho vyprat a překrystalizovat, abych od vás měl použitelný 2b4m.

Ani teď vás to nezajímá, myslíte si, že já, jeden člověk spamuju, to vůbec není spamování, já vlastně navazuji s konečným výsledkem, takže lidé mají ode mě celý příběh, ne jen 85% a vynechávám konec. A skončil jsem tím, že jsem doporučil zdroj, který se mnou byl jen zdvořilý, uklidňující a užitečný, něco, co zákazníci oceňují, a chtěl jsem se o to podělit s ostatními, místo abych prošel tím, čím jsem prošel.

Místo toho, abyste se soustředili na mě, proč nezavedete systém, v němž budete schopni provádět pravidelné kontroly kvality prodávaných výrobků, což zajistí, že vaši zákazníci budou den co den dostávat vysoce kvalitní výrobky, vaši zákazníci vám za to poděkují.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jednoduchá otázka pro vás. Proč by měl konkurent, kterého si představujete, koupit 5 kg 2b4m, zní příliš draze. Kdybyste to měli udělat, bylo by mnohem jednodušší a efektivnější koupit 100 gramů od 10-20 různých lidí.
A teď vypadáte směšně, dříve jste se přiznal, že činidlo je nekvalitní, pak že jste dříve obdržel stížnosti od jiných kupujících na toto činidlo. A co nakonec uděláte? Neposkytnete svému klientovi žádnou kompenzaci, žádnou omluvu, pouze se uboze snažíte vyhnout odpovědnosti tvrzením, že za špatnou kvalitu činidla nejste zodpovědní, a snažíte se svého klienta očernit.
Můžete dál plácat nesmysly, ale na pravdě to nic nezmění a ta je velmi jednoduchá.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Z toho, čeho si můj přítel všiml, syntéza nestála za nic. I když máte 99% čistou bk4, nedostanete 4mmc čisté, pokud je syntéza provedena špatně.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Jako prodejce nemohu popsat ''špatné body'', které jste udělal kvůli tomu, že to bude vaše anonymita atd. špatné, stejně jako ostatní - Nejsem tady, abych válčil se svými klienty, drahý - Vidím, že se cítíte tak špatně kvůli penězům, které jste ''ztratil'', že celou dobu mluvíte o vrácení peněz - nenutil jsem vás koupit tak velké množství - escrow je akceptován a žádné problémy se staly s obchody se mnou, protože existuje. Nebudu už reagovat na vaše texty, ale teď vidím, že mi hodně lidí napsalo a řeklo některé věci. Nazývat mě ''hnusný'' od začátku ukázalo jaký jsi člověk a tvé chování teď také - 99,9% mých klientů je spokojených a dostali někdy reship pokud měli problémy s odebíráním produktu atd. ale nikdy se nechoval hnusně i když jsme se nedohodli na bodech. Děkuji Vám za Váš názor - je lepší, že bude viditelný pro všechny - z mé strany Vám již nebudu odpovídat. Ostatním lidem - děkuji, že jste součástí mého obchodu atd! Hezké svátky!!!
BRZY BUDOU PŘIDÁNY NOVÉ CHEMIKÁLIE - HORKÉ PRODUKTY
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nejjednodušší je od problémů utéct nebo je hodit na hlavu někomu jinému. Skvělý prodejce lol
 
Top