Příklad separace izomerů pro Meth

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vážení pánové, v tomto případě se jedná o tzv.
K oddělení volné báze podle vaší metody použijte kyselinu L vinnou.
Při míchání se mi vytvořila látka podobná žvýkačce, a jakmile jsem přestal míchat, vše se změnilo ve velmi tvrdou bílou pevnou látku. Celý kus.
Je to správně?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ano
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nezmění se v kapalinu kapalina se smísí s tvrdou pevnou látkou, kterou musíte rozdrtit, abyste ji mohli vakuově filtrovat a získat kapalinu.
O výtěžku volné báze z p2p je v pořádku, pokud se nepoužívá p2p destilovaná parou.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vážení pánové, v tomto případě se jedná o tzv.

K oddělení volné báze jsem použil kyselinu L vinnou. Vakuum dává kapalinu. Alkalický PH-13. Získá se volná báze.

Volnou bázi promíchejte. Připojte HCI. Hodnota PH -2. Chtěl jsem upravit pH na -3. Ale pH náhle kleslo. Dávám si pozor, abych přidal jen velmi málo HCI. Hodnota pH se na začátku vždy pohybovala kolem 7. Pak najednou klesne na -2.

Zahřejte na 130°. Nalijte do nádoby s 10 objemovými díly vychlazeného isopropylalkoholu. V nádobě se okamžitě objevilo velké množství prášku. Neměly by vzniknout krystaly?

Co jsem udělal špatně?

Pane, prosím, pomozte mi.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dalším krokem po oddělení izomerů by bylo přidání hydroxidu sodného rozpuštěného ve vodě, ke zbývající kyselině vinné se hydroxid přidává, dokud nedosáhnete ph13 a nevznikne olej, tento olej se bude vařit s thiolem a percadoxem, a to následujícím způsobem nebo postupem.
Ke každým 30 litrům oleje se přidají 2 litry thiolu nebo thiolu, vaří se, dokud nedosáhne 160 stupňů Celsia, po dosažení této teploty se postupně přidají 2 kg percadoxu, protože dojde k reakci, míchá se to tak, aby se všechen percadox rozpustil a byl homogenní, a teplota se udržuje ještě 10 minut.
Pak se nechá vychladnout při pokojové teplotě a druhý den nebo po vychladnutí se opět přidá kyselina vinná jako v prvním procesu, aby se oddělily izomery, a pak se opakuje cyklus, který je na obrázku.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Jaký je prosím zdroj těchto informací?
Děkuji.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
To již bylo provedeno, proto je výklad tak podrobný.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neznám zdroj toho postupu, ale přidávání perkadoxu při vysoké teplotě má velké riziko výbuchu, ve skutečnosti by se přeprava mohla provádět pouze ve speciálních nádobách, aby měla teplotu pod 20C, a to nemluvím o obtížnosti získání tohoto produktu, kvůli které je nutné si být velmi jistý postupem, abyste se ho pokusili získat.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pokud provedete reakci při této teplotě a právě to zvýhodňuje vznik izomeru l, který se stane d
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A jaký je prosím zdroj tohoto procesu?" Děkuji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A dalším důležitým problémem je, že Perkadox je značka a má mnoho různých produktů pro iniciátory (Di(4-terc-butylcyklohexyl) peroxydikarbonát,AIBN, AMBN, ...)každý z nich funguje v jiném množství a teplotách, hádám, že pro tento proces se používá Di(4-terc-butylcyklohexyl) peroxydikarbonát, ale AIBN by mohl být použit také ve správném poměru.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Je pravda, že se levoolejnaté soli začnou pp, pokud se přidá kyselina l-vinná v nadměrném množství ?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Říkáme tomu nizozemská metoda recyklace lodí. Slyšel jsem o ní jen dobré věci, zatím jsem ji nevyzkoušel. Děkuji za příspěvek.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Prosím o pomoc, po smíchání a ponechání přes noc to zrůžovělo.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Růžová barva obvykle znamená příliš kyselou, ale ne ve 100 % případů by také mohlo jít o nečistoty z vaší volné báze, zkontrolujte PH by mělo být kolem 4, každopádně na vašem obrázku nevidím žádnou sraženinu.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Použil jsem čistý destilovaný metamfetamin volné báze. PH je 4,5-5. Nevznikají žádné sraženiny. A zahřívá se pouze na zhruba 30 stupňů při intenzivním míchání. Žádná sraženina se neprojevila ani během míchání
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Řekněte mi všechny podrobnosti, pokud ne nemohu vědět, kde je možný problém.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Smíchal jsem 160 ml vody a 70 g kyseliny tatarské a poté jsem za silného míchání (pomocí magnetického míchadla) přidal 100 g destilované volné báze. Voda se zakalila, ale bez sraženiny, pak jsem ji nechal přes noc a ráno jsem zjistil, že je růžová
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Použil jsem kyselinu l-vinnou (cas 87-69-4)
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Objevuje se při míchání na stěnách kádinky nějaký hustý materiál?
Pokud ano. Pomocí skleněné tyčinky poškrábejte stěny kádinky. Pomůže to při krystalizaci.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zkuste 150ml h2O+80gr vinného kamene po rozpuštění přidat volnou bázi za silného míchání, dokud se nevytvoří pevná hmota, mohlo by to trvat několik minut.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Dobře, díky, zkusím to a vrátím se s výsledky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Na základě mých zkušeností si myslím, že potřebuje více času míchání, aby zhoustl a konečně ztvrdl.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Takto je to
 

Attachments

  • veQtKRZfEY.jpg
    veQtKRZfEY.jpg
    2.9 MB · Views: 25
Top