Metoda purifikace MDMA/ekstasy

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj přátelé, děkuji za příspěvek, funguje to velmi dobře, ale mám pochybnost, při krystalizaci (krystaly se srážejí velmi dobře) mi nevznikají krystaly jako typické mdma, je to něco podobného spíše sněhovým vločkám, ledové námraze ve sklenici za zasněženého dne, je to sklo, ale velmi křehké. Proč nemohu získat silné sklo? Děkuji a zdravím 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, není zač! Používáte pro postup krystalizace ledničku? Čím rychlejší chlazení, tím menší krystaly.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ano, samozřejmě, nejprve ji nechám venku, dokud nemá pokojovou teplotu, pak 15 nebo 20 % již zkrystalizovalo, pak ji dám na 2 hodiny do lednice a pak na 3 hodiny do mrazáku. Téměř 100 % promytého produktu vykrystalizuje, ale krystalky jsou velmi křehké, při manipulaci s nimi při balení se mění v písek.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Párkrát jsem IPA dělal a myslím, že tento "pískový" styl krystalizace je přirozenou vlastností krystalizace IPA. Zkuste ji překrystalizovat ve vodě, abyste získali velké horninové krystaly.
 
View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ve vodě? Jak to děláte takhle, kamaráde?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Co jsem si všiml, IPA je dobrá k odstranění lepkavé černé sloučeniny, vedlejšího produktu syntézy.
 
Top