Syntéza mefedronu (4-MMC) v rozpouštědle NMP. Ve velkém měřítku.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Provádíte syntézu 3 cmc?
Víte, myslím, že tato nejjednodušší metoda je lepší než tato, ale je to můj názor.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mám otázku z jiného soudku. Předpokládejme, že máte zcela vzduchotěsnou místnost, do níž je z jedné strany vháněn čerstvý vzduch a z druhé strany jej ze středu místnosti vytahuje výkonný ventilátor.

Jak řešíte filtraci zápachu ve vzduchu? Používáte nějaké čističky, pokud ano, jaké a s jakou vložkou, nebo stačí dát na výdech vysokokapacitní uhlíkový filtr s aktivním uhlím, jaký se používá při pěstování konopí. Pokud by takový filtr plnil svou funkci, jaké aktivní uhlí je nejlepší, CTC nebo obyčejné uhlí?

Jak se filtruje vzduch a pachy v laboratořích? S pozdravem
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Můžete se podělit o svou metodu syntézy 4mmc? Myslím, že vám k tomu poslouží uhlíkový filtrl.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mám tabletu obsahující efedrin. Můžete mi sdělit metodu extrakce a syntézy pomocí uhličitanu draselného a kyseliny octové? Samozřejmě jsem slyšel, že je možné syntetizovat pomocí chlornanu sodného. U nás je přístup k jiným materiálům omezený.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Můžete otevřít sekci Amfetaminy, odpovědi jsou tam.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Především, můžete prosím uvést veškeré laboratorní vybavení, které je k tomu potřeba? Viděl jsem, že jste při syntéze použil reaktor. Je tento odkaz níže tím, co máte na mysli?



2. A také je zapotřebí Nutscheho filtr. Pokud ano, můžete mi prosím uvést spolehlivé místo, kde si ho mohu pořídit. Existuje ještě nějaké další vybavení kromě toho, které jsem uvedl. Pokud ano, řekněte mi prosím, jaké to jsou a kde je mohu získat.

3. A v jednom z vašich komentářů ve vašem příspěvku jste uvedl, že s jeho pomocí můžete vyrobit tunu měsíčně. Rád bych věděl, kolik by trvala 1 výroba a kolik hotového výrobku vyjde z první výroby.

4. Pokud tedy můžete, dejte mi prosím seznam veškerého laboratorního vybavení, místa, kde je mohu koupit. Velmi si vás vážím kvůli informacím, které jste zveřejnil na tomto fóru a které nám pomohly při naší minulé syntéze v malém měřítku. Díky vám a dalším lidem na tomto fóru došlo v poslední době k BOOMU v naší klientele.

Doufejme, že mi pomůžete, pane, a vše půjde dobře.

S pozdravem,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jak uvedl @Level1, potřebujete 100l vsádkový reaktor s topným systémem, Nutscheho filtr, vakuovou pumpu. Informace o položkách skladem můžete zjistit zde.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
děkuji za odpověď a pomoc, mám ještě jeden dotaz, je reaktor, nutscheho filtr a vývěva, jeden stroj? nebo to může být celá sada v jednom stroji?

Je reaktor reaktorem a zbytek jsou ostatní prvky?
Může být nutscheho filtr integrován do reaktoru?

Podle toho, co jsem četl a hledal, je nutscheho filtr ve vakuové pumpě, že?
Ale jde mi o to, zda je možné koupit vše v jednom stroji?

Příteli, odpověz mi na následující otázky ze včerejška:
5. Otázky k syntéze, body 8 a 9
a.) Kolik kyseliny chlorovodíkové přidat?
b.) Přidat kyselinu chlorovodíkovou pomalu nebo rychle?
c.) Jak dlouho zmrazovat a jakou teplotu zmrazování nastavit?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jsou obrázky, které jsem přiložil, vhodným vybavením pro syntézu?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Bude tento filtr nutsche fungovat?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Zjistili jste, proč je modrá? , postupoval jsem podle syt ézy s 25 g bk4 a po přidání 1:1 hcl acetonu do RM v jednom okamžiku to na sekundu jakoby ztuhlo, pak se znovu rozpustilo, pak zmodralo a namodralý prášek praticipoval,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

modrá barva je myslím zbytek methylaminu , udělal jsem reakci a vše šlo dobře až do okyselení také , pak se prášek účastnil a po x<ph 7 zmodral , ale podařilo se mi prášek promýt acetonem a byl bílý

možná jste nepřidali dost vody, aby se v ní rozpustil methylamin a NMP ? já extrahoval toluenem, nevím, někdy to vypadá, že v jejich videích to funguje příliš dokonale lol , ale já jsem skončil s 12,5 g z 25 g bk4 , což na první pokus není vůbec špatné
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Pokud získáte modrý produkt, znamená to, že v organické vrstvě je příliš mnoho methylaminu , promyjte ji 5krát slanou vodou a okyselení by mělo jít lépe.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Prášek o hmotnosti 12,5 g ?
Křišťálu dostanete 10 g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Dobrý den, můžete se podělit o svou syntézu s 4MMC a zda byl váš problém s modrou barvou vyřešen? Bylo to způsobeno koncentrovanou HCL, kterou jste použili?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ahoj lidi, udělal jsem to takhle, proč můj prášek nemá žádnou sílu je velmi slabý používám z toho na sebe 200mg 500mg a udělal jsem nulový efekt stejně jako všichni ve filmu ?? : (Prášek jsem 3x promyl acetonem. W dostat modrý meph taky a noe je bílý, ale žádný účinek vysoké :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Můžete prosím napsat svou metodu?
pro 1 kg 2-brom-4-metylopropiofenonu?
Nebo napište poměry, které používáte, můžete také napsat do PM, pokud nechcete sdílet veřejně
 
Top