Krystalizace metamfetaminu a výroba ledu

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jedná se o jednu z nejčistších forem metamfetaminu a má dextro izomer.

K dnešnímu dni máme vysoké ukazatele kvality, čistota metamfetaminu dosáhla 99 % +

Metamfetamin má specifickou rotaci
opticky čistý izomer D je [α]20D = -18,90° při čistotě 99 %+.

Můj výrobek obsahuje pouze dextrometamfetamin. Používáme frakční základní destilaci a přečištění.
Neředíme methylbenzylaminem a dalšími látkami.
Náš výrobek má správný bod tání

Naše organizace je připravena ke spolupráci a je připravena spolupracovat jak s výrobci, tak s velkými odběrateli.

Jsme připraveni pomoci s dodávkami hotových prekurzorů a kompletních sad pro práci i velkoobchodních šarží hotových výrobků.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Zajímá mě, jak vyrobit led s racemátem pervitinu, znáte někdo podrobný postup?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
EU rozlišení se musí udělat, aby z něj racemický FB nemohl udělat střep, proto vymysleli v roce 2008 n-isopropylbenzylamin, aby kartely neztrácely polovinu hmotnosti extrakcí dmeth ven
Teď se smíchá racemický FB s n-iso 1:1 a střepy se rozpadnou.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
velmi děkuji za informace. máte odkaz nebo informace, jak udělat d-meth z l-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Pouze d meth vyrábí střepy a existuje mnoho tech K tomu.
Uvedu to na pravou míru tyhle kecy o tom, že zplodiny HCl vám dávají led a střepy, jsou blbost, funguje to jen v případě, že použijete freon nebo kapalný dusík, pokud se chystáte použít HCl má
Nejlepší střepy se dělají koupit dělá 20%dh20rexal z tritated fb olej na pH 5,8a krystalizační misku z Pyrex vanička ponechána ve skříni pod UV černým světlem a.nesmí být vůbec rušena po dobu alespoň týdne minimálně to trvá nějakou dobu, aby se vynikající produkt
Všem vám řeknu další trik, pokud si jen pH FB oleje a necháte ho v klidu, odpaří se a dehydratuje na led, takhle to dělají Číňané, je to jen o trpělivosti.
Ale to zplynování v toluenu a éteru vám udělá jen práškový produkt který se bude muset rexalovat aby byl led jen freon nebo kapalina. Dusík vytvoří okamžitý I'ce, jakmile s ním přijde do styku plynná HCl.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Dobře, příteli. udělal jsem všechno, co jsi řekl
ale kde je krystal?
Omlouvám se, že tato stránka nemůže načíst obrázek
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 udělejte si nějakou domácí práci
UV fluorescenční černé světlo BL 12 palců (po celé délce) Vyměňte žárovku 8Watt T5 UVA
2 20%z celkové hmotnosti výrobku dh20 rekrystalizace např. 1000g MA přidejte 200g dh20 tepelně rozpusťte a poté umístěte pod UV černé světlo
A říkám ti na rovinu nesnaž se mě zlehčovat a dělat ze mě , že nevím o čem mluvím ok.
Přišel jsem do této komunity s ,20letou zkušeností a nepotřebuji kopírovat a vkládat Festerovy kecy pro odpovědi ok
Pracoval jsem v laboratořích po celém světě.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA jeho volná báze nebo HCl ?
2. dh20-to je destilovaná voda ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
člověče, povedlo se mi to, žádné krystaly tam nebyly, jen se to usadilo v podobě kousků kamene nebo to dokonce vypadá jako kousky dortu, nemá někdo odkaz na normální zdroj nebo patent, jak vyrobit krystaly, které nejsou ani moc velké? VŠEM DĚKUJI
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Když máte vy methamphetamine freebase, musíte extrahovat d-izomer pomocí kyseliny l-vinné. Krystaly (sraženina), které získáte extrakcí, jsou váš d-izomer, nyní jej musíte freebasovat na D-metamfetamin freebase.

Až to bude hotové, použijete plynnou HCl, abyste z něj vytvořili krystalické D-metamfetaminové střepy.

Zde je skutečný podrobný článek, který si můžete přečíst a klást otázky, pokud mu nerozumíte.

Upřímně, jak si myslíte, že vám pomůžeme, když jediné, co říkáte, je "Tohle nefunguje, pomozte"?

Pomozte nám, abychom vám pomohli, řekněte nám krok za krokem, co jste udělali pro získání metamfetaminu freebase, ukažte nám obrázky, řekněte nám o svých postupech, chci říct, ježíšmarjá. Copak jste nechodil do školy a nekomunikoval s učiteli? Tohle fórum není jiné.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Rekrystalizujte ve 2 dílech vody a 1 dílu horkého alkoholu, možná začněte poměrem 1:1, pokud je množství malé.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Slyšel jsem také, že lidé používají teplo, aby krystaly dosáhly přesného bodu tání a ne vyššího, smíchají je s trochou horké vody nebo alkoholu a nechají ztuhnout a po zaschnutí je rozbijí, ale nezkoušel jsem to
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ve směsi 20 ml dichlorethanu a 15 ml vody bylo rozpuštěno 15,0 g (0,1 mol) racemické báze. K dvoufázovému roztoku racemické báze byl za 30 minut při pokojové teplotě přidán roztok 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibenzoyl-2R,3R-vinné kyseliny ve 40 ml dichlorethanu a dané množství 18,8 ml methanolu. Krystalizace z míchaného roztoku začne za 10-15 minut. Vzniklá suspenze byla míchána při 5 °C přes noc a poté zfiltrována. Sraženina byla na filtru třikrát promyta 5 ml dichlorethanu 5°C a vysušena pod infračervenou lampou. Vysrážené soli byly zreagovány 30 ml 2N NaOH a třikrát extrahovány 25 ml dichlormethanu.
Poté se k ph6 v DCM přidala HCl (30 %) a vše se prohnalo ve vakuu
-přidali aceton, zahřáli a zmrazili, bílý prášek zfiltrovali.
-k 7 g prášku se přidá 2,5 ml destilované vody zahřáté do rozpuštění
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
a proč je potřeba právě kyselina l-vinná, podíval jsem se na zdroj, potřebuji kyselinu d-vinnou?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
To znamená, že chcete říci, že kyselina l-vinná sráží l-meth ve formě soli (vinanu) a d-meth zůstává v roztoku jako báze?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To, co jste popsali, se vztahuje na postup s použitím D-R, kde R je karboxylová kyselina, opačný případ nastane při použití L-R, což video popisuje.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-tartric vysráží L-tartrát D-produkt(y)😤🤑

D-tartric vysráží D-tartrát L-produkt(n):sick::sick:

Ať použijete kterýkoli z nich, stále jsou oddělené, ne?

Také jsem nevěděl, že u pracujete s racemickým produktem, který nikdy nebude růst "střepy".
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
taky říkám, že je to blbost. jako někdo, kdo se pohybuje v dostatečném množství, takhle se to nedělá. nevidím žádné odkazy na freon a aceton, ta část o tom, že aceton mrzne 2 týdny (wtf je to blbost? jako že to chladí déle? stfu), a navíc mě naštvala ta část o amfetaminu hcl na konci. nikdo nevyrábí amfetamin hcl xytl. žiju od doby, kdy byl PPA legální, a vyrobil jsem si dost substituovaných amfetaminů a jeden z mých prvních neúspěchů byl, že jsem se snažil zplynovat PPA redukovaný přes rp/i, alias amfetamin, a můžu vám říct, že to nejde. vždycky skončíte s hygroskopickou sloučeninou, která se na desce změní na žlutou louži.

Chceš co největší střepy? rextylizuješ z vody. chceš co nejrychlejší střepy, jdeš na aceton a freon/hcl. ten poslední způsob je, jak s tím nakonec houpou MSM. jen říkám. pervitin je stejně hnus.

moje pavoučí smysly si u téhle stránky mnou ruce. lidé, kteří ji provozují, nějak používají nějakou cílenou kampaň k náboru lidí a připadá mi, že to není v pořádku. jako bývalý mod z hive, zones, wd atd. mi na téhle skupině něco nesedí. existuje uprostřed uncannyville. byli jste varováni. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Záleží na vašem plynu HCl. V případě, že použijete vlhkou HCl, získáte louži. Nicméně amph*HCl není tak boží nápad. Je to dobře známý fakt.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Podařilo se mi to. Můžete se ujistit, že je na talíři tenká a že po ponechání misky na 70C vyhřátém lůžku tiskárny absolutně vyschla na křehkou hmotu. Většina z něj však byla průsvitný granulovaný vosk, a v této podobě tráví většinu času.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Děkuji všem za rady, ale upřímně řečeno žádná z nich nefunguje (kromě UV metody), strávil jsem nad těmito pokusy 2 týdny a ukázalo se, že krystaly vycházejí pouze při rekrystalizaci z metanolu. Takže lidi, než něco poradíte, ujistěte se sami, že to funguje a nekopírujte to z internetu a nevkládejte to sem, vše nejlepší
 
Top