Metamfetamin z tablet efedrinu

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den všem, mám 6 kg efedrinu, už jsem začal dělat testy hypofosfátovou cestou, kyselina, kterou mám, je na 80 %, je to v pořádku? nebo v jaké koncentraci by měla být?
Po provedení celého procesu se na konci oddělil olej od vodné části, žlutý metamfetaminový olej a také se vytvořila hnědě zbarvená vrstva, oddělil jsem toluenem a hnědá barva zmizela, dekantoval jsem a pak jsem začal krystalizovat s HCL v plynu, snížil jsem to na ph 5 a nic se nedělo, snižoval jsem ph až na nulu a na dně se vytvořila velmi hustá vrstva, dal jsem to na hodinu na rotaevaporátor, abych z toho odstranil toluen a po vyjmutí koule z rotaevaporátoru se z toho stala taková břečka, čekal jsem 24 hodin, až to vyschne a bylo to pořád mokré, nevím, co jsem udělal špatně, ale nepodařilo se mi vykrystalizovat cíl, moc by mi pomohlo, kdybyste mi vysvětlili, kde jsem udělal chybu, moc děkuji.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Stačilo oddělit fb olej od žíravé vody v. Oddělovacím trychtýřem promyjte fb olej stejným množstvím dh20 dh20 vyhoďte, pak přidejte stejné množství bezvodého acetonu tritujte kyselinou hcl, dokud pH nebylo 5,8 přidejte 1 ml dh20 na každý gram meth hcl pak odpařte, než se vám nahoře vytvoří skim t dejte do tmavé skříně a nechte přírodu, ať si dělá, co chce není potřeba plyn a dělat věci složitě.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Právě jsem si to pořádně přečetl pH 0 velké ne ne musíte to znovu volně vázat a ztratíte produkt také z pohledu na vaši kádinku jste ji při destilaci přepásali a přinesli žíravinu s olejem při destilaci ať už jednoduché nebo parní ne dál než do čtvrtiny cesty kondenzátorem vám tlak páry ok pomalu a jistě vyhrává závod tady pacienti
Také se nechystáte vyrobit led kupovat zplyňováním produktu, vyrobíte bílý prášek, který se musí filtrovat a promývat bezvodým acetonem a poté rekrystalizovat pomocí dh20 nebo rozpouštědla.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Hladina ph by neměla klesnout pod 5,8, opětovně extrahujte pH hydroxidem sodným na 13 A opatrně krystalizujte.

Pokud plynný hcl nefunguje, zkuste toto:

Vložte vrstvu toluenu do kádinky a přidejte stejné množství čisté vody, opatrně po kapkách přidávejte hcl na pH 5,8 (při měření pH měřte vrstvu vody, ne vrstvu toluenu).


Dlouze protřepejte a oddělte vrstvu vody, čímž se voda odpaří.



Omlouváme se za špatnou angličtinu
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Zkuste vyčistit krystaly:

Umístěte filtrační papír do skleněné nálevky a rozprostřete všechny krystaly v tenké vrstvě prášku na filtrační papír, Poté krystaly promyjte bezvodým acetonem a poté je vysušte.

Pokud se stále vyskytují nečistoty, je reakce během konstrukce infikována příliš velkým množstvím nečistot, zkuste moskevskou cestu
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Pro krystaly ve formě skla:

Po skončení fáze čištění rozpusťte metamfetaminový prášek v co nejmenším množství alkoholu a poté počkejte, až se alkohol odpaří.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Je špatné, když pro extrakci PSE použiji ethanol ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nikdy jsem neviděl, že by to někdo dělal s ethanolem, a rád bych připomněl, že ethanol je dražší než toluen a ethanol má méně rozpouštědel než toluen
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Rozpustil jsem PSE v ethanolu, roztok byl zakalený, trochu jsem roztok zahřál a roztok se vyčistil.
Pak jsem ho rozprostřel na velké zrcadlo pro lepší odpařování a vytvořil krystalky vypadající trochu jako bílá plíseň. Nejsem si jistý, zda obsahují PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Poznáte to podle chuti...

Vím, že je to nechutné a nezdravé, ale pse není v postupu droga, takže ji můžete s klidným svědomím ochutnat.

Chuť pse je extrémně hořká, zatímco chuť metamfetaminu je kyselá.

Pokud jste si jisti, že máte pse, postupujte podle postupu odstranění, který jsem uvedl výše.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Přefiltrujte si etanol s pse v něm, pak si pořiďte elektrický wok s ventilátorem, který fouká nad jeho horní část, a odpařte etanol z levé strany s pse
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Můžeme k tomu použít tekutý efedrin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, jak se jmenuje "tekutý efedrin"? Efedrin a efedrin-hydrochlorid jsou pevné látky.

P.S. Nespamujte stejnou otázkou v různých tématech.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Extrakt z rostliny efedrin, který se nazývá efedrinový extrakt, je však v kapalné formě. Lze oddělit efedrin v kapalném stavu odpařením?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Extrahujete molekuly efedrinu pomocí rozpouštědla. Rozpouštědlo se odpaří a získáte čistý efedrin. Efedrin + rozpouštědlo není "tekutý efedrin", je to směs. Ano, můžete.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý den, chci zkusit moskevskou cestu, ale jsem trochu zmatená. chci jít krok za krokem podle videa, ale video se liší od popisu, může mi někdo pomoci, abych to pochopila? v popisu je uvedeno, že je potřeba refluxace po dobu 24 hodin, ale ve videu to nikde není ukázáno. vynechali to nebo používají jiný způsob? A také k čemu se používá thiosíran sodný a kdy? ve videu ho neměli. co se týče fosfanového plynu, mohl bych použít exhoustový ventilátor vyrobený pro pěstování trávy? je dost silný a má uhlíkový filtr, fungoval by na zápach výparů? poslední otázka se týká výroby ledu. I red G. Patton post about ice manufaturing and I would like to try it but im not sure if it would work with the pseudoefedrine meth base same as with P2P way. if so from with step should I start with the pseudo meth base ? Někteří kluci říkali že jeho příspěvek je falešný je to pravda ? nebo ti kluci prostě věděli hovno ? díky za všechny repliky moc by mi to pomohlo a omlouvám se za svou angličtinu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Neposlouchejte ty zmrdy, kteří říkají.
3ng tento příspěvek není pravdivý
1 thiosíran sodný se používá k likvidaci veškerého jódu a barvy při provádění rp/hi cesty, proto lidem říkám, aby používali kyselinu hypofosforečnou, protože nemusíte odfiltrovat červený fosfor a použít thiosíran sodný a při použití této metody nemusíte refluxovat 24 hodin, stačí 4 až 8 hodin.
2 můžete výfukový ventil, který se připojuje k uhlíkovému filtru, s kanálem umístěným 2 stopy nad kondenzátorem, pokud máte na ventilátoru regulaci otáček, nemějte ji přepnutou na plochou tyč, nepěstujeme zde drogy, chceme jen odvést jedovatý plyn z prostoru, ve kterém vaříte, mějte kanál, který je v přední části ventilátoru, a pak další kanál v zadní části ventilátoru, který jde k uhlíkovému filtru, mějte uhlíkový filtr mimo prostor, ve kterém vaříte, umístěte kanál v přední části ventilátoru 2 stopy nad kondenzátor.
3 Použití meth fb vyrobeného z pseudo bude fungovat lépe pomocí metody, kterou G Patton zveřejnil pro výrobu ledu než p2p všechen správný led byl vyroben z pseudo a eph, který produkuje DMeth předtím, než se na pseudo a eph nasadila svorka
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Než se podělají pilulky Sudafed s gaky atd. 1000 krabiček Sudafedu v 25litrovém plastovém bílém kbelíku na potraviny nejprve vymyjte 12 l metylovaného lihu horkého v kbelíku míchadlo na barvu na akumulátorové vrtačce míchejte, dokud se vše nerozpustíl umístěte kbelík. na lavici s víčkem nechte ho, dokud se metylalkohol nerozpustí, pak položte další kbelík na zem a sypte metylalkohol z kbelíku na lavici do toho na zemi a ujistěte se, že nevysajete žádné svinstvo usazené na dně kbelíku.
Nyní postup zopakujte dvakrát, ale tentokrát použijte pokaždé jen 8 l metho, nyní s třemi výplachy nahromaděnými ve spodním kbelíku nalijte do elektrického woku s ventilátorem foukajícím nad jeho horní část, dělejte to venku, protože koncentrace kapaliny klesá, naplňte wok, dokud se všechno metho neodpaří, vezměte si bambusovou lžíci, ale tu plochou, a zpracovávejte pseudo, dokud nezaschne na prášek, pak pseudo omyjte bezvodým acetonem a máte hotovo.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kolik thiosíranu sodného mám použít v popisném poměru ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Je těžké o tom uvést klíčové množství, ale je třeba použít přibližně 4/1 použitého jódu.
 
Top