Metamfetamin z tablet efedrinu

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kolik thiosíranu sodného mám použít v popisném poměru ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Je těžké o tom uvést klíčové množství, ale je třeba použít přibližně 4/1 použitého jódu.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ahoj, kupuji všechny ingredience, ale nemohu koupit 7℅ jodovou tinkturu v mé zemi. Mohu koupit pouze tinkturu s jodičnanem sodným 50℅, jodidem draselným 50℅ 0,18mg/126,66℅ je možné ji použít nebo ji mám nějak extrahovat.
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Objednejte si ji z aliexpresu, bude to levnější, čistší a možná i rychlejší lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Pokud potřebujete správný jod dm me a já vás uvedu na správnou cestu fuck 7,,,, %shit hypo to pokud to potřebujete.
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jen aby všichni věděli, že si můžete koupit laboratorní jód z Aliexpressu levně. Nebude uveden jako jód, ale obraz bude jód. Dostal jsem asi 100 gramů před rokem nebo tak a nedávno jsem zkontroloval a stále existuje spousta výpisů, stačí si vzít čas a podívat se, můžete také najít testosteron a další věci na aliexpressu, pokud víte, co děláte.

Teď potřebuji vědět specifikace pro malý červený p synth. Mám veškeré laboratorní vybavení. Nechci plýtvat mým PSE s neúspěchem.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý den, dnes jsem měl problém s generováním plynného hydrochloridu. Postupoval jsem podle videa a vyrobil jsem generátor z plynové nádoby. Použil jsem 31% kyselinu chlorovodíkovou a sůl. Nebyl tam poměr soli a kyseliny chlorovodíkové, tak jsem přidával náhodně a nemělo to sílu protlačit plyn hadicí a nebublalo to. Hledal jsem na internetu a našel jsem návod na použití hliníku s kyselinou chlorovodíkovou. Mohu tuto metodu použít? Reakce byla docela krátká, jen 5 sekund. Nevíte někdo, v čem byl problém s metodou soli a kyseliny chlorovodíkové?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Je třeba používat HCl a CaCl nebo H2SO4 a NaCl. Použijte menší generátor, abyste nemuseli použít hodně materiálu. S HCl a Al fólií nic neuděláte, jen naděláte nepořádek.
Použijte malý, stlačitelný generátor, abyste mohli v případě potřeby plyn zatlačit dovnitř, ale ujistěte se, že si produkt nevysajete zpět! Zkuste 10-15 g CaCl nebo NaCl a možná asi 50 ml HCl nebo H2SO4. Použijte nejodovanou sůl. Dejte vše dohromady, ucpěte konec hadice a počkejte 5 minut, než se vytvoří tlak. Ponořte hadici do produktu a uvolněte tlak, čímž dojde k probublávání plynu skrz produkt, jak jsem řekl, v případě potřeby ji zmáčkněte, ale buďte opatrní.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Zkoušel jsem extrahovat rp ze zápalek a vařil jsem je 2 hodiny s roztokem naoh a zešedly, bublaly a teď po promytí destilovanou vodou se změnily na šedý prášek a trochu se rozpouštějí, co jsem udělal špatně ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Proč byste vařili rp v roztoku naoh? ne, neměl by zešednout, měl by být stále červený, když skončíte.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Co se pokazilo, je to, že jste vařili RP v NaOH 2 hodiny... kde berete návod? Právě jsem si přečetl celý příspěvek a je to tu všechno. To nechápeš návod, nebo ses prostě rozhodl, že si všechno přikreslíš po svém, jak se ti to hodí?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jak uvedl @Lordoftheshard 2, pro jednodušší a rychlejší metodu použijte kyselinu hypofosforečnou, pokud ji najdete.

Zapomeňte na podložky pro škrtání zápalkami, pokud nemůžete snadno sehnat červenou, objednejte si tyto. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Mírně navlhčete acetonem a nechte trochu nasáknout, fosfor seškrábněte.

Co se týče tvorby HCl, opatrně s fólií, může to být násilné. Pokračujte s nejodovanou solí a přidávejte chlorovodík po kapkách v uzavřené nádobě s hadicí ven. Pokud nemáte laboratorní vybavení, postačí plastová láhev od coly s malou hadičkou skrz víčko.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Jak postupovat, abyste z papíru odstranili červené p? Můžete ho prostě seškrábnout?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hypofosfit sodný -> kyselina hypofosforečná <=> červený fosfor + I2 = kyselina hydriodová. Právě o ní mluví strýček Fester, když mluví o elektrolytickém niklování. Prodává se jako "složka C". Nebo "složka R" pro doplněk, myslím. Možná máte pravdu, nejsem si jistý, jak přesně to myslíte. Budete muset trochu zapátrat nebo se ptát dál.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Přečtěte si je zde:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Jak poznat stejný objem vody ? Musím jej vypočítat hodil moly ? A jak to mohu udělat ? Spočítat to dohromady ? Pseudo, i2, hypo ? Existuje nějaké riziko výbuchu nebo požáru, když to uděláte přesně podle popisu? Když se hypofosfor setká s oxidačním činidlem, které je I2, nebo se zahřeje na více než 130°, může se vznítit. Exotermická reakce je 290°, tak co s tím?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Myslím, že jste se nad otázkou stejného objemu hodně zamysleli, stačí, když do balonku vložíte stejné množství nebo o něco méně než vše ostatní.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Děkujeme za všechny vaše rady. Snažím se tomu všemu porozumět, takže chci znát všechny podrobnosti. Takže je v pořádku, že to dělám od oka ? Myslel jsem, že v chemii se nic nedělá od oka.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Řeknu vám, jak jsem to udělal jáA do vody z vodovodu jsem dal tolik, kolik jsem dal na reakci, nebo o něco víc než to


Vždycky je zavádějící dělat to od oka, ale otázka stejného objemu v receptu je pravděpodobně podobná jako v tomto případě
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Pokud se vznítí, jak mohu neutralizovat oheň ? Mohu použít normální hasicí přístroj, nebo mám použít písek ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mohu dostat neomezené množství pseudoefedrinových tablet, ale mám určité pochybnosti o tom, co se s mými tabletami děje, že obsahují tyto účinné látky: Pseudoefedrin-hydrochlorid 60 mg / chlorfenamin-maleinát 4 mg a klasické pomocné látky ......

Je nějaký způsob, jak z těchto tablet získat pseudoefedrin?
( Můj jazyk je španělština, ale snažím se psát co nejlépe. Pokud byste mi mohli pomoci, budu vám vděčný.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám několik otázek.
1. Lze místo směsi ethanolu a methanolu k oddělení tablet použít dichlormethan? A vyřeší to problém s aspirinem/kofeinem?
2. Kolik gramů jódu by se mělo použít na přípravu roztoku jódu? Nebo tam můžu rovnou strčit pevný jód? (Pokud ano, jakou hmotnost?) Používám bp98.
 
Top