"MOJE" krystalizace volné báze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Četl jsem mnoho různých vláken a příspěvků, které se ptaly a hovořily o metodách krystalizace volné báze MDMA.
Myslím, že mnohé z nich jsou vyzkoušené a jiné jsou pouze převzaté z literatury.
Některé z nich jsem otestoval a jako vždy píšu tu, která je v mém případě nejefektivnější a pro to, co potřebuji, to neznamená, že je to ta NEJLEPŠÍ metoda, znamená to pouze, že je pro MĚ ta NEJLEPŠÍ.
Obvykle nerad zveřejňuji podrobné metody, jako je tato, jsem s nimi velmi opatrný, protože lidé si zvykli chápat, že zveřejňuji NEJLEPŠÍ a jedinečnou metodu se všemi vedlejšími důsledky, které má, raději zveřejňuji úplné a konkrétní syntézy, ne obecné metody.

Každopádně tady to je:

1. Přidejte porcovaně studený HCL37% do MDMA freebase(předtím také ochlazený) za stálého míchání až do PH 3.

2. Směs postupně zahřívejte za stálého míchání až na 130C.

3. Má připravený kbelík s desetinásobkem objemu původní freebáze, se zmraženým acetonem, který byl alespoň 48 hodin v mrazáku.

4. Když má směs teplotu 130C, přestane se zahřívat a za intenzivního míchání se rychle nalije do kbelíku s acetonem.

5. Ponechte kbelík v mrazáku nejméně 72 hodin.

6. Vyndejte kbelík a filtrujte pevné látky vakuem, dokud se nevysuší, v závěrečné části tohoto procesu nalijte malé množství zmrzlého acetonu na pevné látky, aby se před úplným vysušením promyly. Přefiltrovaný aceton ponechte v mrazáku, aby se pokusil vykrystalizovat další materiál, pokud nic jiného nekrystalizuje, můžete nechat aceton vyschnout při RT v ploché desce nebo podobně, abyste získali zpět materiál nebo volnou bázi.

7. Jakmile je zcela vysušený, rozdrťte jej a vše převeďte na prášek.

8. Rozpusťte prášek v destilované horké vodě (1gr/1ml).

9. Když je všechen prášek rozpuštěn, zahřejte směs za občasného míchání na 112C a rychle ji vhoďte do vybraného kbelíku na krystalizaci.

10. Kbelík nechte na "klidném" místě, bez proudění vzduchu, bez pohybu, vibrací... Nejméně 48 hodin při RT po 48 hodinách dejte na 30 minut do mrazáku, než ji zfiltrujete.

11. Krystaly přefiltrujte a promyjte je zmraženým acetonem, přefiltrovanou kapalinu uschovejte, abyste ji mohli přidat v kroku 9 v další dávce.

Doufám, že tato metoda by mohla vyřešit většinu problémů s krystalizací, které jste mohli a zaslané otázky také.

Chtěl bych znovu objasnit, že to není NEJLEPŠÍ metoda nebo jedinečná metoda, je to jen jedna z dalších metod a technik, jen jsem zveřejnil tu, která je pro mě vhodnější, pro můj případ a pro mé okolnosti.

Děkuji.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Skvělý příspěvek, ale rychlý dotaz.
jakou barvu má mdma, když použijete poměr acetonu 10:1? Představuji si, že by to byla bílá mdma. Jaký poměr acetonu byste doporučili pro mdma barvy šampaňského?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Uděláme 2,5 litru acetonu na 1 litr báze a pak dáme ph na 5,5 s s hcl 37% a než zmrazíme 4 dny.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
A ještě poznámka na okraj: Co uděláte s hnědým acetonem, který vám zbyl z kroku č. 4, vydestilujete ho a znovu použijete, nebo ho zlikvidujete? (Používáte bezvodý aceton, správně?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Přefiltrovaný aceton se uchovává V mrazáku, aby se pokusil vykrystalizovat další materiál, pokud nic jiného nekrystalizuje, můžete nechat aceton vyschnout při RT v ploché desce nebo podobném zařízení, abyste získali zpět materiál nebo freebase
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Poměr 10:1? To vypadá na docela velké množství acetonu ne? Obvykle při poměru 4:1 získáte čistou bílou mdma.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Přidáváte 36% HCL přímo do surové volné báze bez rozpouštědla?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Velmi skvělé!

Vypadá to, že přidávají přímo do volné báze bez rozpouštědla, což mě znepokojuje lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozřejmě můžete smíchat freebase s rozpouštědlem před přidáním HCL, ale později budete potřebovat více času na uvedení směsi do teploty 130C, protože toto rozpouštědlo se odpaří, s HCL z mrazáku, freebase za studena také a vyhnout se vysokým teplotám během přidávání nebude žádný problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Víte, že MDMA nelze zahřívat kyselinami na vysoké teploty? Produkt se rozkládá a už není čistým MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kyselina je neutralizována volnou bází není kyselá směs, pokud by bylo v procesu něco špatně, produkt nebude laboratoří uváděn jako 95% čistý MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Každopádně:
Ve svých příspěvcích vždy upřesňuji:

"V mém případě a pro to, co potřebuji, to neznamená, že je to ta NEJLEPŠÍ metoda, znamená to pouze, že je to ta NEJLEPŠÍ metoda pro MĚ.
Obvykle nerad zveřejňuji podrobné metody, jako je tato, jsem s nimi velmi opatrný, protože lidé si zvykli chápat, že zveřejňuji NEJLEPŠÍ a jedinečnou metodu se všemi vedlejšími důsledky, které má, raději zveřejňuji úplné a konkrétní syntézy, nikoli obecné metody."


Vše z pozitivního postoje ;-) jen abych se vyhnul takovýmto diskuzím, které nikdy neskončí;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Většina laboratoří nedokáže rozlišit mezi MDMA nebo MDDMA nebo MDMMA první dva mají také stejnou molární hmotnost.

MDMA vs. MDDMA dokáže rozlišit pouze NMR.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Předpokládám, že mluvíte o čistém "chemickém" acetonu, nikoli o acetonu ze supermarketu.
A co tedy 99 %, které mohu sehnat u nás?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Nevíte někdo, co se stane, když ph klesne příliš nízko, například ph 2? Zjistil jsem, že to jde ze 7 na 2 velmi rychle a zajímalo by mě, jestli stojí za to vzít krystaly z acetonu a ošetřit jsem získal dobré množství krystalů.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mělo by to být v pořádku, protože jste se vybourali ot v acetonu. Více kyseliny jen vytváří více nečistot.
Vznikly vám velké krystaly při přelévání horké okyselené volné báze do studeného acetonu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Když jsem to dělal v minulosti při 120C, ano, dostal jsem velké krystaly, nyní při 130C dostávám lesklý prášek.

Děkuji.
 
View previous replies…
Top