"MOJE" krystalizace volné báze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozřejmě můžete smíchat freebase s rozpouštědlem před přidáním HCL, ale později budete potřebovat více času na uvedení směsi do teploty 130C, protože toto rozpouštědlo se odpaří, s HCL z mrazáku, freebase za studena také a vyhnout se vysokým teplotám během přidávání nebude žádný problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Víte, že MDMA nelze zahřívat kyselinami na vysoké teploty? Produkt se rozkládá a už není čistým MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Hele někdo vysvětluje velmi zajímavou metodu l, která by mohla změnit váš život v tolika pozitivních ohledech a stát se místo toho doma žijícím závislákem honícím si literaturu chemikem, který umí jenom nadávat jenom na to nadávání a doufá, že dostane imaginární zápočet nebo tak nevím.
Ještě otravnější jsou všechny ty sukovité komentáře, které kurví celou strukturu vysvětlující metody a zajímavých komentářů, takže nakonec jste všichni zmatení, protože vaše první musím vyplnit všechny a odstranit šum v řádku.

Tento člověk nabízí čistý produkt dává vám jasný recept Mnoho lidí není ochotno dát zdarma nebo ani neví sami. Existují lidé.... Já vím.

mimochodem im nemluvím osobně k někomu, ale obecně

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mělo by to být v pořádku, protože jste se vybourali ot v acetonu. Více kyseliny jen vytváří více nečistot.
Vznikly vám velké krystaly při přelévání horké okyselené volné báze do studeného acetonu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Když jsem to dělal v minulosti při 120C, ano, dostal jsem velké krystaly, nyní při 130C dostávám lesklý prášek.

Děkuji.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jedná se o "krystalizaci přesycených roztoků". S rychlostí přesycení souvisejí 3 hlavní parametry:
- velikost krystalů
- rychlost růstu krystalů
- nukleace krystalových zrn

Jakmile je dosaženo určitého bodu přesycení, nukleace rychle roste a krystaly jednoduše "nemají možnost" růst do velikosti. Jedná se tedy o prášek.

Můžete si prohlédnout běžný graf, který tento vztah popisuje.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z "špinavého" acetonu jsem získával volnou bázi a získával jsem také aceton.
Získal jsem 1 l freebáze z přibližně 40 l špinavého acetonu, což je hodně produktu, takže je důležité to udělat, aby se zvýšil výtěžek.

Moje metoda pro tento účel:

Odpařujte aceton ve vakuu v rotačním odpařovači, dokud z kondenzátoru nepůjde dolů žádný aceton.

Vzniklá směs v kouli se odebere a změří se její objem.

Přidá se stejný objem vody, promíchá se To a přidá se stejný objem rozpouštědla a vše se promíchá.

Po částech se přidává 37% HCL až do pH 2.

Vrstvy se oddělí, vrstva rozpouštědla se může zlikvidovat, aby se získalo rozpouštědlo.

K organické fázi přidejte po částech roztok NaOH+voda až do pH 12.

Oddělíme vrstvy, spodní vrstvu vyjmeme a ponecháme si ji a horní vrstvu extrahujeme rozpouštědlem.

Tuto vrstvu rozpouštědla přidáme ke spodní vrstvě, kterou jsme si předtím ponechali, vysušíme ji, přefiltrujeme a odpaříme rozpouštědlo, abychom získali všechny volné báze, které zůstaly v promývacím acetonu.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dalším důležitým bodem je známá základní technika, kterou je snižování teploty co nejpomaleji teoreticky nejlepší časování je 1C každých 30min upřímně jsem toto časování nikdy nedělal a myslím, že ani dělat nebudu hahah mohla by to být noční můra ;-) V malém měřítku by to šlo udělat pomocí programovatelné plotýnky.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Včera jsem si přečetl něco z teorie krystalizace přesycených roztoků. Dokonce jsem našel metodu pomalého zahřívání z počáteční teploty na žádoucí, kdy se teplota postupně zvyšuje o 3C za 1 hodinu. To by mohla být opravdu noční můra.
Zkoušeli jste někdy něco takového?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pokusil jsem se tento postup zopakovat s pomalým snižováním teploty. A jsem si stoprocentně jistý - horká deska nefunguje.
Podívejte se, dole je horký povrch desky a nahoře studený vzduch. To znamená, že nukleace nezačne dole - dole je větší horko, takže bez šance.
Výsledkem je, že na horní straně se rychle vytvoří tenká krystalická vrstva, která uzamkne vodu uvnitř roztoku. Voda se již neodpařuje.
Můžete snížit T plotýnky na RT, ale nepomůže to.. Gel uvnitř je uzamčen. Krystalizace se zastavila.
Pakliže se konečně krystalová vrstva na vrcholu rozbije, spadne dolů a krystalizace proběhne rychle a okamžitě. To znamená, že nezískáte velké krystaly.
Zkoušel jsem krystalizátor přikrýt jakýmsi víčkem, aby se omezil přístup vzduchu a horní vrstva byla teplejší, ale nepomáhá to.

Domnívám se, že k dosažení velkých krystalů je třeba nějakým způsobem řídit proces krystalizace, aby se nukleace rozběhla na dně. A k tomu potřebujete nějaký sušící box s nastavitelným T a zdroj ohřevu MUSÍ BÝT NAHOŘE!!!

V takovém případě je šance, že nukleace začne na dně.

Myslím, že kuchyňská trouba by mohla být v pořádku, pokud je teplota přesně nastavitelná. Ale takovou nemám.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jedná se o mezistupeň tohoto procesu. Později se celá vodnatá vrstva na dně změní v jakousi "kaši". Ztráta času. Také takto dlouhá expozice při vysoké T některé věci odpařuje. Ztratil jsem asi 20 gr z 250 gr čistého prášku.

Mám nějaké další nápady. Zkusím to, jakmile dostanu inspiraci.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Odpovím zítra s podrobnostmi, co dělat, ale metoda funguje properlt tak jako tak, pokud chcete najít inspiraci je ok určitě bude zajímavé zlepšit.
Příliš unavený dnes omlouvám.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tento tip je po příchodu na 108C během míchání.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teď jsem se totálně zaměřil na výrobu MDMA a viděl jsem, že u MDMA získáte krásnější střepy, když při krystalizaci zůstane velmi malá část vody, takže teplotu zahřívání je lepší nechat na 108C případně méně, vyzkouším to a aktualizuji.
Dalším bodem k aktualizaci je doba krystalizace v acetonu dělal jsem různé testy a když aceton dorazí opět na -2C -5C už se nevytváří žádné krystaly takže by se mohla zkrátit doba čekání do této chvíle.
Díky.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jak jsem pochopil z vašeho popisu, odpařujeme přebytek vody, dokud nedostaneme nasycený roztok MDMA ve vodě o teplotě 108C.
Má rychlost/intenzita zahřívání (odpařování) nějaký význam?
A další otázka: jaký je přibližně objem tohoto nasyceného roztoku připraveného ke krystalizaci, pokud pracujeme se 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Řešení pro 100gr je v tomto případě 750ML.
Intenzita zahřívání by mohla ovlivnit produkt Doporučuji střední zahřívání.
Děkuji.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ve skutečnosti jsem se ptal na konečný objem.
Na začátku máme 100 g MDMA HCL (což je přibližně 120 ml) + 630 ml vody.
Jaký je tedy konečný objem, když dosáhneme bodu 108C?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Toto je to, co jsem dostal
 

Attachments

  • fyqn8HXPQr.jpeg
    fyqn8HXPQr.jpeg
    6.1 MB · Views: 657

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z mého řešení?" Nemyslím si, že byste si ode mě nic neobjednali na 100 %. A ta věc na té fotce vypadá, že právě vyšla z acetonu, ještě se musí překrystalizovat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nevím přesně, nikdy jsem nekontroloval objem v tomto bodě pouze teplotu, ale asi 120/150 ml, myslím.
Teplota 108-109 je v pořádku.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Krystal vyrobený vaším způsobem s vodou 1 g na 0,7 ml a teplem musím pouze propláchnout IT acetonem a vysušit a dokončit
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moje metoda není jen zahřátí s vodou má předchozí důležité kroky a množství nejsou stejná, jaká jste použili.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Právě jsem dokončil ohřev. Celkový objem při 108C je asi 140-150 ml, což odpovídá Raoultovu zákonu.
Objem vody - V
K = 0,52 (pro vodu)
dT = 8 (zvýšení teploty)
M = 193,25 molární hmotnosti MDMA HCL
m = 100 molární hmotnosti HDMA HCL

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
pak objem samotného MDMA HCL je přibližně 110-120 ml.

Mně trvalo odpaření veškerého přebytku vody (z výchozích 750 ml roztoku) při střední intenzitě zahřívání asi 2,5 hodiny. Není to příliš pomalé?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Zahřáli jste okyselenou volnou bázi s destilovanou vodou a získali jste tyto krystaly. mohli byste mi to vysvětlit lépe?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli byste mi říct, jak jste krystalizovali svou volnou bázi? museli jste zahřát svou volnou bázi?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vaše cesta je tvořena vodou
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 680

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jaké množství produktu používáte? Zdá se, že malé krystaly.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 614

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Použili jste 1 g na 0,7 ml vody?
Kolik z vašeho produktu bylo ve vodě rozpuštěno ještě po 48 hodinách a 30 minutách v mrazničce?
A jak dlouho vám trvalo, než jste krystalky vysušili, a jak jste je sušili ?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
tato metoda nebyla v tomto vlákně zmíněna, takže ji sem přidávám, protože mnozí chtějí vyrobit ty velké "šampaňské kameny", takže stačí dát prášek mdma hcl do hrnce a zahřívat, dokud se neroztaví (140-150), a pak odstavit, aby se ochladil a ztuhl, a to rozbít na menší kameny, pokud chcete
 
Top