"MOJE" krystalizace volné báze MDMA

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mělo by to být v pořádku, protože jste se vybourali ot v acetonu. Více kyseliny jen vytváří více nečistot.
Vznikly vám velké krystaly při přelévání horké okyselené volné báze do studeného acetonu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Když jsem to dělal v minulosti při 120C, ano, dostal jsem velké krystaly, nyní při 130C dostávám lesklý prášek.

Děkuji.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Dobrý den, bratře, mohl byste mi pomoci... Chtěl jsem vykrystalizovat tuto volnou bázi... po okyselení volné báze kyselinou... zahřát volnou bázi na 110° a hodit ji do studeného acetonu A tak dále? nebo bys musel před zahřátím smíchat volnou bázi s nějakým rozpouštědlem?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Uveďte ji na PH-4,5/5 zahřejte ji na 130C a vhoďte ji do pětinásobku objemu volné báze studeného acetonu. Přefiltrujte ho, promyjte, vysušte, rozpusťte ve vodě 1gr:1ml a zahřejte na 108C, aby znovu vykrystalizoval.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
okyseluje volnou bázi bez rozpouštědla ? hodí okyselenou volnou bázi do studeného acetonu po skončení ... když okyselím volnou bázi, velmi rychle klesne ph a volná báze zrůžoví je to normální ??
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vytvoří se krystaly po vpuštění zahřáté a okyselené volné báze do studeného acetonu? to jsem chtěl vědět.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V tomto kroku se po Zahřátí na 130c vytvoří malé krystalky (jako bílý prášek) při zalití a míchání To v Zamrzne aceton.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Je normální, že se roztok zbarví do růžova? . tyto krystaly se objevily udělala jsem 15 g pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teď jsem se totálně zaměřil na výrobu MDMA a viděl jsem, že u MDMA získáte krásnější střepy, když při krystalizaci zůstane velmi malá část vody, takže teplotu zahřívání je lepší nechat na 108C případně méně, vyzkouším to a aktualizuji.
Dalším bodem k aktualizaci je doba krystalizace v acetonu dělal jsem různé testy a když aceton dorazí opět na -2C -5C už se nevytváří žádné krystaly takže by se mohla zkrátit doba čekání do této chvíle.
Díky.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jak jsem pochopil z vašeho popisu, odpařujeme přebytek vody, dokud nedostaneme nasycený roztok MDMA ve vodě o teplotě 108C.
Má rychlost/intenzita zahřívání (odpařování) nějaký význam?
A další otázka: jaký je přibližně objem tohoto nasyceného roztoku připraveného ke krystalizaci, pokud pracujeme se 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Dobrý den, bratře, mohl byste mi pomoci... Chtěl jsem vykrystalizovat tuto volnou bázi... po okyselení volné báze kyselinou... zahřát volnou bázi na 110° a hodit ji do studeného acetonu A tak dále? nebo bys musel před zahřátím smíchat volnou bázi s nějakým rozpouštědlem?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Jaké by bylo správné ph mdma freebase po extrakci xylenem? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Jaké by bylo správné ph mdma freebase po extrakci xylenem? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Zahřáli jste okyselenou volnou bázi s destilovanou vodou a získali jste tyto krystaly. mohli byste mi to vysvětlit lépe?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Zahřáli jste okyselenou volnou bázi s destilovanou vodou a získali jste tyto krystaly. mohli byste mi to vysvětlit lépe?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli byste mi říct, jak jste krystalizovali svou volnou bázi? museli jste zahřát svou volnou bázi?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Po týdnech studia této krystalizace se podařilo získat bílé krystaly mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ahoj kamaráde. Mám několik otázek k této části vašeho postupu.

Necháváte směs při 112c, dokud se voda nevyvaří, nebo jen dosáhnete této teploty a nalijete ji rovnou do kbelíku?

V kbelíku máš opět studený aceton?

Neztrácíte spoustu produktu ve zbývající vodě?

Díky
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Metod je tolik, že i lidé jsou z toho zmatení... Použil jsem tuto metodu a nefunguje to... někteří říkají, že krystalizace při pokojové teplotě studeným acetonem... jiní říkají, že je to zahříváním
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tuto metodu nabízenou společností TS jsem použil s produktem prodávaným společností TS na 108C. Tato metoda funguje a krystaly rostou, ale nejsou ani velké, ani čisté. Procento znečišťujících látek bylo tak obrovské, že celý můj roztok byl na konci odpařování zcela černý. Samotné krystaly byly šedé až černé. Nejsem si jistý, zda tento výrobek prošel nějakým předběžným čištěním. Je zřejmé, že takový výrobek není přijatelný ke konzumaci.
Při takové zátěži nečistot pak začnou krystaly růst kolem všech těchto nečistot jako nukleační centra.
Takže jsem ho musel dokončit extrakcí kyselou zásadou a výsledek je dobrý.
Metoda tedy funguje, ale ne bezpochyby. A zvláštní shodou okolností se to netýká výrobku prodávaného autorem.
Fotografie nejčistší části krystalů, obrácené na bázi a nejšpinavější části krystalů po jejich rozbití a promytí acetonem.
Stále váhám, zda se mám pokusit vypěstovat velké krystaly, nebo to nechat tak, jak to je ve formě čistého bílého prášku.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myslím, že není jiná možnost, jak přesně ukázat můj postup, než natočit video, jakmile se vrátím opět do práce, nebude to žádné profesionální video a zatím nevím, kdy to udělám. Ale mnoho pochybností od mnoha lidí a další nedělají kroky správně.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
upřímně řečeno, velmi se mi líbí metoda krystalizace přesycených roztoků MDMA HCl + voda, kterou popsal btcboss.
Vyzkoušel jsem ji a funguje perfektně, pokud se uplatní určité podmínky. Musí to být opravdu klidné místo, bez proudění vzduchu a vibrací.
Jednou jsem udělal hloupost - zapnul jsem pračku, když probíhala krystalizace. Výsledkem byly ne moc pěkně narostlé krystaly a jakési "malé"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Podívejte se na tento obrázek, pls. docela dobře vysvětluje význam správné teploty.
Pokud teplota roztoku roste, roste i nasycení.
můžete si také přečíst o Raoultových zákonech. ve stručnosti říká: teplota varu roztoku závisí na molárním množství nasycené soli. takže ta teplota 108C navržená @btcboss2022 se pravděpodobně vztahuje k nejvyššímu bodu grafu "velikosti".
na druhou stranu se krystalizačními centry stávají i nečistoty, takže "špinavý" roztok vám velké krystaly nenese.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nyní jsem změnil poslední část rekrystalizace s vodou na 108C při této teplotě nezůstává tolik vody a kapalina, která zůstane po krystalizaci, se musí použít v další dávce nebo znovu zahřát. V části rekrystalizace vodou není v kbelíku aceton, který je předchozím krokem při 130C.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Naposledy jsem při rekrystalizaci suché soli touto metodou 108C ztratil 5,4 % hmotnosti sušiny.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Omlouvám se, zapomněl jsem spočítat zbytky acetonu. Je to tedy mnohem méně: 2,6 % ztrát, to vůbec není špatné.
 
Top