"MOJE" krystalizace volné báze MDMA

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ahoj kamaráde. Mám několik otázek k této části vašeho postupu.

Necháváte směs při 112c, dokud se voda nevyvaří, nebo jen dosáhnete této teploty a nalijete ji rovnou do kbelíku?

V kbelíku máš opět studený aceton?

Neztrácíte spoustu produktu ve zbývající vodě?

Díky
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Metod je tolik, že i lidé jsou z toho zmatení... Použil jsem tuto metodu a nefunguje to... někteří říkají, že krystalizace při pokojové teplotě studeným acetonem... jiní říkají, že je to zahříváním
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Shulgin píše toto:

"Skutečná podoba, kterou výsledná sůl získá, závisí na teplotě a koncentraci v okamžiku počáteční krystalizace. Může být bezvodá, nebo může mít některou z několika hydratovaných forem. Pouze bezvodá forma má ostrý mp; publikované zprávy popisují všechny možné hodnoty bodu tání o jeden stupeň v rozmezí 148-153 °C. Různě hydratované polymorfy mají odlišná infračervená spektra, ale mají široké mps, které závisí na rychlosti zahřívání."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Měl jsem jeden nastavený test založený na suchém ipa a xylenu... myslím, že musím pracovat na tom s xylenem.... udělám hned... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
upřímně řečeno, velmi se mi líbí metoda krystalizace přesycených roztoků MDMA HCl + voda, kterou popsal btcboss.
Vyzkoušel jsem ji a funguje perfektně, pokud se uplatní určité podmínky. Musí to být opravdu klidné místo, bez proudění vzduchu a vibrací.
Jednou jsem udělal hloupost - zapnul jsem pračku, když probíhala krystalizace. Výsledkem byly ne moc pěkně narostlé krystaly a jakési "malé"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Podívejte se na tento obrázek, pls. docela dobře vysvětluje význam správné teploty.
Pokud teplota roztoku roste, roste i nasycení.
můžete si také přečíst o Raoultových zákonech. ve stručnosti říká: teplota varu roztoku závisí na molárním množství nasycené soli. takže ta teplota 108C navržená @btcboss2022 se pravděpodobně vztahuje k nejvyššímu bodu grafu "velikosti".
na druhou stranu se krystalizačními centry stávají i nečistoty, takže "špinavý" roztok vám velké krystaly nenese.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobře, ale dostáváte krystaly typu písek?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: mám menší krystaly, v mém případě asi 3-5 x 7-10 mm. myslím, že to bylo způsobeno vibracemi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Myslím, že by to mohlo fungovat také hahah...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tuto metodu jsem vyzkoušel také: svou zprávu najdete zde. Je to poměrně jednoduché a relativně rychlé. Vzhledem k vysokému podílu kapaliny je pak docela dobrá pro čištění.
Ještě si nejsem jistý, jaká teplota a objem IPA se má použít, aby vyrostly krystaly o rozměrech asi 2-3 x 3-7 cm.
Intuitivně cítím, že teplota rozpouštění IPA by měla být kolem 36-40C, což umožňuje použít větší objem, pak pomalé chlazení při RT nebo v běžné chladicí kameře. Asi se pokusím při nějaké příležitosti takový "výzkum" udělat.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.moje mdma se dostala takto
Testovala jsem 80 mg a dostala jsem velmi silnou
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pouze 80 mg? vyrábíte S-izomer?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nejlepší účinky MDMA jsou v jeho racemické formě to je fakt ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ano, je to optimus high religion hahahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Udělal jsem to metodou almagama... moje krystaly byly velmi bílé... krystalizace za studené teploty a kapání kyseliny ve volné bázi se studeným acetonem.

 

Attachments

  • KF8J6ck0ip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Pro mou radost stačilo 0,1 g na stupnici Vyrobila jsem a ochutnala několik dávek radosti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vím, co je S-izomer, a domnívám se, že není silnější, ale mnohem mnohem odlišnější od racemátu.
Zároveň jsem dávku, kterou jsem od vás dostal po přečištění a krystalizaci, předal stejnému člověku, který mi otevřel svět S-izomeru, a ten řekl, že je to nejlepší produkt, který vyzkoušel.
Je to směšné, ale je to pravda.

Některé zdroje uvádějí, že nejlepší poměr S:R pro MDMA je 2:1, jiné 1:2. Vždyť je to tak. Asi se pokusím ověřit obě varianty, pokud budu mít čas.
 
Top