Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem. Pokusil jsem se v malém měřítku vyrobit amfetamin podle tohoto receptu, ale nepodařilo se mi to. Vše se zdálo být v pořádku, po vysušení můj výrobek vypadal jako bílý prášek s nádechem do červena. Pokud by se jednalo o amfetamin sulfát (který jsem se snažil vyrobit), výtěžnost by byla 84 %. Problém je, že to není amfetamin.

Fyziologické účinky
Zkusil jsem 20-30 mg, určitě došlo ke stimulaci, ale také to způsobilo horečku a zřejmě pokles imunity: v obou případech, kdy jsem to bral několik dní po sobě, jsem onemocněl infekcí dýchacích cest (poprvé jsem si myslel, že je to náhoda). Jiný člověk, který ho užíval, nepociťoval žádnou stimulaci od dávky do 90 mg, pouze určité sucho v ústech. Ani jeden z nás nemá žádnou toleranci na stimulanty.

Chemické testování
1 g prášku se zcela rozpustí v 10 ml H2O.
Když jsem k odměřené hmotnosti prášku ve zkumavce přidal přebytečný roztok NaOH, získal jsem přibližně správný objem volné báze páchnoucí po čpavku. Oddělil jsem vrstvu volné báze, vysušil ji CaCl2 a zkusil ji titrovat kyselinou. Výsledkem bylo, že jsem naměřil molární hmotnost freebáze přibližně 171 (a pro amfetamin je to 135). I když moje měření nebyla příliš přesná, rozdíl je stále příliš velký na to, aby se dal vysvětlit pouze chybou měření.

Moje odchylky od postupu

1) Při přidávání P2NP jsem si uvědomil, že to bude trvat hodiny, takže jsem byl netrpělivý a ponořil jsem reakční baňku do vodní lázně o pokojové teplotě. Poté se mi podařilo přidat P2NP téměř najednou a teplota směsi nepřesáhla 40-50 °C.
2) Postupoval jsem podle videa, takže jsem neodpařil IPA a přidal jsem konk. kyselinu sírovou přímo do vrstvy IPA/freebase.
3) Aceton jsem zrovna neměl, takže jsem ho před okyselením nepřidal a přefiltrovanou "amfetamin sulfátovou" pastu jsem promyl IPA.
4) IPA je méně těkavá než aceton, takže jsem musel dát svou sraženinu na několik hodin do trouby, aby se vysušila na konstantní hmotnost. Teplota v sušárně nepřesáhla 80 °C.

Takže hlavní otázka zní, kde se stala chyba? Nepřekvapil by mě nízký výtěžek nebo žádný produkt, ale získat dobrý výtěžek aminu, který není amfetamin?!
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dostali jste odpověď? Zajímá mě také, co se pokazilo.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den. přidám nabh4, zapnu mixér. Jaká je doporučená rychlost míchání (otáčky za minutu). může být rychlost stejná při podávání nabh4, p2np, cucl2? Krok 5: udržování v teple po dobu 30 minut při 80 stupních, je zde nutné míchání? Děkuji za odpovědi
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Míchání by mělo být aplikováno v průběhu celého procesu, čím více míchání, tím větší vývin H, proto podle potřeby snižujte.
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Lze kaly použít také k výrobě amfetaminu? Pokud ano, jaké kroky byste podnikli? Suchý aceton a kyselina sírová?
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jaké jsou alternativní dodávky pro tuto syntézu? Něco, co si někdo může pořídit v železářství.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jednalo by se o vodní vrstvu. Přidala jsem 25% roztok naoh. kterou vrstvu potřebuji ? Byl jsem trochu zmatený
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Zapište si, jaké poměry činidel jste použili.
Jak dlouho stojí směs po přidání roztoku NaOH na fotografii?
 
View previous replies…

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den. 10L IPA
Destilovaná voda 3,1 l;
Borohydrid sodný (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenyl-2-propanon) 500 g;
Chlorid měďnatý (II) (CuCl2) 52 g.
Vodný roztok hydroxidu sodného (NaOH) 25% 4 L;. tato činidla . to byla spodní vrstva (vodná vrstva). Přidala jsem Ipa tyto vrstvy se tvoří. Nechal jsem to 10 minut odpočívat
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud alkalický amin přechází do horní vrstvy alkoholu. pokud je ph kyselé, bude ve spodní vrstvě ve formě rozpuštěné soli. V každém případě budou při tomto způsobu rozdělování ztráty.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Asi po 2 minutách se vytvoří dvě vrstvy, nechávám ji 30 minut v klidu.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Je nutné míchat 6 hodin, když přidáváte P2NP, nebo mícháte pouze tak dlouho, dokud se bezpečně nerozpustí?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pro dosažení nejlepších výsledků použijte režijní řízení pro baňku.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Dobře, ale je nutné míchat 6 hodin, když přidáváte P2NP, nebo mícháte jen tak dlouho, dokud se bezpečně nerozpustí?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
A doufala jsem, že budu moct použít magnetické míchadlo lol. ale měla jsem pochybnosti, jestli bude dostatečně silné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mohlo by to trvat 6 hodin, zabrat čas na syntézu, věnovat pozornost teplotě.

Záleží na tom, kolik hliníku je v baňce a jak dobré je vaše magnetické míchadlo.
Horní míchadla mají větší výkon.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pokud nemůžete při syntéze míchat nepřetržitě, používejte přerušované míchání.
Po přidání NaOH směs dobře promíchejte a nechte ji v klidu, aby se vrstvy oddělily.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den. 10L IPA
Destilovaná voda 3,1 l;
Borohydrid sodný (NaBH4) 870 g;
P2NP (fenyl-2-propanon) 500 g;
Chlorid měďnatý (II) (CuCl2) 52 g.
Vodný roztok hydroxidu sodného (NaOH) 25% 4 L; Používám tato činidla. Dodržuji regulaci teploty. Přidám je do 4 l 25% reakční směsi naoh. jak moc má být reakční směs ochlazena, když přidám naoh? horní vrstva (oranžová) je směs Ipa / báze. spodní vrstva (černá) vodní vrstva správně? Do směsi IPA/základ se nalije rotovap (vakuum, chladicí zařízení v jednom zařízení). Naliji 3 litry směsi Ipa / báze, jak dlouho se má odpařovat? kolik má v baňce zůstat? Nechci odpařit bázi, kolik stupňů bych neměl překročit? pak odeberu vodnou vrstvu a přidám 4 l IPA. Promíchám a nechám vrstvy oddělit. kterou vrstvu budu potřebovat? horní oranžovou spodní vrstvu nebo čirý zákal ? Vhodnou vrstvu dám do rotovapu a odstraním Ipa. poté obě vrstvy spojím. Bohužel nemám vystudovanou chemii, tady jsem našel odvahu k přípravě této syntézy. Prosím, pokud odpovíte, popište, že mluvíte se začínajícím členem, tak to pochopím. děkuji za pomoc. !!!!
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Pokud mám pocit, že není převeden celý p2np, mohu zvýšit množství nabh4? Co se stane, když dám více pouze toho, vše ostatní zůstane, jak je popsáno.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chci vyrobit bmk olej, mohli byste mi pomoci?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den, pánové !

IPA z extraktu z kroku 7 se odpaří ve vakuu na základový olej bez amfetaminu a spojí se s volnou bází z kroku 6.

Odpařil jsem ho do vakua a tohle mi vyšlo. je to dobré ? (první obrázek) co s tím, protože to nevoní jako amf. mám to přidat do volné báze?

A Ipa/volný základ se odpaří, abych získal kvalitnější olej. (obrázek 2). moje první syntéza, doufám, že se mi povedla .....

Mám ty dvě látky na konci smíchat??? hmm, nerozumím tomu.
 

Attachments

  • MGhk92l4FO.jpg
    MGhk92l4FO.jpg
    5.6 MB · Views: 370
  • 3zwRFae1CI.jpg
    3zwRFae1CI.jpg
    5.8 MB · Views: 381

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ipa/volná báze. bylo jí téměř 6 litrů. když jsem začínala, měla světlejší barvu a příjemnou vůni, silnější než nyní.
 

Attachments

  • n71lqKCzPs.jpg
    n71lqKCzPs.jpg
    5 MB · Views: 157

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Takhle vypadá Ipa/volná báze po odpaření Ipa. bylo jí skoro 6 litrů. když jsem začínal, měla světlejší barvu a příjemnou vůni, silnější než teď. možná jsem tu bázi spálil?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Nemyslím si, že byste měli po volbách něco dělat s IPA/základem. je v něm příliš mnoho alkoholu, chtělo by to snížit ipa. Myslím, že kvalita oleje může být kvůli přílišnému množství IPA špatná.
 
Top