Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ne, 2 vrstvy jsou to, co chcete. jak se aq. vrstva nasycuje solemi rozpustnými ve vodě, vytlačuje z aq. vrstvy rozpuštěný isopropanol-freebase sol. tato vlastnost isopropanolu, na rozdíl od ostatních primárních OH-s, oddělovat se od vody při rozpouštění solí je přesně důvod, proč se používá v tolika tajných i jiných syntézách.
Alespoň si to myslím, doufám, že nemluvím z cesty. :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jestli tomu dobře rozumím, je horní vrstva volná báze? nažloutlý olejovitý vzhled a 70 % směsi. a spodní je hustší.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jednalo by se o vodní vrstvu. Přidala jsem 25% roztok naoh. kterou vrstvu potřebuji ? Byl jsem trochu zmatený
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Zapište si, jaké poměry činidel jste použili.
Jak dlouho stojí směs po přidání roztoku NaOH na fotografii?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud alkalický amin přechází do horní vrstvy alkoholu. pokud je ph kyselé, bude ve spodní vrstvě ve formě rozpuštěné soli. V každém případě budou při tomto způsobu rozdělování ztráty.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Asi po 2 minutách se vytvoří dvě vrstvy, nechávám ji 30 minut v klidu.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Je nutné míchat 6 hodin, když přidáváte P2NP, nebo mícháte pouze tak dlouho, dokud se bezpečně nerozpustí?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pro dosažení nejlepších výsledků použijte režijní řízení pro baňku.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
A doufala jsem, že budu moct použít magnetické míchadlo lol. ale měla jsem pochybnosti, jestli bude dostatečně silné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mohlo by to trvat 6 hodin, zabrat čas na syntézu, věnovat pozornost teplotě.

Záleží na tom, kolik hliníku je v baňce a jak dobré je vaše magnetické míchadlo.
Horní míchadla mají větší výkon.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Nemyslím si, že byste měli po volbách něco dělat s IPA/základem. je v něm příliš mnoho alkoholu, chtělo by to snížit ipa. Myslím, že kvalita oleje může být kvůli přílišnému množství IPA špatná.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Zkazil jsem kajak. Směs jsem vyčistil na filtru a nerozpustnou sraženinu jsem vyhodil. Nasypal jsem ji zpět do reaktoru.

Přidala jsem 25% roztok NaOH. vytvořily se dvě vrstvy. Odpočíval jsem půl hodiny. horní vrstva žlutá (Ipa/základ). spodní vrstva průhledná (vrstva vody).

Vodnou vrstvu jsem vpustila do baňky. Přidám Ipa, vytvoří se vrstvy. Odpočívám půl hodiny.

horní vrstva je průhledná (báze/Ipa), to je to, co potřebuji. Bázi extrahovanou z vodné vrstvy vložím do rotační odparky. Chlazení je 8 stupňů, vakuum je zapnuté, teplota lázně je 80 stupňů, ipa se zde začíná odpařovat.

Naliji základ Ipa do odpařovací sklenice. co mám s tímto základem (průhledným) udělat? co se stane, když ho naliji do směsi Ipa/základ? proč to musíte udělat?

a žlutou vrstvu (báze/Ipa) do reaktoru. 3 litry směsi IPA/základ. jak mohu snížit ipa??? je to také rotovap? protože když začnu odpařovat v reaktoru při 80 stupních, Ipa odkapává z kondenzátoru. můj problém s tím je, že to skončí červené a zápach zmizí. Myslím, že jsem to nějak pokazil.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Proč jste vypařili IPA, sledujte ve videu. Udělejte to znovu podle kroků ve videu IPA nezkazí amfetamin, jen ho zasmradí lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Udělal jsem přesně tuto stejnou syntézu, jen postupujte podle videa a po okyselení, pokud nechcete ten nepořádek/zápach IPA, vyčistěte ji acetonem a nechte týden nebo dva na čerstvém vzduchu a světle, aby se vyčistila a vysušila.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ahoj. teď se nám podařilo postavit destilační systém s vodní parou. s pomocí jednoho milého člena fóra. destilace právě probíhá, myslím, že za 2 hodiny budu hotová 😉 teď dělám jen malé množství, pokud se mi to podaří, použiju 1kg p2np. Nemám možnost sušit venku, na čerstvém vzduchu, na sluníčku, musím se naučit destilovat. kolik jsi vyrobil a jaká byla výtěžnost?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Vodná fáze se extrahuje 8 litry IPA. Volná báze amfetaminu se rozpustí v IPA a hustota vrstvy IPA se změní, a proto se oddělí od vodné vrstvy.
8. IPA z kroku 7 extraktu se odpaří ve vakuu na olej bez amfetaminu a spojí se s volnou bází z kroku 6.

Proč by se měl kombinovat s volnou bází? přináší tento krok další příjem nebo jaký má smysl?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Provedete 500 g reakce, jak dojdete k závěru 8 l IPA?

Proč byste měli přidávat extrahovanou freebázi k předchozí freebázi, je to upřímná otázka?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 litrů Ipa na začátku syntézy, 4 litry pro výběr vrstvy. není nutné přidávat 8 litrů současně. Místo IPA používám methanol, výsledný produkt bude méně cítit po alkoholu. Ale kvůli tomu nemůžu oddělit vrstvy (metalon to neumí, takže když si řekne o alkohol pro výběr vrstvy), je nutné přidat dcm. obě vrstvy se musí spojit, protože výtěžek bude myslím vyšší. Nakonec se mi podařilo vyrobit olej, který jsem chtěl. Na obrázku je vidět výsledek, před solením.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 417

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, odborníci, nevíte, zda mohu použít hydrogenuhličitan sodný k získání frebaze v amf z reakce p2np? Děkuji.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Kroky .


Kterou vrstvu potřebuji? Po přidání ipa se vytvoří 2 vrstvy. horní vrstva průhledná, čistá, mírně mastný povrch. spodní vrstva bílé husté želé. píše se, že se mění hustota ipa a odděluje se od vodní vrstvy. mění se její hustota, mohlo by to znamenat, že se z ní stalo želé a spodní vrstva? noob otázka, ale užitečná.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na vaši otázku jsem odpověděl v předchozím příspěvku. Vraťte se zpět a podívejte se, jsou tam i obrázky.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Děkuji, stalo se to srozumitelným. Věděla jsem, která vrstva, ale nedokázala jsem si vysvětlit, proč právě tato vrstva? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Děkuji, stalo se to srozumitelným. Věděla jsem, která vrstva, ale nedokázala jsem si vysvětlit, proč právě tato vrstva? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Omlouvám se, zprávu jsem vám posílal několikrát, prosím, smažte ji..
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobrý den, Po reakci jsem uhasil zředěnou HCl a vydestiloval IPA na 100 °C, ale druhý den, když jsem přišel oddělit fáze, baňka se nemíchá. V baňce je odstín. Tady jsou fotky, může mi někdo pomoct pochopit a říct, jaké mám možnosti.
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Především, kde se v syntéze píše, že máte použít HCL? Nápověda: Nikde, takže ne.

Za druhé, jelikož destilujete ve 100c, předpokládám, že provádíte otevřenou destilaci, nedělejte to, použijte raději vakuovou destilaci.

Zkuste to znovu a odpovězte na výsledky.

S pozdravem
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, přidám 25 % NaOH a co mám dělat potom? Extrahovat pomocí DCM?
Mám nějaké
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, přidal jsem 25% NaOH, ale nemyslím si, že chyba pochází z NaOH, protože pro rozdělení fází je to v pořádku... Problém nastává hned poté; když chci stejně extrahovat vodní fázi, ... Přidávám DCM, ale ani s NP jako DCM nedochází k ČISTÉMU oddělení fází,
 
Top