Syntéza P2P z glycidových etherů BMK

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Používáte H3PO4 cons nebo zředěný roztok? Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
stejná otázka, použil jsem h3po4, 98% con, a získal jsem p2p, ale poté, co jsem p2p spálil, zůstal bílý prášek. ale jak vím, p2p, pokud ho spálím, nic nezanechá
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
První pokus v mikrovlnné troubě mi přinesl nízký výtěžek, jak je uváděno. Zkusil jsem druhý pokus.

Do 250ml erlenmeyerovy baňky jsem vložil 40 g 5449-12-7 a 40 ml kyseliny fosforečné a za stálého míchání nechal reagovat. Po zastavení produkce CO2 byla baňka umístěna do 800W mikrovlnné trouby na nejnižší stupeň na 1 minutu, vyjmuta a promíchána. Po ustálení byla vrácena na další minutu do mikrovlnné trouby, zamíchána a opět vrácena na poslední 2 minuty. Tentokrát nedošlo k žádnému oddělení a RM získal mírný tělový odstín. Je však silně cítit po P2P

Zobrazit přílohu 3uofqpMhAN.jpg

Jdu tam nalít trochu solného roztoku.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zkoušeli jste keton z baňky vypařovat vodní parou?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
může dojít ke směsi ketonu a kyseliny glycidové, je nutné čištění.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lhal jsem, že jsem tentokrát nebazíroval. Mikrovlnná trouba na nízkou teplotu po dobu 1:30 min v 10sekundových intervalech ochlazování a energického víření mezi nimi. Výsledek: Nic. Vzal jsem to z mikrovlnky a teď to sedí na horkém lůžku při 80C mírně "refluxuje" (na baňce seděla malá skleněná nálevka s vycpaným otvorem), je to asi hodina a teď se to změnilo na sperma se spoustou malých drobných bublinek v celém objemu. Ještě to jde a nechám to tak, dokud nedojde ke změně.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Výtěžnost stále není skvělá, ale alespoň vypadá slušně:
AfAW9bJlV7
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud je na fotografii zobrazena směs glycidátu a kyseliny fosforečné, pak není známo, kdy vaše reakce proběhne, dochází k oddělení vrstev a hydrolýza bude bez míchání trvat věčnost. Potřebujeme homogenní směs, pak hydrolýza proběhne dobře.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Na základě mých výsledků s čističem kanalizace kyselinou sírovou (namísto kyseliny fosforečné, kterou jsem v té době neměl) jsem v přijímací baňce po destilaci vodní parou získal toto. Usoudil jsem, že to může být pouze P2P+voda, přičemž P2P se v destilátu odděluje jako samostatná vrstva.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jaký je však výtěžek?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Když říkáte, že se má P2P destilovat parou, přidáváte do něj louh, nebo jen napařujete P2P bez louhuI be using external steam destillation from a pressure cooker PTFE tubbing with a glass tube on the end of the PTFE tube the glass tube goes threw a rubber bung on side neck in to the flask
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nepoužívá se žádný louh, pára sama o sobě dokonale zachytí keton. velké plus je, pokud máte přehřátou páru (teplota nad 100 stupňů), zachytí keton lépe (rozpustnost ketonu v páře se zvyšuje). Při použití parního potrubí mějte na paměti, že část páry je ochlazována
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Zkoušela jsem to napařovat, uvolnilo to jen nějaký prášek, který seděl na vrcholu P2P, tak jsem z toho vylila sílu a začala znovu, jen to čistí P,,2,P v té baňce, nefouká to, jak by to mělo dělat, mám nějaký P2,P, který přešel, ale čekala jsem mnohem víc, než že půjdu do DCM extrahovat všechnu vodu.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud jsem vás správně pochopil, pak pára kondenzovala ve vaší baňce s p2p, ale je pro mě těžké pochopit, co přesně jste dělal.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
P2P dávám do baňky s kulatým dnem 2,hrdlo rekuperace Bend v hrdle připojené ke kondenzátoru boční hrdlo gumová zátka s otvorem uprostřed skleněná trubička igies tam až do misky můj zdroj pokud parní tlakové hrnce používám k parní destilaci meth Fb
Skleněnou trubičku která čerpá páru do baňky jsem dal do P2P mělo by to opravdu tlačit ckeab FB a vodu přes recovery ohyb dolů kondenzátor do přijímací baňky mám jen malinkou ale pokud olej tlačil přes zbytek byla voda. V misce mám takovou práškovou hmotu smíchanou s vodou a na dně hnědý flek od hmyzu taky oh pokud P2 po nwaa 2,5 mám za sebou 20 Navi úplatných výplachů bych 25% zkusil zvýšit oh na 7= oh se nepohnul. Může J použít ph 2,5 p2p k výrobě pervitinu s btc syntéza střední stupnice methylaminre a borohydrid sodný
Také když děláte hydrolosisif bmk na P2P s kyselinou fosforečnou .je nemožné zahřát na 130celcuis bez spálení produktu mám 10litrovou baňku s kulatým dnem s 600mm Liebigovým kondenzátorem a když jdete na 130tlak par je přímo na příliš pokud je kondenzátor 110us poloviční což jsem refluxoval 6hodin
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Něčemu jsem nerozuměl, nebo můj překladatel nepracuje dobře, nebo nepíšete srozumitelně. Kromě toho, že se pára vyrábí samostatně, ačkoli ji můžete vyrábět přímo v reakční baňce. 130 stupňů pro co se snažíte získat? Při 110 stupních je reakce vynikající.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Takže vaše říká, že přidáváte vodu do reakční směsi a destilujete ji přes Jsem stead použití pomocí externího zdroje jako U použil kolik vody do.yku přidat jedle 1kg
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
12 ml vody na 1 ml ketonu, to je s rezervou. nebuďte líní, už jsem to na fóru psal mnohokrát.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Nejzmatenější vlákno, jaké jsem kdy četl. Takže abych to shrnul: Je lepší použít velký přebytek kyseliny fosforečné a zahřát na 110 C, aby se zabránilo neúplné reakci. Silné míchání je nezbytné. Je třeba přidat do RM trochu alkoholu, aby se zabránilo vzniku dvoufázové reakce?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Mnohem jednodušší může být p2p formulář MEK
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Vyrobil jsem ji dříve perborátovou cestou.
Želé jsou však nízké, zpracování je chaotické, vyžaduje generátor plynu.
Bayerova-Villagerova reakce má při velkém zatížení tendenci k útěku a vyžaduje kontrolu teploty (příliš studená = tuhne, příliš horká = peroxidové výpary všude a vaření).
jen jsem chtěl zkusit něco nového a glycidová sůl se zdá být snadno vyrobitelná.


PS: Cestu MEK lze provést bez generátoru plynu použitím iPrOH nebo jiného vhodného rozpouštědla s rozpuštěným potřebným množstvím HCL. Můžete tak odměřit přesné množství potřebného HCL, aniž byste museli pokaždé vážit reakční baňku.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Stačí postupovat podle bmk a kyseliny fosforečné reflux @110c fours pak nechat reakci vychladnout oddělit vrstvy a destilovat s vodní parou p2p vyčistí p2p do pěkné žluté barvy pak použít v jaké reakci si vyberete
 
Top