Syntéza P2P z kyseliny glycidové BMK (sodná sůl) - upravená verze

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Na vše odpovím v jednom příspěvku.
Kyseliny se hodně používají pro teplotní setrvačnost, když se po kapkách přidal vodný roztok glycidátu, reakce proběhla okamžitě a volný keton byl okamžitě vydestilován vodní parou. To znamená, že počáteční teplota reakce je asi 110 stupňů, když se po kapkách přidá vodný roztok glycidátu, klesne na 108 stupňů.
Také přebytek kyseliny činí směs homogenní; v takové směsi dochází k hydrolýze okamžitě.
Kyselinu lze optimalizovat na základě toho, že potřebujeme rozpustit fosforečnany sodné, aby směs byla homogenní a dostatečně tepelně odolná.
Pro destilaci p2p vodní parou je zapotřebí 12 ml vody na gram glycidátu, můj výzkum ukázal, že k destilaci 1 ml p2p je zapotřebí 10-11 ml vody, to znamená, že jsem poskytl určitou rezervu pro úplnou izolaci ketonu z reakční hmoty.

Pro tuto hydrolýzu je lepší použít glycidát než sodnou sůl, v takovém případě lze použít mnohem méně kyseliny a také nedochází ke spotřebě kyseliny na tvorbu fosforečnanu sodného.

Tato technika poskytuje maximální výtěžek a navíc je veškerý keton vydestilován parou a může být použit bez čištění.
Nastavte kapání na takovou rychlost, aby teplota směsi neklesla pod 105 stupňů, to znamená, že vše probíhá téměř automaticky, čím více kyseliny a čím silnější zahřívání, tím vyšší rychlost kapání. Mám techniku pro škálování, ale je čistě komerční (konverze od 5 do 500 kg glycidátu na reakci), takže nebude zveřejněna.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobré ráno, pane.
O chemii nic nevím.
Mám dotaz. Destilujte ihned po přidání. Byla dehydroxylace dokončena v tak krátké době?
Když používám kyselinu fosforečnou k refluxu 5449, po přidání kyseliny fosforečné do roztoku 5449 se okamžitě oddělí do olejové vrstvy. Nebyl však dokončen a potřeboval přetavit více než 4 hodiny.
Je konečný výrobek při použití vašeho přístupu P2P?
Jaká je míra zisku u tohoto P2P pro přeměnu borohydridu sodného na metamfetamin?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mám destilaci vodní párou P2P z vroucí směsi kyseliny glycidové \ fosforečné \ vody nebo mikrovlnným ozařováním, dokud se nezastaví vylučování oxidu uhličitého, a poté destilaci vodní párou. Pokud máte separaci, pak můžete použít více kyseliny/vody, já jsem to měl kvůli ztrátě fosforečnanů sodných, ale obvykle jsem pracoval s volným glycidátem. Aminova plodina je 70+ procent teorie (může být vyšší, pokud dodržíte podmínky a získáte maximální výstup meziproduktu Imin), s rekuperační aminací v borhydridu sodném, z p2P.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na to, co jste uvedl o použití glycidylové soli místo sodné soli. Jak se dá rozlišit mezi těmito dvěma solemi? Je CAS stejná?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Metoda uvedená v této hrozbě (palec nahoru @Heisenblack a @w2x3f5) byla testována ve středním měřítku s 500 g prášku BMK (sodná sůl) CAS 5449-12-7).
Jediným rozdílem oproti popsané metodě bylo použití skleněného reaktoru s pláštěm.

Do reaktoru bylo přidáno 1000 ml 85% kyseliny fosforečné (čistota p.a.), zahřáto a mícháno. Mezitím bylo 500 g prášku BMK rozpuštěno v 6 litrech vroucí/velmi horké H2Od..

Když kyselina fosforečná dosáhla teploty 110 C, byl roztok prášku BMK pomalu přidáván přes kapací nálevku za stálého tlaku. Teplota byla udržována v úzkém rozmezí 108 C až 112 C, a to nastavením rychlosti kapání roztoku prášku BMK. Tento proces přidávání trval přibližně 5 h.

Po shromáždění asi 3200 ml destilátu byl produkt extrahován 2x500 ml DCM. Spojené extrakty byly vysušeny nad síranem sodným a rozpouštědlo bylo odstraněno rotovapem.

Zatím vše v pořádku. Ale výtěžek 168 ml byl docela zklamáním. Co se pokazilo? Zatím netuším, čím to je nebo co v postupu změnit.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ahoj, bratře.
Reakční doba v tomto směru je příliš krátká. Získává se produkt p2p? A co výhody převodu na methyl?
Mám v plánu se do tohoto experimentu pustit, ale moc tomu nerozumím!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nebudu přidávat vodní páru, bude se řešit ve vroucí vodě jako původní postup a bude se přidávat po částech do rotavapu v nízkém vakuu, čímž se zabrání okamžitému odpaření vody během přidávání, jakmile se přidá, zase se zapne normální vakuum.
Postup, který popisujete, je standardní destilace s vodní parou pro amfetaminovou freebázi ;-)
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Po přidání kyseliny je pH menší než 3 a barva RM se změní na zelenou. Velmi zvláštní, zajímalo by mě, zda jsem to udělal správně?
oxne70mbtv-jpg.25161
 

Attachments

  • oXne70MBTv.jpg
    oXne70MBTv.jpg
    4.5 MB · Views: 292

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Můžete k tomu natočit video, pane
 

dipndive

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jsem pouhý začátečník, ale postupoval jsem podle pokynů a získal jsem p2p olej. je možné škálování? Například 250 g bude bmk/fosforečná/voda x5?
Bmk 250g/fosforečná 500ml/voda 3L? žádná změna na DCM? díky všem.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Také soli na dně baňky nepomáhají s nárazy, které zažíváte, je třeba je odstranit před přidáním varných kamenů.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobré ráno, pane.
O chemii nic nevím.
Mám dotaz. Destilujte ihned po přidání. Byla dehydroxylace dokončena v tak krátké době?
Když používám kyselinu fosforečnou k refluxu 5449, po přidání kyseliny fosforečné do roztoku 5449 se okamžitě oddělí do olejové vrstvy. Nebyl však dokončen a potřeboval přetavit více než 4 hodiny.
Je konečný výrobek při použití vašeho přístupu P2P?
Jaká je míra zisku u tohoto P2P pro přeměnu borohydridu sodného na metamfetamin?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je sodná sůl BMK glycidylová kyselina?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je BMK glycin sodná sůl kyseliny glycidové
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Dobrý den, pánové, je tu někdo, kdo by mi pomohl s podobnou metodou, kterou bychom mohli škálovat.

BMK kyselina glycidová na P2P

Existuje metoda, kterou můžeme udělat několik kilogramů za 5-10hod.

Za pomoc budu velmi vděčný!

Předem děkuji!
S pozdravem
 
Top