P2P na (d)-fenyl-2-propanol možné?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý den, viděl jsem syntézu P2NP, při které vzniká hlavně izomer d. Nebylo by pak při převodu na P2P převzít produkt D?
 

Attachments

  • 0lSu9P1HVE.jpg
    0lSu9P1HVE.jpg
    743.5 KB · Views: 316

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
To je zajímavé, to jsem nevěděl, super! Samozřejmě to není P2NP, co se vyrábí, ale má přidanou alkoholovou skupinu na prvním uhlíku, je to přímý prekurzor norfedrinu, stejně jako P2NP je přímý prekurzor amfetaminu.

To znamená, že k získání d-amfetaminu potřebuješ nějaké těžší zbraně než NaBH4/CuSO4, samozřejmě RP/H3PO3/H3PO2 + I nebo Bříza, napadají tě i další metody.

Ale nemám nejmenší tušení, proč kondenzace benzaldehydu s nitroethanem s triethylaminem jako katalyzátorem vede k nitroalkoholu a ne k nitrosloučenině, jak je známo. Také proč je selektivní nejen pro cis nebo trans konfiguraci, to je také překvapení. To je zvláštní.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Toto téma mě také velmi zajímá, i když z jiného úhlu pohledu. Rozlišení racemické volné báze metamfetaminu lze provést bez rozpouštědla prostřednictvím mé oblíbené sloučeniny (úsměv):
O,O`(+)-dibenzoyl-d-vinná kyselina v dobrých výtěžcích. (80-85% ).

Chtěl jsem se však zeptat, zda má někdo zkušenosti s takzvaným RRR-procesem. RRR je zkratka pro resolution-racemisation-recycling, tedy opětovnou racemizaci nežádoucího l-isomeru zpět na racemickou směs 50:50. Provádí se za použití malého množství radikálového iniciátoru, jako je AIBN, a zdroje thiylových radikálů (tj. methylthioglykolátu). Tímto způsobem lze zvýšit výtěžek z teoretických 50 % na více než 90 % několikanásobným opakováním procesu. Zatím se mi nepodařilo najít žádný rozumný postup.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kterou dibenzoylvinnou kyselinu používáte k dělení cas? Je to kapalná část nebo krystalická část? Můžete to podrobně vysvětlit? S touto metodou souhlasím. Myslím, že je lepší než kyselina vinná. Děkuji.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
To je to, co potřebujete vědět....

Optické rozlišení N-methylamfetaminu prostřednictvím tvorby diastereoizomerních solí s kyselinou 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoylvinnou
DÁVID KOZMA, ZOLTÁN MADARÁSZ, CSABA KASSAI A ELEMÉR FOGASSY
Katedra organické chemické technologie, Technická univerzita v Budapešti, Budapešť, Maďarsko
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Holandské rozlišení a mnoho dalších věcí týkajících se toho všeho dobře vysvětleno:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Rozlišení racemátů krystalizací
Aditiva a odtrhy
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 352

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Možná vám to pomůže dále, osobně jsem to zatím nevyzkoušel. Mohl bych se podívat do svých složek, možná ještě najdu původní PDF.

Obecný postup pro racemizační experimenty. A
0,06 M roztok aminu (100 mg) a thiolu (1,2 nebo 0,2 ekv.)
v benzenu byl refluxován po dobu 2 h (stechiometrický stav) nebo 7 h (stechiometrický stav).
hodin (katalytické podmínky) v přítomnosti AIBN (celkový
množství 20 mol % AIBN bylo rozděleno do tří stejných dávek
(při reakční době > 2 h), které se přidávaly postupně každé 2 h). Po zkoncentrování byl zbytek zředěn
HCl (1 M) a roztok byl promyt Et2O. Výsledek:
vodná fáze byla bazifikována nasyceným uhličitanem sodným.
a extrahována Et2O. Čistý amin byl izolován po
vysušení na MgSO4 a zkoncentrování
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Mám přístup k aibn a thiolu, ale ocenil bych pomoc se správnými poměry přepočtenými řekněme na kg L-meth freebase? Zveřejním své výsledky
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Myslím, že se připojím k mladému výzkumnému týmu a budu také provádět nějaké experimenty. :D:D.
Abych mohl začít, musím si opatřit sloučeniny methyl-thioglykolát a legrační sloučeninu AIBN. Vždycky se podívám do velkých chemických společností, abych měl odhad nákladů. (vydělením jejich ceny 5 grin). Budu vděčný za jakýkoli tip na spolehlivého dodavatele.

Pokud jde o rozpouštědlo, všiml jsem si, že na Sigma-Aldrich a několika dalších stránkách prodávají 0,2M roztoky v toluenu, takže se vlastně toluen zdá být správnou volbou.

 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V případě potřeby mám dodavatele pro AIBN a thiol.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý den, jak vysoká by byla cena u vašeho dodavatele, Pokud jde o experimenty, také souhlasím.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Není vysoká, když jsem se naposledy ptal, byla kolem 500 € moq včetně obou poštovného.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Dobře, to zní rozumně, jaké je moq, asi 1 kg. A co doba dodání, od okamžiku, kdy dodavatel obdrží platbu?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Poslední otázka, zda přijímají kryptokurzy, i když pokud ne, nebyl by to důvod k neřešení, alespoň pro mě. thx
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
perfektní, pak nám prosím poskytněte kontaktní údaje. Zde, nebo pokud vám vadí ochrana osobních údajů, prostřednictvím PM. velmi vám děkujeme.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zeptám se jich, jak to nejraději dělají.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dnes budu mluvit se svým dodavatelem a řekli mi, že nemají dostatek času na správu dohod na fóru, požádali mě, abych působil jako muž uprostřed, takže... řekněte mi svůj názor na to.
Napadla mě možnost inzerovat jejich hlavní produkty zde a já bych obchod spravoval přímo s malou provizí v ceně samozřejmě ;-).
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Proces je v zásadě v pořádku, včetně provize pro vás. Nejdůležitější otázkou zde je, jak je nakládáno s citlivými údaji. Posílali byste pak balíčky konečnému zákazníkovi nebo dodavateli přímo z Číny?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je zasílán dodavatelem, nikoli mnou.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Dobře, tak mi dejte vědět, jestli souhlasí. Další krátká otázka mimo téma: Používáte pro svůj reaktor ohřívač/chladič, nebo jen topnou jednotku? A jaké chladivo / teplonosnou kapalinu používáte?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mám ohřívací/chladicí jednotku a jako přenosová kapalina se používá lázeňský olej.
Pokud se shodují?
Děkuji.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
No, pak vám doporučuji, abyste shromáždili objednávky od lidí, kteří tato činidla chtěli (včetně mě), a pak si je objednali u svého dodavatele.
 
Top