Výzkumný oddíl pro testování chemických látek

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Jsem velmi zkušený ve většině stimulantů a psychedelik a mám přirozeně vysokou toleranci k novým chemickým látkám, takže pokud je to dobré pro mě, má to tendenci být super dobré i pro většinu ostatních
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlete mi prosím osobní zprávu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj glitchy, jsem super zájem o disos čím lepší bezpečnější a novější tím více spuštěn jsem k pochopení horší než jeden; kdo stále sleduje televizi pravidelně. Dejte mi pm nejsem si jistý, co máte přístup k jsem vysoce nakloněn k hxe nebo oxo pce komba. A já jsem také v nás. Studoval jsem chemii, rostliny houby, protože jsem byl 12, ya já vím, téměř každý jeden fn rostliny <~my name I cnt řídit své auto bez druhé ruky identifikaci každého stromu keře přemýšlet o mých apoc sbírky, což mi připomíná, že musím jít udělat 10 mil chůze pro hromadu sraček. (Moje oči se doslova pohybují po řádcích rostlin) a takhle mě můžete vylovit, kdybyste na mě někdy narazili. Jdu a dívám se dolů a k další řadě rostlin. Takže můj zájem je přirozený a velmi agresivní. Thx a goodluck doufám, že brzy obdrží zprávu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlete mi prosím osobní zprávu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád bych vyzkoušel NEP, A-PiHP a MDPHP, Místo v Německu! Zavolejte mi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je děsivý?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV JE JEDNÍM Z NEJLEPŠÍCH NÁSTROJŮ PROTI ZÁVISLOSTI NA AMFETAMINU, KTERÝ EXISTUJE DŘÍVE NEBO KDYKOLI JINDY
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Proč se tedy neptáte na těžké úderníky místo bledých pihp?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Existuje dlouhá odpověď vyplývající z toho, jak působí na Sim aplikace a jak jiné uvolňuje/blokátory jak Ruby věci myslím pak blokovat re-up se mdpv pouze bloky, ale ty podstatně menší a teoreticky mnohem méně škodlivé pro nero vysílače viz velmi dlouho přicházejí většina lidí zdůvodnění je extrémně méně závislost a působí jako jakýsi blokátor pro jiné řekněme méně jemné aktéry na jejich receptory to je extrémně to je extrémně zjednodušená verze, ale nemůžu si zaboha vzpomenout na čísla článků, které mají dělat studie je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zajímavé, budu si o tom muset něco přečíst. Nikdy jsem se o MDPV nezajímal, dokud jsem to neslyšel,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vás děsí?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Testovací oddíl

  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
Amfetaminy, psychedelika, disociativa, kanabinoidy, vlastně cokoli.

  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Ano, za posledních dvacet let jsem užil všechny typy látek, některé samozřejmě více než jiné. Strávil jsem spoustu času čtením o všech typech a také o zkušenostech jiných lidí, čtením trip reportů, fór jako bluelight a nyní BB.
  • Do jaké země bude zaslán
    EU / Island.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošlete mi prosím osobní zprávu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Balení ještě nepřistálo I get. Že je doba DÁVNO minulá, kdy se používala expresní pošta nebo dokonce DHL v USA, ale 30% úspěšnost byla normou, jsem nečekal, že . No poslali na nákladní lodi nám sklady a soukromým kurýrem tak kdykoliv od. 3 dny až měsíce .. Chápu vše co požaduji je dm říká mi použitou metodu a názvy sloučenin jediné použití číslo a ještě horší podivné barvy tj. modrá meth ment vypadat. Jako měďnaté soli. Prosím, DM mě s některými detaily, takže můžeme náměstí to pryč díky a láska
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stále trpělivě čekají a posílají to pomalu boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Testovací oddíl

Jakou látku chcete vyzkoušet?

odpověď: "Ne, ne, ne:

Mám rád stimulanty a opioidy. Ale řekl bych, že vlastně testuju všechno, co mi přijde zajímavé.

Máte představu o látce, kterou chcete testovat?

odpověď: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne:


Chtěl bych vyzkoušet nějaké výzkumné chemikálie jako Hexedron, Pentedron. Dipyanon a další RC opioidy jsou taky velmi zajímavé.

bych dal obě ledviny za nějakou pořádnou sračku, jako je Carfentanyl.


Do jaké země se to bude posílat?

Německo
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
P.M. mě prosím
 
  • Like
Reactions: vis

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Jsem v USA a zajímá mě testování mnoha RC stejně jako více než pak pár přátel, im spíše hledám RC srovnatelné s opioidy a xanaxem ,,více RC opioidů bych si přál sehnat rovnou fentanyl nebo auto fent to je to, co bych spíše pak něco z nitazenové třídy nebo něco jiného na řekněme - broaz flualp ,u-47700,u-8 a podobné, stejně jako psychedelické 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetamin & psychedelický amp rc, disociativní sloučeniny syntetický kanabinoid všichni máme své hluboké a dlouhé zkušenosti s out DOC.
Doufám, že se mohu stát součástí týmu!!!
Na zdraví
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak byla zásilka vyrobena? Vyskytly se se zásilkou nějaké problémy?

- Měl jsem malou chybu s dodací adresou, ale naštěstí byl @Madre velmi ochotný a pomohl mi, jak jen mohl. Kvůli chybě s první zásilkou trvalo asi 2-3 týdny, než dorazila. Jinak žádné problémy nebyly.

* Fotografie látky na váze (v balíčku, v balíčku, bez balíčku, pouze látka, mince libovolné nominální hodnoty vaší země).

- Bohužel jsem balíček otevřela dřív než jsem si vzpomněla na fotky, za to se omlouvám, ale můžu říct, že to bylo velmi profesionálně zabalené bylo to v dopisní formě a výrobek byl v šedém obalu. A prášek byl v malém sáčku na zip a byl označen tak, jak má být. Heres jeden obrázek jsem vzal s mincí.


Podrobná zpráva o cestě od vás.

- Velmi čistý nikdy nezkoušel tuto látku, ale ive četl nějaké zprávy o tom, že je velmi silný a opravdu snadné přehnat, takže jsem si vzal velmi malou dávku intranazálně asi 10mg. High mě překvapil, protože malé množství jsem vzal, opravdu mírné a opioidní jako high, ale ne tolik euforie. Jinak podle mého názoru velmi kvalitní výzkumná chemická látka, ale sametime Id doporučuji provést nějaký výzkum, než se pokusíte o takové věci. Je to překvapivě silné.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Bezpečnost služeb: 10/10
⭐️ Rychlost dodání: 8/10
⭐️ Kvalita produktu: 10/10 - Velmi čistá
⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? 10/10 - Očekával jsem prosté opioidní opojení, které jsem dostal, a ještě něco navíc.
Im vděčný za možnost být v testovací skupině a doufám, že tato recenze je užitečná.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Děkujeme vám za vaši práci.
Čekám na vaši pm pro další spolupráci ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teď už vím, proč jsem dostal podobnou taškařici...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Toto téma je vytvořeno pouze pro revue a cestovní zprávy. Ostatní odpovědi budou smazány. Děkuji vám.

Pokud se chcete stát testerem, čekáme na vás na <<<<PM>>>>.


 
Top