Výzkumný oddíl pro testování chemických látek

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahoj Madre, už jsem ti psal ohledně tohoto a dalších způsobů, jak bych se mohl stát spolupracovníkem týmu Breaking Bad, ale v příspěvku, na který jsem reagoval, bylo napsáno, že hledáš tým na testování RC, a pak po přečtení tohoto příspěvku vidím, kde jsi uvedla metamfetamin jako příklad drogy, takže teď mě zajímá, jestli se to týká jen výzkumných chemikálií, nebo všech drog? Protože v takovém případě bych rozhodně změnil svůj preferovaný výběr drog! Dejte mi prosím vědět a ještě jednou děkuji za váš čas a pozornost, přeji krásný den!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nevadí, četl jsem žádost uživatele TESTINT a formát, který použil, mě přivedl na myšlenku, že jde o část příspěvku madres. Moje chyba.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Žiji v usa a jsem samouk chemik ive vyrobil 2cx b thru e ne D a mda a meskalin a pokud samozřejmě dmt, který im jistě většina ppl začít s extrqction ne synth ačkoli id chtěl dát TSTAB šanci id rád vzorek.některé rcs 2cx a další entaktogeny / psychedelika dá poctivý opibion od mailbix k bio assay a jsem velmi dobře spojen tam, kde jsem i celý prodej, takže jsem dnt opravdu dělat malé ruce do rukou mých ppl dělat ve velkém měřítku lepší v FED než stát říkám lol klepat na dřevo
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Žiji v Austrálii v lokalitě vzdálené 4 od města. Domnívám se, že všichni kouří katinon nebo nízkostupňový pervitin. Iv se rozhodl přestat kupovat a rád by vyzkoušel 2c-x.
Jásal bych, kdybych se mohl naučit syntézu, ale nevím, kde začít a jakou velikost zařízení získat. zaplatím za mentora osobně nebo šifrovaným e-mailem. mám zájem možná o syntézu, která mě naučí abit o chemii a pak zkusit syntézu meth / amph.
Je shake and bake nejjednodušší, ale nejrizikovější.
Potřebuji zdroj prekurzorů, ale plánuji si jednou vyrobit vlastní ve velkém množství.
Stejně jako příprava večeře podle vlastní chuti je moje vize na syntézu. Vařím zařízení podle své chuti přidat lil koření a všechny věci pěkné.
POZOR KURÝŘI ZAPLATÍM BTC ABYCH SE STAL VAŠÍM STUDENTEM AŤ UŽ OSOBNĚ NEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILEM. kašlu na nákup pouličních drog, udělám si vlastní.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ahoj kámo, jsem taky z Austrálie, pokud stále potřebuješ pomoc na své cestě, dej mi vědět, mám know how a prostě všechno, co k tomu patří, mír
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Podle mého chápání je aceton špatné rozpouštědlo, protože je mísitelný/rozkládá olej, takže se spojí. extrahoval bych dcm nebo tolulinem. pak kyselou bází nebo chlorovodíkovým plynem váš produkt ven a pak můžete pokračovat dál.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Děkuji jsem a newbe takže nejsem obeznámen s tím, jak to udělat můžete vysvětlit, jestli u máte know how a také těžké získat chems in aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Kolik znalostí z chemie máte ? A v jakém jste stavu ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Jakou látku chcete vyzkoušet?
5-meo-dmt

- Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Už jsem to zkoušel, ale vždycky podvádějí a člověk si nikdy nemůže být jistý.

Do jaké země bude zaslána: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Páni, jak to, že jsem to ještě nikdy neviděl! Tak ráda bych vyzkoušela RC Opioidy. Od té doby, co jsem se o nich dozvěděl, po nich neustále toužím a už jsem udělal většinu zenů pod sluncem. Bohužel jsem byl také podveden z několika tisíc a pravděpodobně jsem požil více cukru než skutečné opioidy lol. FML.

Pokud existuje způsob, jak něco otestovat Im vždycky hra! Ze západní EU :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
VYBERTE SI MĚ.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo houby ) Rád bych vyzkoušel 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B a nějaké legální LSD.. oh a jakékoliv tělo zvyšující euforii RC.. pokud hledáte nový pohled na RC, jsem váš člověk. Dám vám všechny uvedené požadavky, dodání podle přepravních norem, rozbalení a váhu obsahu, způsob konzumace, chuť, dobu nástupu, trvání atd. Doprava do USA
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Můj nejlepší přítel mi doporučil, abych se přišel podívat na tržiště BreakingBad, a jsem moc rád, že to udělal. jsou tu super lidi! Ale rozhodně mám zkušenosti s psychedelickými látkami, extrahuju si vlastní nn-DMT a udělal jsem pár rc chemikálií jako Nep, Aphip, 4fmph, všechny analogy Mephadronu v minulosti a Dude tohle by bylo jako scénář snů! Byl bych super profesionální a napsal bych ti celou recenzi a byl bych super vděčný za tu příležitost a moje přítelkyně by se taky podílela na těch mírnějších látkách ale jsem v USA a zkusil bych všechno co bys chtěl poslat aspoň po tom co udělám nějaký harm reduction výzkum ale mám suuuper zájem o jakoukoliv 2c odrůdu a zkusím i ten pervitin protože to není nutně moje oblíbená droga bc je to vždycky jenom nasekaný na hovno v mém městě bych si radši dal nějakou lavadu ale všechno bych zdokumentoval..ale ima stfu teď jsem se opravdu vzrušil a prly dobrovolně trochu víc informací, než jsem měl ... vybrat mě! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
Cokoli, co je ve formě vhodné ke kouření. více než 20 let zkušeností. Rád bych zjistil, jakou kvalitu zde lidé vyrábí.
  • Máte představu o látce, kterou chcete vyzkoušet?
  • Jistě, není toho moc, co bych nezkoušel. nebo hodně používal.
  • Do jaké země se to bude posílat?

Španělsko / EU
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 To už dlouho není. velmi zábavné

  • Máte představu o látce, kterou chcete vyzkoušet?
  • Ano
  • Do jaké země bude látka zaslána? Španělsko
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Jsem USA a peníze jsou připraveny k vyzkoušení
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Zvuky, DM me pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak byla zásilka vyrobena? Vyskytly se se zásilkou nějaké problémy?

- Zásilka byla odeslána opravdu rychle. Na každou otázku jsem dostal odpověď a každá odpověď byla rychlá a skutečně užitečná.

* Fotografie látky na váze (v balíčku, v obalu, bez obalu, pouze látka, mince libovolné nominální hodnoty vaší země).

-
ZxQYFSIqrn





- Dopaminový nával hned potom serotoninový nával sakra je to doslova nebeské. Co se snažím říct je to to co by to mělo být a trochu víc :) Moje dávka byla 0,25 bombičky perorálně trvalo to, ale vrchol mě zasáhl jako vlak a chvíli trval . V průběhu noci jsem redávkoval 2 až 3 řádky.
Mefedron mi připadá terapeutický, nutí vás otevřít se a pomáhá vám vyjádřit se psychicky i fyzicky. 4MMC je jako kdybyste neustále vrcholili na mdma a zároveň byli v prdeli na amfetaminu.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRON)

⭐️ Zabezpečení služeb
Utajení se používá chytře, žádná zbytečná rizika, která bijí do očí.

⭐️ Rychlost dodání 10/10,
Dorazilo za týden a půl. Balíček byl zapečetěn jako základní dopis nebo malý balíček. Dorazil rychle a bez problémů.

⭐️ Kvalita výrobku: 10.
Trvá, než se trefí, ale když se trefí... trefí se.

⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? 10/10
Fantastická zákaznická podpora a dobrá kvalita.

⭐️ Celkový dojem s dodavatelem 10/10, prodejce je velmi přímočarý a upřímný. Působí jako člověk, se kterým se dá obchodovat.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Zabezpečení služeb (od 0 do 10)

-- Zabezpečení i utajení obalu byly na špičkové úrovni, viz níže na přiložených fotografiích dobrých 4-5 vrstev zabezpečení, navíc samotný výrobek byl vakuově uzavřen, aby se eliminoval zápach. Což bývá u mcatu problém, ale bez ohledu na stealth je tato věc špičková, nejčistší, co jsem viděl. 10/10

⭐️ Rychlost dodání (od 0 do 10)

-- Doručení bylo o něco delší, než se očekávalo , a pro mé zkušenosti s online nákupy, nicméně jsem byl informován po celou dobu a stále dorazil rychleji pro mezinárodní objednávku než většina zahraničních amazon balíčků. 7/10

⭐️ Kvalita výrobku (od 0 do 10)

-- Sám jsem to ještě nezkoušel, ale měl jsem někoho, kdo to testoval a vyzkoušel, byli velmi ohromeni a řekli, že je to špičková police. Samotné krystaly jsou nejčistší, co jsem kdy viděl, bylo mi řečeno, že mají dobrou sílu, byl dán velmi velkorysý vzorek vážící 1,5 g (bez sáčku), skvělý produkt. 9/10

⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? (od 0 do 10)

-- Kromě malého zpoždění při přepravě, které by se mělo očekávat při nákupu jakéhokoli produktu mezinárodní, drogy nebo ne, moje očekávání byla splněna a překročena. 9/10

Celkové hodnocení ze 40 --

35/40 Velmi dobré, vřele doporučuji!!!

poznámka: Toto je extra hodnocení za zákaznický servis, vždy rychlé a vášnivé reakce, díky kterým je vše co nejhladší


Níže je několik obrázků, omlouvám se za příliš exponované fotografie měřítka, je to LCD displej

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Dodávaná látka 5-Meo-Mipt
Způsob spotřeby Vypařuje se v orlím potrubí
Doba trvání zážitku 6 hodin
Množství 70 mg *2



⭐️ Bezpečnost služby (od 0 do 10) 10
Dodávaná látka je dodávána v perfektně zabaleném a kvalitním obalu. V bezpečí před zraky zvědavých přihlížejících.
Jediný nedostatek, který jsem zaznamenal, je konečné balení, kam tato konkrétní látka přichází.
Je příliš tenká a přichází v plastovém sáčku, takže se s ní špatně manipuluje, čímž se ztrácí velké množství látky.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Rychlost doručení (od 0 do 10)


To vždy závisí na mnoha faktorech, ale doprava byla velmi rychlá.
Sledovací kód jsem obdržel v sobotu a látka dorazila v úterý bez problémů.


⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? (od 0 do 10) 5



Látka mě skutečně zklamala, ale to nelze přičítat jí, ale mým očekáváním od účinku jiných tryptaminů, které jsem vyzkoušel (Dmt a 5-MEO-DMT).


⭐️ Kvalita výrobku (od 0 do 10) 5


Vzhledem k mým předchozím očekáváním jsem možná úplně nepochopil smysl této látky.
Dokonce jsem přemýšlel o hodnocení pod 5, ale nebylo by to fér.
Možná nechápu, proč nikdo nechce mít takový zážitek, ale pak se zamyslím a pochopím, že ne každý je připraven na intenzivní zážitek s 5-Meo-Dmt nebo se samotným Dmt, takže jsem analyzoval účinky této látky. a i když jsou mírné vzhledem k těm předchozím, může být užitečné začít s Tryptaminy zábavnou formou, takže pětka je fér.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den z NL.

Nejdřív si pořádně přečtu zdejší pravidla, možná se pak přihlásím. :)
 
Top