Výzkumný oddíl pro testování chemických látek

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Testovací oddíl
  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
2c-x, DOx, Metamfetamin
  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Ano, mám prověrku prodejců z hlediska profesionality, metody a pochopení místa činu. Především spolehlivost a poctivost

Mám důvěrné znalosti o sloučeninách, které jsem uvedl. Uvedu fakta i NMR ect. Pokud o to požádáte. Zdokumentuji celý proces od poštovní schránky až po spotřebu, aniž bych prozradil citlivé informace.
  • Do jaké země bude zasláno
  • USA
V případě dotazů se prosím zeptejte
děkuji
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jsem v USA chtěl bych otestovat metamfetamin mám v tom rozsáhlé znalosti a dokážu rozlišit špatný,dobrý a skvělý produkt,nejsem si jistý co jsou ty další 2 ale pokud dávají pocit podobný nějakým opioidům prosím chtěl bych také otestovat. Kam máme jít dál
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Žiji v Austrálii v lokalitě vzdálené 4 od města. Domnívám se, že všichni kouří katinon nebo nízkostupňový pervitin. Iv se rozhodl přestat kupovat a rád by vyzkoušel 2c-x.
Jásal bych, kdybych se mohl naučit syntézu, ale nevím, kde začít a jakou velikost zařízení získat. zaplatím za mentora osobně nebo šifrovaným e-mailem. mám zájem možná o syntézu, která mě naučí abit o chemii a pak zkusit syntézu meth / amph.
Je shake and bake nejjednodušší, ale nejrizikovější.
Potřebuji zdroj prekurzorů, ale plánuji si jednou vyrobit vlastní ve velkém množství.
Stejně jako příprava večeře podle vlastní chuti je moje vize na syntézu. Vařím zařízení podle své chuti přidat lil koření a všechny věci pěkné.
POZOR KURÝŘI ZAPLATÍM BTC ABYCH SE STAL VAŠÍM STUDENTEM AŤ UŽ OSOBNĚ NEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILEM. kašlu na nákup pouličních drog, udělám si vlastní.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ahoj kámo, jsem taky z Austrálie, pokud stále potřebuješ pomoc na své cestě, dej mi vědět, mám know how a prostě všechno, co k tomu patří, mír
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil je tam pryč, kde můžeme dostat závodní jedničku, pokud olej distlee akton s olejem a nyní jeho vázané
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, já jsem také z Austrálie, ze severního Queenslandu. Hledám zde spolehlivého dodavatele metamfetaminu. Chci obchodovat s Dead Drops, Escrow a Crypto. Napište mi prosím PM.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testovací oddíl

  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
Amfetamin, CMC , MMC.

  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Ano, máme profesionální nosy. Je mi špatně z těch sraček, které jsou už dlouho uvedeny na ulicích.

Poskytnu úplnou a poctivou recenzi -od zaslání až po konzumaci.
  • Do jaké země bude zasláno
    EU / Rumunsko.

    Zdravím!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Láska k Rumunsku ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád bych vyzkoušel NEP, A-PiHP a MDPHP, Místo v Německu! Zavolejte mi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je děsivý?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Existuje dlouhá odpověď vyplývající z toho, jak působí na Sim aplikace a jak jiné uvolňuje/blokátory jak Ruby věci myslím pak blokovat re-up se mdpv pouze bloky, ale ty podstatně menší a teoreticky mnohem méně škodlivé pro nero vysílače viz velmi dlouho přicházejí většina lidí zdůvodnění je extrémně méně závislost a působí jako jakýsi blokátor pro jiné řekněme méně jemné aktéry na jejich receptory to je extrémně to je extrémně zjednodušená verze, ale nemůžu si zaboha vzpomenout na čísla článků, které mají dělat studie je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zajímavé, budu si o tom muset něco přečíst. Nikdy jsem se o MDPV nezajímal, dokud jsem to neslyšel,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak byla zásilka vyrobena? Vyskytly se se zásilkou nějaké problémy?

- Měl jsem malou chybu s dodací adresou, ale naštěstí byl @Madre velmi ochotný a pomohl mi, jak jen mohl. Kvůli chybě s první zásilkou trvalo asi 2-3 týdny, než dorazila. Jinak žádné problémy nebyly.

* Fotografie látky na váze (v balíčku, v balíčku, bez balíčku, pouze látka, mince libovolné nominální hodnoty vaší země).

- Bohužel jsem balíček otevřela dřív než jsem si vzpomněla na fotky, za to se omlouvám, ale můžu říct, že to bylo velmi profesionálně zabalené bylo to v dopisní formě a výrobek byl v šedém obalu. A prášek byl v malém sáčku na zip a byl označen tak, jak má být. Heres jeden obrázek jsem vzal s mincí.


Podrobná zpráva o cestě od vás.

- Velmi čistý nikdy nezkoušel tuto látku, ale ive četl nějaké zprávy o tom, že je velmi silný a opravdu snadné přehnat, takže jsem si vzal velmi malou dávku intranazálně asi 10mg. High mě překvapil, protože malé množství jsem vzal, opravdu mírné a opioidní jako high, ale ne tolik euforie. Jinak podle mého názoru velmi kvalitní výzkumná chemická látka, ale sametime Id doporučuji provést nějaký výzkum, než se pokusíte o takové věci. Je to překvapivě silné.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teď už vím, proč jsem dostal podobnou taškařici...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Ahoj všichni, konečně nastal očekávaný den, zásilka dorazila rychlostí blesku, díky Glitchovi, který se s radostí podělil o 0'250 mg z tak aktuálního: 5meo -DMT, vhodného dle mého odborného pozorování jako neurobiologa pro hašení psychotických epizod z těžkých stimulantů . Samotná zpráva z cesty bude zveřejněna v sekci cestování.
Rychlost dodání:
10:10
Skryté:
10:10
Čistota:
10:10

Rozhodně doporučuji!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Jakou látku chcete vyzkoušet?

Jakýkoli stimulant, například amfetamin, CMM a CMC.

- Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
ano, mám dlouholeté zkušenosti se stimulanty a dokážu rozlišit kvalitu produktu

-Do jaké země se bude dodávat

Rumunsko/EU
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Čekám na vás v PM kluci, toto téma je POUZE pro zprávy.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Mám k dispozici 2 měřítka. Látky obvykle získávám od místního prodejce z ruky do ruky. A viděl jsem váš příspěvek na bb
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
A mnoho zpráv, které MD PV třískaly, nechtěně poskytly nové cesty studia a teorie blokování receptoru, aniž by způsobily úplný a totální absťák ve světě stimulantů, budu mít pro vás čísla těchto zpráv, pokud byste si je chtěli prostudovat
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím glitchy
jsem v usa a mám rozsáhlé zkušenosti s téměř všemi drogami, hlavně s psychedeliky, neopiodovými rc, všemi stimulačními látkami.
Rád bych vyzkoušel cokoli, co není opiát nebo syntetický kanabinoid.
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Obecně bylo balení velmi diskrétní, nebylo poznat, co je uvnitř. Velký dík patří dodavateli za drobné dárky uvnitř - zapalovač a samolepku.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Servisní zabezpečení 10
⭐️ Rychlost dodání 10+ (méně než 4 dny!)
⭐️ Kvalita výrobku 6
⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? 6
⭐️ Celkový dojem z dodavatele 9

Nyní podrobněji. Po stránce komunikace a dodání - perfektní.
I když po stránce efektů jsem až tak spokojená nebyla. Byly 2 pokusy - jeden na plný žaludek, druhý na prázdný žaludek. Myslel jsem, že to bude rozdíl z hlediska rychlosti nástupu a intenzity, ale v obou případech se účinek začal rozvíjet velmi pomalu, nejdříve po 1,5-2 hodinách od užití. Myslel jsem, že je to možná individuální tolerance nebo tak něco - ale můj partner, jehož drogová minulost je naprosto čistá, měl stejně pomalý nástup.

Po nástupu jsem začal pociťovat mírný sedativní a relaxační účinek, jako po půllitru piva. Ten pocit mi byl docela povědomý. Po hodině 2-3 se vjemy jako čich a chuť staly o něco živějšími, totéž s barvami. Neonová světla na stěně byla docela příjemná, ale ne vzrušující. Kromě toho žádné další zrakové efekty ani nic jiného. Z nějakého důvodu jsem se cítil spíše jako lehké mdma s příjemnými pocity doteku než jako acid s psychedelickými účinky. Celkově jsem byl trochu zklamaný.

Na 4-5 hodině se rozvinul lehký pocit derealizace a depersonalizace, který jsem čekal, že přijde mnohem dříve. S tím přišlo to příjemné - že jsem lehce mimo své tělo, mé problémy nejsou moje, lidé kolem neotravují mou bytost. Nejdůležitější na této dávce bylo, že byla dostatečně lehká na to, abych z ní mohl kdykoli v žádoucím okamžiku vystoupit a navázat kontakt s realitou. Takže si tak trochu řídil celý proces.

Teď jsem dal 6 za kvalitu a očekávání, protože jsem lsz předtím nijak zvlášť nebral, spíš znám lsd a na této dávce lsd jsou účinky, zejména vizuální, mnohem báječnější. Takže jsem byl docela zklamaný. I když mě potěšilo zostření fyzických vjemů a to jsem nečekal. Nejsem si jistý, jestli mírnost účinku byla způsobena špatnými podmínkami přepravy nebo na tuto drogu potřebujete vyšší dávku, abyste cítili něco víc, ale celkově bych si tento produkt neobjednal, ale asi bych mohl doporučit začátečníkům, kteří se bojí ztráty kontroly pod látkami a nevyhledávají silné účinky.

2. Absolutně jsem to nečekala, ale dodatečně jsem dostala Metocin 4-HO-MET, 1 tableta.

Tak to bylo něco!

⭐️ Kvalita výrobku 10+
⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? 10+

I když mi také trvalo více než 1 a půl hodiny, než jsem začala něco cítit, účinek byl úžasný. Pěkné vizualizace, příjemné pocity na těle, uvolnění mysli, která létala daleko mimo mé tělo.

Tělo. Cítil jsem lehké přívaly teplého vzduchu, jako bych id ležel na teplém písku na pláži. Textura věcí kolem mě byla zábavná, chtěl jsem se dotýkat a cítit každý předmět.

Vizuální efekty. Stěny se pohybovaly, dýchaly, kroužily, ve vzduchu jsem viděla duhově zbarvené vlny. Když jsem ležel na gauči, z budovy se stala loď a začala pomalu plout ulicí, míjela stromy a další budovy. Bylo to zázračné.

Mysl. Problémy neexistovaly, byl jsem tak klidný a sebejistý. Zároveň, kdyby někdo vstoupil do místnosti, mohl jsem snadno vypnout účinky vlastní vůlí a být a chovat se "normálně". Mohl jsem měnit intenzitu účinku, když bylo potřeba.

Nejintenzivněji to trvalo asi 4-5 hodin a pak to opadlo. Bylo to úžasné! Určitě bych si ho koupil a doporučil ostatním.

Celkově. moc děkuji, byla to en zajímavá zkušenost pro oba produkty!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Jo, takový zajímavý podrobný přehled! Respekt <3

DM mi vrať, jestli bude tvoje židle připravená na další výlet do vesmíru. ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Zájemci se mohou zajímat o stimulaci. PV hlavně o MMC nebo CMC. Možná NEP
Zasílání do USA.
Díky
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Jakou látku chcete vyzkoušet?
5-meo-dmt

- Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Už jsem to zkoušel, ale vždycky podvádějí a člověk si nikdy nemůže být jistý.

Do jaké země bude zaslána: Francia
 
Top