Nejjednodušší syntéza metamfetaminu z amfetaminu

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nevím, co se pokazilo, ale ztratil jsem téměř 20 g čistého amfetaminu , zkoušel jsem ho neutralizovat NaOH a extrahovat petroletherem, po odpaření nic nezbylo, zkoušel jsem to znovu s DCM, po odpaření opět nic nezbylo, lidi, zkoušel někdo tuto metodu, pokud se někdo chystá zkoušet, použijte malé množství...
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Máte na mysli první krok syntézy?

pokud neuspějete s převodem amfetaminové soli na volnou bázi, musíte se naučit základní chemické dovednosti. zkuste učebnici organické chemie a také praktickou/experimentální příručku organické chemie.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 gramů je hodně, myslím, že potřebuješ více praxe, ale neztrácej dalších 20 gramů, kamaráde, můžeš začít 1gramovou stupnicí.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Zkoušel jsem to s ním 4-5krát, takže jsem přišel celkem o 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Omlouvám se, ale pro mě je to stále naprosto nesrozumitelné...

Máme tu šedou smetanu s trochou pevného hydroxidu hlinitého. Domnívám se, že v této hmotě máme směs surového volného methylenu, což je organická vrstva, a trochu vodní vrstvy (možná je nebude snadné oddělit). Pak přidáme hodně vody (možná kvůli snížení hustoty naší hmoty).
Ale přesto - jak jsem pochopil, máme organickou vrstvu nahoře a vodní vrstvu dole.
Když filtrujeme z nějaké pevné látky, máme stále dvě vrstvy - organickou nahoře a vodní dole. Organická vrstva by měla obsahovat náš produkt.
Pak tuto hmotu okyselíme hcl na ph3, čímž se surový meth obsažený v organické vrstvě změní na meth hcl, který by měl přejít do vodní vrstvy.
Ale stále máme dvě vrstvy. co přesně již extrahujeme pomocí dcm.
Dcm se dostane na dno pod vodní vrstvu, ale když je ph 3, vodní vrstva stále nevrací meth hcl.
Takže teď máme 3 vrstvy. Nahoře organickou s čert ví čím uvnitř, druhou vodní vrstvu s meth hcl a spodní vrstvu dcm s čím?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mám několik otázek, které je třeba zodpovědět, a na oplátku po dokončení dalšího testu zdarma zveřejním některé důležité údaje o amfetaminech a jejich prekurzorech, které na tomto webu chybí.
1. Mohou se krystalky D-amfetamin hydrochloridu prodávat a kouřit jako Ice? (Ice se týká krystalků D-metamfetamin hydrochloridu. pokud mezi nimi není velký rozdíl ve funkci, hodlám přímo prohlásit, že krystalky D-amfetamin hydrochloridu jsou krystalky D-metamfetamin hydrochloridu).
2. Jsou koncentrace kouře/zápach krystalů D-amfetamin hydrochloridu a krystalů D-metamfetamin hydrochloridu při hoření a rozprašování shodné?
3.Z nějakého důvodu nemohu kouřit pervitin sám, ale může mi někdo říct, jak přesně má pervitin vonět? Čichal jsem čistý prášek amfetamin hydrochloridu a voní jako bobkový nebo brusinkový pach v kombinaci s vůní travnaté rostlinné mízy. Když se zahřeje a rozprašuje, je cítit trochu divně, ale jeho doznívání ve mně vyvolává pocit, že chápu, proč se ICE říká "vepřové". Je tato vůně správná?
4. Vím, že D-amfetamin je při stejné dávce méně účinný než D-metamfetamin, ale o kolik je slabší než D-metamfetamin? Odpovídá například 75 % nebo 70 % D-metamfetaminu při stejné dávce? 5. Bude v případě inhalace zahřátým rozprašovačem významný rozdíl v osobním subjektivním prožitku?
5. Vezmeme-li v úvahu, že ICE prodávaný na trhu není ve skutečnosti čistý D-metamfetamin, prodejci do něj přimíchávají některé "pomocné látky", aby zvýšili hmotnost a zvýšili zisk. To má za následek, že účinek komerčně dostupného ICE je při stejné dávce nižší než u čistého D-metamfetaminu. takže si myslím, že by to mělo stačit k vyrovnání rozdílu v účinnosti mezi D-metamfetaminem a D-amfetaminem. I když budu tvrdit, že D-amfetamin je ICE, nebude to způsobovat problémy po prodeji. Je tento nápad proveditelný?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-amphetamine HCl nestojí za boj a kouření amfetaminu také ne. Mýtus, že amfetamin HCl můžete kouřit, je podle mého názoru jen mýtus, nikdy jsem neviděl žádný spolehlivý důkaz, že amfetamin HCl můžete skutečně kouřit. I kdyby se vám ho podařilo nějak vykouřit, nebudete mít z kouření amfetaminu takový nával jako z metamfetaminu kvůli snížené rozpustnosti amfetaminu v lipidech (vyšší rozpustnost v lipidech se rovná rychlejšímu nástupu účinku kvůli rychlejšímu překonání hematoencefalické bariéry). Kromě toho je sůl HCl vysoce hygroskopická a pravděpodobně nevypadá jako ICE, i kdybyste oddělili enantiomery. Pokud jde o účinnost, není to tak jednoduché, D-metamfetamin není jen účinnější D-amfetamin, pokud jde o některé tabulky dávkování, D-amfetamin je dokonce účinnější než D-metamfetamin při srovnání mg na mg. Problém je v tom, že D-amfetamin postrádá serotonergní účinky, a proto ho běžný uživatel ICE bude pociťovat jinak než běžný D-metamfetamin, takže abyste ho odstřihli, budete mít hromadu problémů s prodejem a bylo by lepší nastavení, kdybyste buď vyráběli pervitin, nebo speed a prodávali ho jako to, co je.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"Jak babička vyfukuje oblak Amp Hcl"

Co říkáte? Zase jen chrlíte nesmysly?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Zkusil jsem syntézu s 10 g a vše vypadalo velmi dobře, dokonce mám pocit, že jsem při filtraci RM cítil metamfetamin.

Hloupě jsem v posledním kroku zapomněl extrakci zkoncentrovat a vysušit a rovnou jsem do ní probublal HCl.
Petrolether se nejprve zakalil a když jsem pokračoval, na dně se shromáždila žlutá kapalina, ale jen malé množství (1-2 ml).

Nyní ji mám koncentrát petroletheru, metamfetaminu a plynné HCl. Má někdo nápad, jak to v tuto chvíli zachránit?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Máte v éteru volnou bázi?
Nebo sůl?
Prosím, znásobte plynný chlorovodík a zároveň zmenšete objem éteru.
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Volnou bázi jsem nechal rozpustit v éteru a probublával jsem do ní plynnou HCl, aniž bych snižoval objem. Takže si myslím, že je to teď sůl HCl nějak rozpuštěná v éteru, ale opravdu nevím.

Teď se snažím zmenšovat objem, ale pomalu za chlazení, protože se obávám, že HCl vzniklá v éteru bude hydrolyzovat metamfetamin.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Použili jste vodu s kyselinou chlorovodíkovou
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Ne, HCl jsem vytvořil z NaCl a H2SO4, ale nesušil jsem ji a probublával jsem ji rovnou do etherového extraktu. Trochu HCl se určitě rozpustilo v éteru, protože se z něj uvolňují páry HCl.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Musíte snížit nebo odstranit objem éteru, přidat ethanol k základu a vyfouknout páru.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Jste si jisti, že jste vyextrahovali metamorfózový základ?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myslím, že jsem to vyextrahoval, alespoň jsem vše udělal správně.

Po odfiltrování amalgámu a hydroxidu jsem do rm přidal několik kyselin HCl, až to mělo pH 3, a třikrát jsem to extrahoval éterem.
Pak jsem to alkalizoval NaOH na PH 12 a opět 3x extrahoval.

Jak to myslíte? Po snížení objemu "přidejte ethanol k bázi a vyfoukněte páru".
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Přidala jsem kyselinu chlorovodíkovou a extrahovala etherem
pak. Přidejte alkálii a znovu extrahujte
Poté extrakty shromáždím a odpařím éter a ponechám si volnou zásadu. Přidejte k němu trochu ethanolu a vytvořte páry chlorovodíku pro volnou zásadu v ethanolu.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myslím, že jsem to vyextrahoval, alespoň jsem vše udělal správně.

Po odfiltrování amalgámu a hydroxidu jsem do rm přidal několik kyselin HCl, až to mělo pH 3, a třikrát jsem to extrahoval éterem.
Pak jsem to alkalizoval NaOH na PH 12 a opět 3x extrahoval.

Jak to myslíte? Po snížení objemu "přidejte ethanol k bázi a vyfoukněte páru".
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Výsledek s 1 g / 1 mol soli amfetaminu ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Podařilo se to někomu? Můj výrobek nakonec nic neviděl, je tu někdo dobrosrdečný, kdo mi může říct, co se stalo? Nakonec jsem získal vrstvu oleje, ale nepodařilo se mi extrahovat metamfetamin.
 
Top