Looking for a vendor 4-MMC Μεφεδρόνη, τρυπταμίνη και Disso Κατασκευαστής

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Ψάχνω για έναν κατασκευαστή 4-MMC ή μεφεδρόνης. Ψάχνω επίσης για εκείνους που μπορούν να παράγουν ή να προμηθεύουν 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK και 5-meo-pce (ή pcp). Θα αγνοήσω τους μεταπωλητές που ανεβάζουν τις τιμές και εκείνους που είναι άπειροι. Αγοράζω χύμα, αλλά ξεκινάω με μικρότερες ποσότητες που αυξάνονται με την πάροδο του χρόνου ανάλογα με το επίπεδο της άνεσής μου με τον προμηθευτή. Αυτά είναι αδιαπραγμάτευτα.

Ο δικός σας ιστότοπος ή/και η παρουσία στην αγορά DN είναι πλεονέκτημα, αλλά δεν είναι απαραίτητο αν έχετε κάποιον σχετικό που εγγυάται για εσάς.

Η συναλλαγή πρέπει να γίνει με μεταβίβαση.

Σκοπεύω να φτιάξω το δικό μου 4-MMC στο μέλλον. Αλλά αν η προμήθεια είναι εξαιρετική και ο προμηθευτής επαγγελματίας, θα εξετάσω το ενδεχόμενο να μην το φτιάξω μόνος μου και να συνεχίσω να αγοράζω. Έχω συνηθίσει σε προϊόντα υψηλής καθαρότητας και επαγγελματικά φτιαγμένα, οπότε ξέρω πώς μοιάζει ένα σωστό προϊόν και θα είμαι πολύ επιλεκτικός.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Γεια σας.
θα έχετε πρόβλημα ψάχνω κι εγώ για 4mmc εδώ και πολύ καιρό γι' αυτό δημιούργησα λογαριασμό εδώ. εκεί που ζω το 4mmc είναι πολύ κακής ποιότητας αλλά πολύ φθηνό..... Αν κάποιος έχει 4mmc υψηλής ποιότητας θα το αγοράσω και εγώ!!! Η Κίνα ή η Ινδία δεν φτιάχνουν πια αυτά τα φάρμακα που είναι κρίμα ;(
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Γεια σας! Έχετε δοκιμάσει ποτέ να αγοράσετε από αυτούς;
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Όχι, αλλά πουλάνε ένα μικρό γραμμάριο όπως βλέπετε.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Μπορώ να σας παράσχω μερικά δείγματα 4-mmc για να τα δοκιμάσετε, τα περισσότερα 99,9% καθαρότητας
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ισχύει ακόμα αυτή η προσφορά;

Είμαι ευτυχής να πληρώσω.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ενδιαφέρεστε επίσης για αυτή την προσφορά εάν avsilable.hmu 24/7
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Αλλά οι ιδιωτικές συναλλαγές δεν επιτρέπονται στο φόρουμ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Επιτρέπεται. Θα σας πω περισσότερα, σε λίγες ώρες θα εισαγάγουμε μια λειτουργία που θα επιτρέπει σε όλους να αγοράζουν και να πωλούν στο φόρουμ με ασφάλεια χωρίς το φόβο της απάτης.
 

natasha001

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας, σας έγραψα σε PM, παρακαλώ απαντήστε μου.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, είμαστε η MephedroneRus. Ειδικευόμαστε στον κατασκευαστή και την προμήθεια της μεφεδρόνης, Μπορούμε να βοηθήσουμε :)
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Αλλά είστε μόνο στο Ηνωμένο Βασίλειο, σωστά;
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Σε χύμα μπορούμε να στείλουμε σε άλλες χώρες ματ :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
παιδιά, χρειάζομαι βοήθεια, αφού είστε από τη Ρωσία, είναι καλό που μιλάτε ρωσικά. γράψτε στο lis, δεν μπορώ να βρω μια κανονική συνταγή.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
αν θέλετε μεφεδρόνη ο aron stevens είναι ο άνθρωπός σας, στο telegram είναι @asbbgate
θα πάρει την καλύτερη τιμή και την καλύτερη ποιότητα.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
μπορείτε επίσης να αγοράσετε κεταμίνη. Δεν ξέρω αν θα έχει τρυπταμίνες αλλά σίγουρα μπορεί να τις προμηθευτεί
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Εάν σύμφωνα με το αίτημά σας.
Μπορούμε εύκολα να ανταποκριθούμε στις ανάγκες σας.

Μπορούμε να κάνουμε συναλλαγές με μεσεγγύηση σε αυτό το φόρουμ.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Γεια σας! Όπως είπε ο @sadow, μπορούμε να προμηθεύσουμε 4MMC😉

Δείτε τις αγγελίες μας στην αγορά BB και γίνετε μέλος της ομάδας μας!

[GROUP=73][/GROUP]
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Ψάχνετε για πωλητή 4-MMC τόσο για μικρές ποσότητες όσο και για μαζική αποστολή, ιδανικά από χώρες της ΕΕ που δεν είναι θερμές.
Καμία συμβουλή σχετικά με τους πωλητές DNMs, εκτός από έναν (ο μόνος που δεν είναι στο Ηνωμένο Βασίλειο ή στην PL, μόνο χώρες όπου η κατασκευή 4-mmc είναι τεράστια, αλλά δεν υπάρχει αποστολή εκτός των χωρών τους λόγω των μεγάλων κινδύνων που ενέχει η αποστολή εκτός) όλοι οι άλλοι παραδίδουν μόνο φτηνές τυχαίες καθινόνες που αγοράζονται από την Κίνα ή αποθήκες της ΕΕ που έχουν απομείνει.

Δείτε μόνοι σας τα διάφορα αποτελέσματα των δημόσιων επίσημων εργαστηριακών δοκιμών και δείτε πόσα "4-mmc" που εξετάστηκαν δεν είναι καν 3-mmc αλλά 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, κ.λπ. κ.λπ.

Δεν ενδιαφέρονται ούτε για τυχαία spam από πωλητές που μεταφέρουν μόνο 20+ προϊόντα / μεταπωλητές - συχνά, ακόμη και αν με τις καλές προθέσεις και τη νομιμότητά τους, δεν μπορούν να δοκιμάσουν / δοκιμάσουν κάθε παρτίδα για κάθε ένωση, εμπιστεύονται τον χονδρέμπορό τους και η απάτη στις καθινόνες είναι η μεγαλύτερη τάση. Έτσι, είναι άσκοπο, δεδομένου ότι η σύνθεση 4-mmc είναι φθηνή και απλή, η εύρεση πρόδρομων ουσιών δεν είναι μεγάλο ζήτημα ούτε στην ΕΕ.

Άμεση χημικός / κατασκευαστές που ειδικεύονται σε λίγες χημικές ουσίες, αλλά αυτά τα λίγα γίνονται με επαγγελματικό τρόπο, με μεγάλη μυστικότητα και voched από τους αγοραστές με καλή rep. εδώ ή άλλες αξιόπιστες κοινότητες.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Ωραίο αστείο, η εύρεση 4-MMC (4-methylmethcathinone) από την Κίνα.
Οι πωλητές RC από την Κίνα καίνε ακόμη και την κρυψώνα που έχει απομείνει μόλις απαγορευτεί μια ένωση - όχι μόνο κινδυνεύουν να κλείσουν την επιχείρησή τους, αλλά και να χάσουν (κυριολεκτικά) το κεφάλι τους.
Σίγουρα υπάρχουν ούτως ή άλλως υπόγειοι πωλητές (που συνεργάζονται κυρίως με το οργανωμένο έγκλημα ή το μεξικανικό καρτέλ), αλλά όχι σίγουρα για τη σύνθεση 4-mmc..
 
Top