Looking for a vendor 4-MMC Μεφεδρόνη, τρυπταμίνη και Disso Κατασκευαστής

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Ψάχνω για έναν κατασκευαστή 4-MMC ή μεφεδρόνης. Ψάχνω επίσης για εκείνους που μπορούν να παράγουν ή να προμηθεύουν 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK και 5-meo-pce (ή pcp). Θα αγνοήσω τους μεταπωλητές που ανεβάζουν τις τιμές και εκείνους που είναι άπειροι. Αγοράζω χύμα, αλλά ξεκινάω με μικρότερες ποσότητες που αυξάνονται με την πάροδο του χρόνου ανάλογα με το επίπεδο της άνεσής μου με τον προμηθευτή. Αυτά είναι αδιαπραγμάτευτα.

Ο δικός σας ιστότοπος ή/και η παρουσία στην αγορά DN είναι πλεονέκτημα, αλλά δεν είναι απαραίτητο αν έχετε κάποιον σχετικό που εγγυάται για εσάς.

Η συναλλαγή πρέπει να γίνει με μεταβίβαση.

Σκοπεύω να φτιάξω το δικό μου 4-MMC στο μέλλον. Αλλά αν η προμήθεια είναι εξαιρετική και ο προμηθευτής επαγγελματίας, θα εξετάσω το ενδεχόμενο να μην το φτιάξω μόνος μου και να συνεχίσω να αγοράζω. Έχω συνηθίσει σε προϊόντα υψηλής καθαρότητας και επαγγελματικά φτιαγμένα, οπότε ξέρω πώς μοιάζει ένα σωστό προϊόν και θα είμαι πολύ επιλεκτικός.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Μπορώ να σας παράσχω μερικά δείγματα 4-mmc για να τα δοκιμάσετε, τα περισσότερα 99,9% καθαρότητας
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ενδιαφέρεστε επίσης για αυτή την προσφορά εάν avsilable.hmu 24/7
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ψάχνετε για πωλητή 4-MMC τόσο για μικρές ποσότητες όσο και για μαζική αποστολή, ιδανικά από χώρες της ΕΕ που δεν είναι θερμές.
Καμία συμβουλή σχετικά με τους πωλητές DNMs, εκτός από έναν (ο μόνος που δεν είναι στο Ηνωμένο Βασίλειο ή στην PL, μόνο χώρες όπου η κατασκευή 4-mmc είναι τεράστια, αλλά δεν υπάρχει αποστολή εκτός των χωρών τους λόγω των μεγάλων κινδύνων που ενέχει η αποστολή εκτός) όλοι οι άλλοι παραδίδουν μόνο φτηνές τυχαίες καθινόνες που αγοράζονται από την Κίνα ή αποθήκες της ΕΕ που έχουν απομείνει.

Δείτε μόνοι σας τα διάφορα αποτελέσματα των δημόσιων επίσημων εργαστηριακών δοκιμών και δείτε πόσα "4-mmc" που εξετάστηκαν δεν είναι καν 3-mmc αλλά 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, κ.λπ. κ.λπ.

Δεν ενδιαφέρονται ούτε για τυχαία spam από πωλητές που μεταφέρουν μόνο 20+ προϊόντα / μεταπωλητές - συχνά, ακόμη και αν με τις καλές προθέσεις και τη νομιμότητά τους, δεν μπορούν να δοκιμάσουν / δοκιμάσουν κάθε παρτίδα για κάθε ένωση, εμπιστεύονται τον χονδρέμπορό τους και η απάτη στις καθινόνες είναι η μεγαλύτερη τάση. Έτσι, είναι άσκοπο, δεδομένου ότι η σύνθεση 4-mmc είναι φθηνή και απλή, η εύρεση πρόδρομων ουσιών δεν είναι μεγάλο ζήτημα ούτε στην ΕΕ.

Άμεση χημικός / κατασκευαστές που ειδικεύονται σε λίγες χημικές ουσίες, αλλά αυτά τα λίγα γίνονται με επαγγελματικό τρόπο, με μεγάλη μυστικότητα και voched από τους αγοραστές με καλή rep. εδώ ή άλλες αξιόπιστες κοινότητες.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Ωραίο αστείο, η εύρεση 4-MMC (4-methylmethcathinone) από την Κίνα.
Οι πωλητές RC από την Κίνα καίνε ακόμη και την κρυψώνα που έχει απομείνει μόλις απαγορευτεί μια ένωση - όχι μόνο κινδυνεύουν να κλείσουν την επιχείρησή τους, αλλά και να χάσουν (κυριολεκτικά) το κεφάλι τους.
Σίγουρα υπάρχουν ούτως ή άλλως υπόγειοι πωλητές (που συνεργάζονται κυρίως με το οργανωμένο έγκλημα ή το μεξικανικό καρτέλ), αλλά όχι σίγουρα για τη σύνθεση 4-mmc..
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ακούω τι λέτε, δυνατά και καθαρά. Έχω κάνει αυτό το λάθος και το έχω διαπιστώσει και ο ίδιος μέσω εργαστηριακών δοκιμών. Πήρα 4-CMC και 4-CEC, τα οποία με έκαναν να τρελαθώ περίπου κατά το ήμισυ για μερικές ημέρες.

Το 4-mmc είναι, όπως επισημαίνεις με ακρίβεια, ένα φθηνό και απλό σύνθετο, και οι πρόδρομες ουσίες δεν είναι τόσο μεγάλο θέμα. Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν έχω ούτε ιδιωτική ζωή ούτε κανενός είδους εργαστήριο, και έτσι απλά έψαχνα να το αγοράσω σε μεγάλο όγκο. Απλά απορώ με το πόσο δύσκολο είναι να βρεθεί.

Εκτιμώ την απάντησή σας.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Ναι, αν έχετε χημικές ουσίες goof seller και έχετε κάνει πραγματικά καλή σύνθεση 4mmc τότε 1kg 4mmc είναι 300€ αν έχετε κάνει τόνους και έχετε κάνει τον εαυτό σας 2b4m τότε η τιμή είναι πολύ χαμηλότερη
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Στη συνέχεια, αν σας αρέσουν τα χρήματα, γιατί να μην το κάνετε και να το πουλήσετε σε όλους τους πελάτες της ΕΕ/ΗΠΑ που το σκαλίζουν; Όπως είπα, στις ΗΠΑ πωλείται για 100 usd/g, και στην ΕΕ ανάλογα με τη χώρα, 50 EUR έως 120 EUR / G.

Αν μπορείτε να φτιάξετε 1 κιλό με 300 ευρώ, στη χειρότερη περίπτωση θα κερδίσετε 50.000 ευρώ, στην καλύτερη περίπτωση 120.000 ευρώ από τα 300 ευρώ.....

Ή, ταξιδέψτε σε μια κοντινή χώρα για να κάνετε τη δουλειά, είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που θα φροντίσουν να προετοιμάσουν για εσάς τον εργαστηριακό εξοπλισμό και τις πρόδρομες ουσίες που απαιτούνται ;)
 
Last edited:

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
γιατί αν η αστυνομία σταματήσει το δέμα u πάρει 3 έως 15 χρόνια για πόσο 100$ χαχα δεν είναι biznes
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ναι, φίλε μου, καταλαβαίνω καλά ότι ένα τόσο μεγάλο ρίσκο σε αποθαρρύνει! Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο στα τελευταία μου σχόλια σου έδωσα συμβουλές για το πώς να γίνεις πλούσιος χωρίς τέτοια ρίσκα και να σώσεις την ήπειρο!
:) Θα πρέπει να χρησιμοποιείς το OpenAI με τέτοιο τρόπο ώστε να μπορείς εύκολα να μεταφράζεις στα αγγλικά και θα καταλαβαινόμαστε επίσης καλά Αν χρειάζεσαι περισσότερες πληροφορίες, γράψε μου στο PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Δεν ήταν έτσι πριν από λίγα χρόνια. Το πρόβλημα, όπως είπα, όταν ένα μη κυρίαρχο φάρμακο γίνεται ξανά μόδα - μετά από μερικές νόμιμες διαδόσεις μικρών πωλητών, οι φάλαινες αναλαμβάνουν και δεν τους ενδιαφέρει πραγματικά αν πρόκειται για πραγματικό 4-mmc ή ανάλογα. Το ίδιο συνέβη και με το A-PVP, στη συνέχεια με το MXE και βασικά με κάθε μεγάλο RC μετά την απαγόρευσή του.

Είναι απλά καθαρή κακή τύχη που οι μόνες 2 χώρες με μαζική παραγωγή είναι και οι πιο ελεγχόμενες για αποστολή εκτός. Οι φάλαινες δεν νοιάζονται οπότε δεν θα μπουν καν στον κόπο να στείλουν ένα μουλάρι.

Οι μικροί πωλητές ξέρουν ότι θα δυσκολευτούν να το πουλήσουν αφού δεν υπάρχει εμπιστοσύνη αν δεν έχουν καμία φήμη. Αλλά θα μπορούσαν να πουλήσουν DD με λίγη υπομονή και παρέχοντας δείγματα.

Το οργανωμένο έγκλημα ή οι προμηθευτές/παραγωγοί χονδρικής ενδιαφέρονται μόνο για τα χρήματα, όχι για τη σκηνή - οπότε αυτό είναι που πάμε. Ελπίζω μόνο να συνειδητοποιήσουν τις τεράστιες δυνατότητες των κερδών που θα μπορούσαν να κάνουν και να ξυπνήσουν αργά ή γρήγορα.

Το ίδιο και εδώ, μπορώ να πάρω όλες τις πρόδρομες ουσίες εύκολα, αλλά πραγματικά δεν είμαι κατάλληλος για να επιχειρήσω οποιοδήποτε synth. Μπορεί να βρω ένα εργαστήριο προς ενοικίαση για να παράγω χωρίς να με ενοχλεί κανείς... και πάλι, χρειάζομαι ικανά χέρια ;)
 
Top