aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Εύχομαι πραγματικά να μην έφτανε σε αυτό το σημείο, αλλά έχω χάσει την υπομονή μου.

τους τελευταίους δύο μήνες συνεργάζομαι με τον aaronstevens.
Για την ακρίβεια, η aaronstevens ήταν ο πρώτος ηλεκτρονικός πωλητής με τον οποίο συνεργάστηκα ποτέ.
και έχουμε κάνει αρκετές επιτυχημένες συμφωνίες.
Ακόμα και όταν τα προϊόντα δεν εμφανίστηκαν, έστειλε εκ νέου χωρίς δισταγμό.

Αλλά...
πριν από μερικές εβδομάδες έκανα μια παραγγελία για 1kg speed με track&trace αποστολή
δεν έλαβα το track & trace και μόνο το μισό προϊόν εμφανίστηκε.
παραπονέθηκα σε αυτόν και συμφωνήσαμε για την επαναποστολή των 500 γραμμαρίων που έλειπαν.
την Παρασκευή (29 Σεπτεμβρίου) έκανα μια παραγγελία για ένα επιπλέον κιλό πάστα speed που υποτίθεται ότι θα έστελνε μαζί με τα 500 γραμμάρια που έλειπαν.
όταν έκανα την πληρωμή δεν είχα νέα του και προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί του σε πολλές πλατφόρμες.

Πληροφορήθηκα ότι είχε στείλει μήνυμα πριν από μερικές ημέρες.
έτσι επικοινώνησα μαζί του στο νέο του λογαριασμό proton mail σήμερα το πρωί και πήρα μια απάντηση, αλλά ήταν μια σύντομη συνομιλία και έκτοτε δεν έχω νέα του.

Θα συνιστούσα σε όλους να μην κάνουν καμία παραγγελία προς το παρόν.
Ελπίζω ότι όλα αυτά είναι ένα μεγάλο λάθος και ότι μπορούμε να βρούμε μια λύση σε αυτό.
γιατί είχα μια πολύ καλή εμπειρία με τον aaronstevens... μέχρι τώρα.

Θα σας κρατάω όλους ενήμερους
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Φίλος παρακαλώ στείλτε μας ένα άλλο email, είχαμε ένα τεράστιο κύμα νέων email μετά τη σύλληψη ενός μέλους μας, παρακαλώ να είστε υπομονετικοί θα σας απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
η παραγγελία μου πριν από περίπου 5 εβδομάδες εξακολουθεί να λείπει dont want to accuse anyone or so yet but the recent events are very strange as well as orders from longer ago are still a big "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Όπως άκουσα, ο κύριος χρήστης που κρύβεται πίσω από τον λογαριασμό aaronstevens συνελήφθη, γιατί δεν υπάρχει ακόμη καμία ανακοίνωση σχετικά με αυτό; Νομίζω ότι η κοινότητά σας θα πρέπει να γνωρίζει ή ίσως θέλετε να αποκαλύψετε την αλήθεια ώστε όλοι να σταματήσουν να μαντεύουν.

Έχετε προειδοποιήσει τη λίστα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας ότι το παλιό σας ηλεκτρονικό ταχυδρομείο είναι εκτεθειμένο, ωστόσο στη ΒΒ δεν είπατε κάτι για αυτό το γεγονός. Έχετε παρατηρήσει ότι κάνατε doxxed όλους τους πελάτες σας μεταξύ τους στέλνοντας το e-mail σε όλους τους παραλήπτες ταυτόχρονα;? Τουλάχιστον τις διευθύνσεις αλληλογραφίας τους. Φαίνεται πολύ άσχημος ο τρόπος με τον οποίο χειρίζεστε τα ευαίσθητα δεδομένα των πελατών σας.

Δεν νομίζω ότι η αβεβαιότητα συμβάλλει θετικά σε τέτοιες καταστάσεις. Βγείτε και ξεκαθαρίστε τι συμβαίνει.

Η BB θα πρέπει να εισαγάγει απαγόρευση συναλλαγών για τέτοιες καταστάσεις μέχρι να ξεκαθαρίσει τα πράγματα ο aaron!!! Παρόλο που οι συμφωνίες ήταν εκτός escrow ο κύριος ιδιοκτήτης αυτού του λογαριασμού που υποτίθεται ότι έχει συλληφθεί είναι μια κατάσταση που δεν πρέπει να παίζει με τίποτα
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Είμαι περίεργος για τη σπουδαία ιστορία που θα ακούσουμε αυτή τη φορά ειλικρινά, αρχίζει να γίνεται ενοχλητικό και οδυνηρό να βλέπεις πώς αυτός ο τύπος συνεχίζει να λέει ψέματα στην κοινότητά του!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ας ελπίσουμε ότι δεν μπορεί να αποκαλύψει τα πάντα, WTF. Έφυγε για 4 εβδομάδες 25 σκατά καρτέλες οξέος αργότερα, δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό! Χρειάζομαι ακόμα έναν προμηθευτή cid που δεν θα με κοροϊδέψει! DM ONLY Please
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Περίμενα 4 εβδομάδες για το δικό μου και τίποτα, αναρωτιόμουν αν ήμουν ο μόνος. Μάλλον όχι.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Πάνω από 5 εβδομάδες για μένα... μου έστειλε ακόμη και φωτογραφία του πακέτου με τον αριθμό παρακολούθησης.
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ωραίος ο ηλίθιος δέχεται συμφωνίες όταν ξέρει ότι δεν μπορεί να τις παραδώσει
Τουλάχιστον έκανα escrow και πήρα τα λεφτά μου πίσω μείον την αμοιβή.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Έστειλα μήνυμα στον διαχειριστή και είπα να ακυρωθούν όλες οι παλιές παραγγελίες
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Πληρώνω για 10g 4mmc και δεν έφτασε ποτέ...
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Παρακαλούμε στείλτε μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με το αναγνωριστικό συναλλαγής
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
πού είναι η παραγγελία μου; παρήγγειλα 100 γραμμάρια κοκαΐνης έλαβα μόνο 98,5 γραμμάρια παρήγγειλα ηρωίνη από το καρτέλ valentino και ακόμα δεν την έχω λάβει ακόμα????? του στέλνω μηνύματα στη συνεδρία. μέσω emails καμία απάντηση !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Θα πρέπει να κάνουμε μια λίστα με το σύνολο των χρημάτων που έχει εξαπατήσει μέχρι τώρα... Λυπάμαι, αδερφέ.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Αυτό το νήμα θα είναι ένα καλό παράδειγμα για το γιατί η αναγκαστική μεταβίβαση θα είναι ζωτικής σημασίας για τις πλατφόρμες για την προστασία των χρηστών της :) Το XMR θα καταστήσει τις αμφιβολίες σχετικά με την παραβιασμένη ιδιωτικότητα παρωχημένες.

Είναι εύκολο να πούμε, no escrow no responsibility, αλλά ο χρόνος δείχνει ξανά και ξανά ότι οι άνθρωποι εκμεταλλεύονται κοινότητες και πλατφόρμες όποτε μπορούν!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ακολουθεί συνομιλία από τον διανομέα και εμένα. Μπορεί επίσης να το επικυρώσει σε περίπτωση που έχει λογαριασμό
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Μόλις προσθέσετε το εργαστηριακό τεστ, μπορείτε να προσθέσετε και την απόδειξη παραγγελίας; Έτσι, στιγμιότυπο οθόνης για το πώς παραγγείλατε αυτό απευθείας από τον aaron (TXID, διεύθυνση πορτοφολιού)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Αυτό ήταν ένα λάθος από την πλευρά των ομάδων συσκευασίας, ζητούμε συγγνώμη γι' αυτό, αλλά οι άνθρωποι κάνουν λάθη μερικές φορές. Το H στάλθηκε ωστόσο φαίνεται ότι έχει υποκλαπεί, απαντήσαμε στο email σας και σας είπαμε ότι μπορούμε να σας προσφέρουμε 50% επαναποστολή, δεν έχετε απαντήσει. Ελπίζω αυτό να σας βρίσκει καλά.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Καταλαβαίνω @aaronstevens αλλά μου υποσχέθηκαν tracking δεν το έλαβα ποτέ. ρωτούσα καθημερινά μου έλεγαν απλά il get it tonight για 1 εβδομάδα συνεχόμενα. τότε η κόκα κόλα έλειπε σας έστειλα μήνυμα γι 'αυτό και είπατε ότι είναι μέρος της μεθόδου stealth και μετά 3 ημέρες αργότερα πήρα 7g και σας έστειλα μήνυμα πάλι it short σας τότε dint απάντηση για λίγες ημέρες και είπατε "so its 3.5g down" μετά από αυτό δεν πήρα ποτέ απάντηση πίσω. σας ζητούσα συνεχώς για τον αριθμό αποστολής track για H αγνοούσατε αυτή την ερώτηση . 50% reship?? μου είπαν 50% επιστροφή χρημάτων ή 100% reship αν δεν φτάσει.. πρώτη φορά που ασχολούμαι μαζί σας έβαλα εμπιστοσύνη σε u. αν μπορούμε να επιλύσουμε το θέμα τότε δεν με πειράζει να προσπαθήσουμε μια δεύτερη προσπάθεια. όπως είπατε είμαστε άνθρωποι κάνουμε λάθη. έχω στείλει email πίσω.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d meth ποτέ δεν έδειξε ένα άτομο ήταν για καλά ας βάλουμε
Το λιγότερο που θα συμβεί είναι να πάρω το κεφάλι μου σε χειρότερη κατάσταση.
...και θα με σκοτώσουν. Το 2cartel mail βγαίνει πίσω ως μη παραδοτέο.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Στείλτε μου ένα ιδιωτικό μήνυμα εδώ αν το email δεν λειτουργεί αναφέροντας όλα τα προβλήματά σας
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
το δικό μου εμφανίστηκε στη ΝΖ παραγγείλαμε oz of md 4 Σεπτεμβρίου , έφτασε 8 Οκτωβρίου αυτή είναι η 2η παραγγελία μου και όλα έφτασαν ,όταν το ζύγισα ήταν 30 grms..οπότε δεν έχω παράπονα εδώ, απλά το χρονικό διάστημα που χρειάζεται. αλλά αυτό συμβαίνει όταν ζεις στο κάτω μέρος του κόσμου................ευχαριστώ aaron VC,γαμώτο έχει πραγματικά συλληφθεί,κοιτάζω να κάνω περισσότερες παραγγελίες..παρατήρησα hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Σας ευχαριστούμε bro εκτιμούμε την υποστήριξη από πελάτες όπως εσείς.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ο Ααρών δεν πουλάει καν εδώ τώρα; Δεν μπορώ να τον βρω.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Οι λίστες και το νήμα του διαγράφηκαν λόγω πρόσφατων υποψιών, αλλά ο λογαριασμός του παραμένει μη απαγορευμένος
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ναι... πρέπει πραγματικά να βρείτε τον εαυτό σας αδελφό
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
alg m8 , τον πήραμε ..είμαστε alg εδώ
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top