aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ωραίος ο ηλίθιος δέχεται συμφωνίες όταν ξέρει ότι δεν μπορεί να τις παραδώσει
Τουλάχιστον έκανα escrow και πήρα τα λεφτά μου πίσω μείον την αμοιβή.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Έστειλα μήνυμα στον διαχειριστή και είπα να ακυρωθούν όλες οι παλιές παραγγελίες
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Πληρώνω για 10g 4mmc και δεν έφτασε ποτέ...
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Παρακαλούμε στείλτε μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με το αναγνωριστικό συναλλαγής
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
πού είναι η παραγγελία μου; παρήγγειλα 100 γραμμάρια κοκαΐνης έλαβα μόνο 98,5 γραμμάρια παρήγγειλα ηρωίνη από το καρτέλ valentino και ακόμα δεν την έχω λάβει ακόμα????? του στέλνω μηνύματα στη συνεδρία. μέσω emails καμία απάντηση !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Αυτό ήταν ένα λάθος από την πλευρά των ομάδων συσκευασίας, ζητούμε συγγνώμη γι' αυτό, αλλά οι άνθρωποι κάνουν λάθη μερικές φορές. Το H στάλθηκε ωστόσο φαίνεται ότι έχει υποκλαπεί, απαντήσαμε στο email σας και σας είπαμε ότι μπορούμε να σας προσφέρουμε 50% επαναποστολή, δεν έχετε απαντήσει. Ελπίζω αυτό να σας βρίσκει καλά.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Καταλαβαίνω @aaronstevens αλλά μου υποσχέθηκαν tracking δεν το έλαβα ποτέ. ρωτούσα καθημερινά μου έλεγαν απλά il get it tonight για 1 εβδομάδα συνεχόμενα. τότε η κόκα κόλα έλειπε σας έστειλα μήνυμα γι 'αυτό και είπατε ότι είναι μέρος της μεθόδου stealth και μετά 3 ημέρες αργότερα πήρα 7g και σας έστειλα μήνυμα πάλι it short σας τότε dint απάντηση για λίγες ημέρες και είπατε "so its 3.5g down" μετά από αυτό δεν πήρα ποτέ απάντηση πίσω. σας ζητούσα συνεχώς για τον αριθμό αποστολής track για H αγνοούσατε αυτή την ερώτηση . 50% reship?? μου είπαν 50% επιστροφή χρημάτων ή 100% reship αν δεν φτάσει.. πρώτη φορά που ασχολούμαι μαζί σας έβαλα εμπιστοσύνη σε u. αν μπορούμε να επιλύσουμε το θέμα τότε δεν με πειράζει να προσπαθήσουμε μια δεύτερη προσπάθεια. όπως είπατε είμαστε άνθρωποι κάνουμε λάθη. έχω στείλει email πίσω.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Θα πρέπει να κάνουμε μια λίστα με το σύνολο των χρημάτων που έχει εξαπατήσει μέχρι τώρα... Λυπάμαι, αδερφέ.
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Αν θέλαμε να εκμεταλλευτούμε τους πελάτες μας, δεν θα τους απαντούσαμε τώρα που ρωτούν για την κατάσταση της αποστολής τους. Εσείς είστε οι πελάτες με τους οποίους δεν επιθυμούμε να κάνουμε δουλειές, έχω εξηγήσει την κατάσταση του οργανισμού μας, έχουμε επίσης δηλώσει με σαφήνεια ότι το .2 email είναι ο μόνος τρόπος επικοινωνίας μαζί μας στο εξής. Παρακαλώ μην πετάτε κατηγορίες ότι είμαστε απατεώνες, όταν έχουμε κάνει αμέτρητες συμφωνίες στο παρελθόν. Από τώρα ξεπερνώντας αυτά τα εμπόδια είναι 1ο στη λίστα μας να κάνουμε, πώς μπορούμε να ξαναστείλουμε προϊόντα αν οι αποθήκες μας έχουν κλείσει και εκτεθεί. Σε όλους τους πελάτες παρακαλούμε να είστε υπομονετικοί.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Δεν χρειάζεται να μου δικαιολογήσεις τίποτα φίλε, δεν πέφτω στα ψέματά σου :D Τόσα πολλά χρήματα χάθηκαν από ανθρώπους που συναλλάχθηκαν με οτιδήποτε σχετίζεται με το όνομά σου. Μην είσαι εδώ τώρα και μιλάς για επαναπρομήθεια, αν χρειαζόταν μια γαμημένη δημόσια ανάρτηση για να σε κάνει να βγεις, αφού έχεις φάντασμα τους υποτιθέμενους "αγαπημένους" σου πελάτες για εβδομάδες, φίλε. Διαγράψτε το λογαριασμό σας ήδη, ξεμπερδέψτε με αυτό.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d meth ποτέ δεν έδειξε ένα άτομο ήταν για καλά ας βάλουμε
Το λιγότερο που θα συμβεί είναι να πάρω το κεφάλι μου σε χειρότερη κατάσταση.
...και θα με σκοτώσουν. Το 2cartel mail βγαίνει πίσω ως μη παραδοτέο.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Στείλτε μου ένα ιδιωτικό μήνυμα εδώ αν το email δεν λειτουργεί αναφέροντας όλα τα προβλήματά σας
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
το δικό μου εμφανίστηκε στη ΝΖ παραγγείλαμε oz of md 4 Σεπτεμβρίου , έφτασε 8 Οκτωβρίου αυτή είναι η 2η παραγγελία μου και όλα έφτασαν ,όταν το ζύγισα ήταν 30 grms..οπότε δεν έχω παράπονα εδώ, απλά το χρονικό διάστημα που χρειάζεται. αλλά αυτό συμβαίνει όταν ζεις στο κάτω μέρος του κόσμου................ευχαριστώ aaron VC,γαμώτο έχει πραγματικά συλληφθεί,κοιτάζω να κάνω περισσότερες παραγγελίες..παρατήρησα hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Σας ευχαριστούμε bro εκτιμούμε την υποστήριξη από πελάτες όπως εσείς.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg αν κάποιος είναι αρκετά ηλίθιος για να αγοράσει από αυτόν τον τύπο, αξίζει να τον κλέψουν. Νομίζει ότι είναι επιδέξιος με τα ψεύτικα παράπονά του "παρήγγειλα 100 γραμμάρια και έλαβα μόνο 98,5". Είναι τόσο εύκολο να δει κανείς ότι χρησιμοποιεί πολλαπλούς λογαριασμούς.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ήταν προφανές για μένα από την αρχή, ωστόσο έκανε την πλειοψηφία να πιστέψει τα ψέματά του. Είναι μεταμφιεσμένος πίσω από το προφίλ άλλων "πωλητών" εδώ επίσης και είναι ορατό σε μένα ποια είναι τα προφίλ που στην πραγματικότητα λειτουργούν από το ίδιο ακριβώς άτομο.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro νόμιμα παρήγγειλα 100g έλαβα 91,5g τον ενημέρωσα στη συνέχεια για αυτό και είπε ότι θα ξαναστείλει τα υπόλοιπα έξω. 2 ημέρες αργότερα έλαβα 7g μέσω του ταχυδρομείου οπότε του έστειλα μήνυμα λέγοντας ότι του λείπει 1,5g και δεν μου απάντησε ποτέ.
Παρήγγειλα 100g H που δεν έφτασαν ποτέ. υποτίθεται ότι ήταν tracked δεν έλαβα ποτέ το tracking. του στέλνω συνεχώς μηνύματα χωρίς απάντηση. δεν θέλω να ακουστώ σαν μουνί αλλά ναι συνολικά στην κόκα έλειπε 1,5g ακούγεται σαν ψεύτικη καταγγελία αλλά είναι η αλήθεια. έχω λάβει emails σήμερα από το valentino cartel αλλά im θέλω επιστροφή χρημάτων. είναι πρόθυμοι να κάνουν 50% επαναποστολή αλλά δεν το δέχομαι. Ο λογαριασμός μου φαίνεται ψεύτικος επειδή είμαι νέος εδώ. Δεν νομίζω ότι θα αγοράσω από αυτούς εκτός αν λύσει το πρόβλημα και αν το κάνει τότε γιατί να μην προσπαθήσω ξανά μαζί τους; λάθη συμβαίνουν, το καταλαβαίνω αυτό. δεν μπορείτε να εμπιστευτείτε το σκοτεινό δίκτυο όμως οποιοσδήποτε μπορεί να είναι πίσω από μια οθόνη.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Οι φωτογραφίες του H έδειχναν πολύ καλές, αλλά ευτυχώς σταμάτησε να μου απαντάει
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ένα άτομο που εξαπατά τους άλλους είναι απλώς το χειρότερο είδος αποβράσματος που υπάρχει. Βγείτε έξω και κερδίστε τα χρήματά σας κάνοντας τίμια δουλειά. Αυτού του είδους οι άνθρωποι είναι ναρκισσιστές και δεν νιώθουν καν τύψεις για το κακό που κάνουν... λες και ο κόσμος τους χρωστάει κάτι. Ή είναι θυμωμένοι με τον κόσμο επειδή η ζωή τους είναι σκατά. Είναι δικό σου λάθος που η ζωή σου είναι σκατά, γαμημένε αποτυχημένε.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Συμφωνούμε απόλυτα με αυτό, προσπαθούμε όσο το δυνατόν περισσότερο χρησιμοποιώντας όλους τους πόρους μας για να διορθώσουμε αυτά τα ζητήματα, να προσέχεις αδελφέ.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Πρόκειται για την παραγγελία μου, η οποία ήταν διανθισμένη με... Περαιτέρω αποδείξεις από τον πελάτη μου και τον πελάτη του θα σταλούν αύριο, δεδομένου ότι όλοι κοιμούνται.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Δεν το θέτετε πραγματικά αυτό ως ρητορική ερώτηση, έτσι δεν είναι; Το στυπόχαρτο δεν μπορεί να κάνει κακό, ό,τι κι αν βάλεις πάνω του;!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ωχ σκατά εντάξει, ξαναπήγα στο email των παιδιών της proton και μου είπε ,πείτε ποιος είστε και ποιες ήταν οι παραγγελίες που πήρα ,.....ότι ακούστηκε ύποπτο όπως και έτσι έφυγα από εκεί!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Είδαμε αυτό το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, νόμιζα ότι ρωτούσατε για την κατάσταση των παλαιών παραγγελιών σας. Ζητώ συγγνώμη αν ταρακουνηθήκατε.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Παρακαλούμε να είστε υπομονετικοί, προσπαθούμε να επιστρέψουμε σε όλους, έχουμε χάσει έναν τεράστιο τομέα της επιχείρησής μας λόγω LE, πολλά δέματα έχουν ανακοπεί και προσπαθούμε με κάθε τρόπο να επιστρέψουμε σε όλους και να επιλύσουμε το ζήτημα όπου και τα δύο μέρη είναι ευχαριστημένα. Κάνουμε επιχειρήσεις για πάνω από 10 χρόνια και εδώ από το 2022, έχουμε κάνει πολλές συναλλαγές και συμφωνίες που όλες πήγαν τέλεια. Δεν είμαστε απατεώνες, απλά είχαμε κάποιες σοβαρές αναποδιές. Εάν σας χρωστάμε αποστολές, παρακαλούμε στείλτε ένα email στο [email protected], συμπεριλάβετε στο email σας ποιο προϊόν σας χρωστάμε πόσο από αυτό ακολουθούμενο από απόδειξη συναλλαγής και ιστορικό μηνυμάτων prev. Ευχαριστούμε όλους για την κατανόηση. Για τους ανθρώπους που αισθάνονται προδομένοι ελπίζω ότι μπορούμε να έρθουμε σε συμφωνία. Μείνετε ασφαλείς, μείνετε ψηλά.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΌΣΟΙ ΠΙΣΤΕΎΟΥΝ ΌΤΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΌΣ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΑΠΑΤΕΏΝΕΣ

Αυτό είναι το αφεντικό όλου του οργανισμού που μιλάει

Αρχικά, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσοι έδειξαν υποστήριξη στο Valentino Cartel κατά τη διάρκεια αυτής της δύσκολης περιόδου και θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η υποστήριξή σας δεν περνάει απαρατήρητη, πραγματικά εκτιμούμε τον καθένα από εσάς.

Πρόσφατα είδαμε μερικά κακόβουλα, αρνητικά σχόλια για την οργάνωσή μας, τα οποία μας αναστατώνουν, καταλαβαίνουμε όλες τις απογοητεύσεις σας, ωστόσο δεν είναι ευχάριστο να βλέπουμε τους πιστούς πελάτες μας να στρέφονται εναντίον μας μετά από ένα λάθος.

Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα, το μέλος που διηύθυνε αυτόν τον τομέα της επιχείρησης έχει συλληφθεί και η συνεδρία του, το prototnmail και το telegram έχουν όλα εκτεθεί. Τα δεδομένα στη συσκευή του είναι κρυπτογραφημένα, οπότε μη φοβάστε, παιδιά, δεν κινδυνεύετε, ωστόσο, προχωρώντας προς τα εμπρός, θεωρούμε ότι είναι καλύτερο να χρησιμοποιείτε μια διαφορετική διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Λόγω της απώλειας των υπηρεσιών ανταλλαγής μηνυμάτων, το νέο μέλος που έχει αναλάβει να ασχοληθεί με αυτόν τον τομέα δεν έχει καμία προηγούμενη πληροφόρηση, οπότε όλα όσα κάνει τώρα είναι καινούργια γι' αυτόν. Αυτό σημαίνει ότι δεν γνωρίζει κανέναν από τους παλιούς πελάτες ή τις παραγγελίες τους, γι' αυτό ζητάει από τον κόσμο αποδείξεις πληρωμής και ιστορικό μηνυμάτων με το παλιό μέλος. Σε κάθε άτομο που παρήγγειλε, δόθηκε ένας αριθμός παραγγελίας, ο οποίος καταγράφηκε στο τηλέφωνό του. Με αυτόν τον τρόπο, όταν μιλούσε με την ομάδα συσκευασίας, μπορούσαν να δώσουν αντίστοιχα αριθμούς παρακολούθησης. Μετά τη σύλληψη αυτού του μέλους έχουμε χάσει πάρα πολλές πληροφορίες και αυτή τη στιγμή προσπαθούμε να συγκεντρώσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες, ώστε να μπορέσουμε να διορθώσουμε τα προβλήματα. Το άλλο πρόβλημα είναι οι κατασχέσεις, πολλά από τα δέματά μας που έχουν αποσταλεί έχουν κατασχεθεί πρόσφατα και οι κύριες αποθήκες μας στη Γαλλία και τη Γερμανία έχουν κλείσει, εμποδίζοντας περαιτέρω την οργάνωσή μας. Αυτές οι τελευταίες τρεις εβδομάδες ήταν εξαιρετικά γαμημένες αν είμαι ειλικρινής μαζί σας παιδιά.

Πολλοί από εσάς κάνατε σχόλια ότι είμαστε απατεώνες, γι' αυτό και είμαι διαφανής μαζί σας. Κάθε πελάτης που θα βοηθήσει αυτό το νέο μέλος να βρει το δρόμο του σε αυτή την ιστοσελίδα θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Αν και μόλις είδα ότι μας έχουν αφαιρεθεί τα δικαιώματα πώλησης, πράγμα που είναι κρίμα να το βλέπουμε. Παρακαλούμε στείλτε μας email για οποιαδήποτε ερώτηση. Το πιο σημαντικό πράγμα είναι η αποκατάσταση της εμπιστοσύνης που είχε δημιουργηθεί πριν από αυτό. Στόχος μας είναι να το κάνουμε δίνοντας σε όλους το πολύ 75% επαναφορά ανάλογα με την κατάστασή τους. Παρακαλούμε στείλτε μας email με την απόδειξη της συναλλαγής, την αρχική σας παραγγελία, πόσο αν έφτασε και τη διεύθυνση παράδοσης. Ανυπομονούμε για οποιεσδήποτε νέες επιχειρηματικές ευκαιρίες που έρχονται στο δρόμο μας.

Πληροφορίες σχετικά με τις παραγγελίες που τοποθετήθηκαν μεταξύ 25 Σεπτεμβρίου - 2 Οκτωβρίου έχουν χαθεί επ' αόριστον. Όλες οι νέες παραγγελίες που έγιναν από τις 5 του μηνός, όταν ξεκινήσαμε εκ νέου τις εργασίες μας, έχουν διεκπεραιωθεί, εκτός αν έχουν γίνει μέσω του ιστότοπου bbgate. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση. Μείνετε ασφαλείς οι άνθρωποί μου.

Το αφεντικό
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Lol είσαι τόσο γεμάτος σκατά
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Εσείς και οι άλλοι 5 λογαριασμοί που χρησιμοποιείτε για την προσποίηση της αλληλογραφίας
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top