aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
πού είναι η παραγγελία μου; παρήγγειλα 100 γραμμάρια κοκαΐνης έλαβα μόνο 98,5 γραμμάρια παρήγγειλα ηρωίνη από το καρτέλ valentino και ακόμα δεν την έχω λάβει ακόμα????? του στέλνω μηνύματα στη συνεδρία. μέσω emails καμία απάντηση !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Θα πρέπει να κάνουμε μια λίστα με το σύνολο των χρημάτων που έχει εξαπατήσει μέχρι τώρα... Λυπάμαι, αδερφέ.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyyyy και το LSD είναι 25E-N.... 1 πελάτης είναι στο νοσοκομείο τώρα
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
@NoCutt, μήπως έχετε κάποια απόδειξη από τον πελάτη; Πιστεύω αυτό που λέτε, αλλά μια απόδειξη θα βοηθούσε!

@HEISENBERG
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Έχω απόδειξη της διανομής που λέει ότι είναι πικρή, όλα τα άλλα είναι σε μυστική συνομιλία αλλά ill παρέχει ό, τι μπορώ και ό, τι επιτρέπουν. το μέρος του νοσοκομείου ειπώθηκε σε μια κλήση


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Δεν με εκπλήσσει. ο aaron μου παραδέχτηκε ότι πουλάει οξυκωδόνη ενισχυμένη με φαιντανύλη
 

username81

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Αυτό είναι πραγματικά σούπερ fucked up im ευτυχώς που δεν παρήγγειλα ποτέ από αυτόν
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ugh what are you talking about its you that wrote both sides of the conversation...first of all who in their right mind would put all this information out there in the public forums for everyone to see?

Γιατί αυτός ο λογαριασμός (αυτοί οι λογαριασμοί),δεν έχει απαγορευτεί ακόμα από τον ιστότοπο;

Είστε πολύ αδαείς για να καταλάβετε γιατί ένας μέσος άνθρωπος μπορεί να εντοπίσει την απατηλή φύση σας από ένα μίλι μακριά.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Το στιγμιότυπο οθόνης που δημοσιεύτηκε είναι ένα στιγμιότυπο οθόνης από μια συνομιλία μεταξύ του Cut και ενός από τα θύματα του aarons
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ο Ααρών δεν πουλάει καν εδώ τώρα; Δεν μπορώ να τον βρω.
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ναι... πρέπει πραγματικά να βρείτε τον εαυτό σας αδελφό
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
alg m8 , τον πήραμε ..είμαστε alg εδώ
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg αν κάποιος είναι αρκετά ηλίθιος για να αγοράσει από αυτόν τον τύπο, αξίζει να τον κλέψουν. Νομίζει ότι είναι επιδέξιος με τα ψεύτικα παράπονά του "παρήγγειλα 100 γραμμάρια και έλαβα μόνο 98,5". Είναι τόσο εύκολο να δει κανείς ότι χρησιμοποιεί πολλαπλούς λογαριασμούς.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro νόμιμα παρήγγειλα 100g έλαβα 91,5g τον ενημέρωσα στη συνέχεια για αυτό και είπε ότι θα ξαναστείλει τα υπόλοιπα έξω. 2 ημέρες αργότερα έλαβα 7g μέσω του ταχυδρομείου οπότε του έστειλα μήνυμα λέγοντας ότι του λείπει 1,5g και δεν μου απάντησε ποτέ.
Παρήγγειλα 100g H που δεν έφτασαν ποτέ. υποτίθεται ότι ήταν tracked δεν έλαβα ποτέ το tracking. του στέλνω συνεχώς μηνύματα χωρίς απάντηση. δεν θέλω να ακουστώ σαν μουνί αλλά ναι συνολικά στην κόκα έλειπε 1,5g ακούγεται σαν ψεύτικη καταγγελία αλλά είναι η αλήθεια. έχω λάβει emails σήμερα από το valentino cartel αλλά im θέλω επιστροφή χρημάτων. είναι πρόθυμοι να κάνουν 50% επαναποστολή αλλά δεν το δέχομαι. Ο λογαριασμός μου φαίνεται ψεύτικος επειδή είμαι νέος εδώ. Δεν νομίζω ότι θα αγοράσω από αυτούς εκτός αν λύσει το πρόβλημα και αν το κάνει τότε γιατί να μην προσπαθήσω ξανά μαζί τους; λάθη συμβαίνουν, το καταλαβαίνω αυτό. δεν μπορείτε να εμπιστευτείτε το σκοτεινό δίκτυο όμως οποιοσδήποτε μπορεί να είναι πίσω από μια οθόνη.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ένα άτομο που εξαπατά τους άλλους είναι απλώς το χειρότερο είδος αποβράσματος που υπάρχει. Βγείτε έξω και κερδίστε τα χρήματά σας κάνοντας τίμια δουλειά. Αυτού του είδους οι άνθρωποι είναι ναρκισσιστές και δεν νιώθουν καν τύψεις για το κακό που κάνουν... λες και ο κόσμος τους χρωστάει κάτι. Ή είναι θυμωμένοι με τον κόσμο επειδή η ζωή τους είναι σκατά. Είναι δικό σου λάθος που η ζωή σου είναι σκατά, γαμημένε αποτυχημένε.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Συμφωνούμε απόλυτα με αυτό, προσπαθούμε όσο το δυνατόν περισσότερο χρησιμοποιώντας όλους τους πόρους μας για να διορθώσουμε αυτά τα ζητήματα, να προσέχεις αδελφέ.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Το οξύ σας κυριολεκτικά έβαλε κάποιον στο νοσοκομείο επειδή είναι ψεύτικο σκατό.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Δεν μπορείτε να συμβαδίσετε ούτε με το δικό σας cluster fuck - πότε έγινε η παραγγελία οξέων και πώς ένα κομμάτι χαρτί ή τζελ θα φιλοξενήσει κάποιον. Ελπίζω το κάρμα να σου χτυπήσει την πόρτα με ένα ρόπαλο του μπέιζμπολ σύντομα.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΌΣΟΙ ΠΙΣΤΕΎΟΥΝ ΌΤΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΌΣ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΑΠΑΤΕΏΝΕΣ

Αυτό είναι το αφεντικό όλου του οργανισμού που μιλάει

Αρχικά, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσοι έδειξαν υποστήριξη στο Valentino Cartel κατά τη διάρκεια αυτής της δύσκολης περιόδου και θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η υποστήριξή σας δεν περνάει απαρατήρητη, πραγματικά εκτιμούμε τον καθένα από εσάς.

Πρόσφατα είδαμε μερικά κακόβουλα, αρνητικά σχόλια για την οργάνωσή μας, τα οποία μας αναστατώνουν, καταλαβαίνουμε όλες τις απογοητεύσεις σας, ωστόσο δεν είναι ευχάριστο να βλέπουμε τους πιστούς πελάτες μας να στρέφονται εναντίον μας μετά από ένα λάθος.

Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα, το μέλος που διηύθυνε αυτόν τον τομέα της επιχείρησης έχει συλληφθεί και η συνεδρία του, το prototnmail και το telegram έχουν όλα εκτεθεί. Τα δεδομένα στη συσκευή του είναι κρυπτογραφημένα, οπότε μη φοβάστε, παιδιά, δεν κινδυνεύετε, ωστόσο, προχωρώντας προς τα εμπρός, θεωρούμε ότι είναι καλύτερο να χρησιμοποιείτε μια διαφορετική διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Λόγω της απώλειας των υπηρεσιών ανταλλαγής μηνυμάτων, το νέο μέλος που έχει αναλάβει να ασχοληθεί με αυτόν τον τομέα δεν έχει καμία προηγούμενη πληροφόρηση, οπότε όλα όσα κάνει τώρα είναι καινούργια γι' αυτόν. Αυτό σημαίνει ότι δεν γνωρίζει κανέναν από τους παλιούς πελάτες ή τις παραγγελίες τους, γι' αυτό ζητάει από τον κόσμο αποδείξεις πληρωμής και ιστορικό μηνυμάτων με το παλιό μέλος. Σε κάθε άτομο που παρήγγειλε, δόθηκε ένας αριθμός παραγγελίας, ο οποίος καταγράφηκε στο τηλέφωνό του. Με αυτόν τον τρόπο, όταν μιλούσε με την ομάδα συσκευασίας, μπορούσαν να δώσουν αντίστοιχα αριθμούς παρακολούθησης. Μετά τη σύλληψη αυτού του μέλους έχουμε χάσει πάρα πολλές πληροφορίες και αυτή τη στιγμή προσπαθούμε να συγκεντρώσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες, ώστε να μπορέσουμε να διορθώσουμε τα προβλήματα. Το άλλο πρόβλημα είναι οι κατασχέσεις, πολλά από τα δέματά μας που έχουν αποσταλεί έχουν κατασχεθεί πρόσφατα και οι κύριες αποθήκες μας στη Γαλλία και τη Γερμανία έχουν κλείσει, εμποδίζοντας περαιτέρω την οργάνωσή μας. Αυτές οι τελευταίες τρεις εβδομάδες ήταν εξαιρετικά γαμημένες αν είμαι ειλικρινής μαζί σας παιδιά.

Πολλοί από εσάς κάνατε σχόλια ότι είμαστε απατεώνες, γι' αυτό και είμαι διαφανής μαζί σας. Κάθε πελάτης που θα βοηθήσει αυτό το νέο μέλος να βρει το δρόμο του σε αυτή την ιστοσελίδα θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Αν και μόλις είδα ότι μας έχουν αφαιρεθεί τα δικαιώματα πώλησης, πράγμα που είναι κρίμα να το βλέπουμε. Παρακαλούμε στείλτε μας email για οποιαδήποτε ερώτηση. Το πιο σημαντικό πράγμα είναι η αποκατάσταση της εμπιστοσύνης που είχε δημιουργηθεί πριν από αυτό. Στόχος μας είναι να το κάνουμε δίνοντας σε όλους το πολύ 75% επαναφορά ανάλογα με την κατάστασή τους. Παρακαλούμε στείλτε μας email με την απόδειξη της συναλλαγής, την αρχική σας παραγγελία, πόσο αν έφτασε και τη διεύθυνση παράδοσης. Ανυπομονούμε για οποιεσδήποτε νέες επιχειρηματικές ευκαιρίες που έρχονται στο δρόμο μας.

Πληροφορίες σχετικά με τις παραγγελίες που τοποθετήθηκαν μεταξύ 25 Σεπτεμβρίου - 2 Οκτωβρίου έχουν χαθεί επ' αόριστον. Όλες οι νέες παραγγελίες που έγιναν από τις 5 του μηνός, όταν ξεκινήσαμε εκ νέου τις εργασίες μας, έχουν διεκπεραιωθεί, εκτός αν έχουν γίνει μέσω του ιστότοπου bbgate. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση. Μείνετε ασφαλείς οι άνθρωποί μου.

Το αφεντικό
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ενώ ο aaron έκανε καλές δουλειές με πολλούς και γενικά είχε καλό ρυθμό σχετικά με τις παραγγελίες του, για μένα όλα σχετικά με αυτόν ήταν ύποπτα από την αρχή, επειδή μπορούσα να πω ότι δεν ασχολείται πραγματικά με την κοινότητα για προσωπικούς σκοπούς και επίσης το ευρύ απόθεμά του που ποτέ δεν φαινόταν να είναι μαζί στο ίδιο μέρος απλά μου φαινόταν σαν "Darknet Vendor 101", ούτως ή άλλως το dropshipping είναι ένα σύγχρονο επιχειρηματικό μοντέλο, αλλά το βρήκα φτηνό να έχεις αυτή τη μορφή διαφήμισης όταν σαφώς δεν είσαι ο τύπος :D Λόγω της ύποπτης συμπεριφοράς του, πραγματικά μεγάλωσα πολύ κακία απέναντί του, για το γεγονός ότι θα εκμεταλλευόταν αυτή τη μεγάλη κοινότητα για το προσωπικό του κέρδος.

Τα ψέματα συνήθως ποτέ δεν οδηγούν μακριά, σε αυτό το περιστατικό η ενδιαφέρουσα πλοκή που έχει δημιουργήσει ο aaron γύρω από αυτόν και τις πολλές άλλες περσόνες (αγοραστές και πωλητές) που έχει σε αυτή την αγορά αποκαλύφθηκε για μένα στις 29 Αυγούστου του τρέχοντος έτους. Ωστόσο, δεν ένιωσα ότι ήθελα να κάνω κάτι γι' αυτό, επειδή το να έχεις διαφορετικές ταυτότητες στο darkweb είναι κάτι, το οποίο είναι πολύ συνηθισμένο και κάτι που κάνω κι εγώ.

Παρ' όλα αυτά, ήταν 22 Αυγούστου όταν ένας χρήστης επικοινώνησε μαζί μου στο Breaking Bad, ζητώντας μια μεγάλη ποικιλία ναρκωτικών αλλά κυρίως Oxycodone για ιδιωτική χρήση. Μπήκαμε σε συζήτηση και ήταν περίπου μια εβδομάδα αργότερα, όταν το πακέτο ήταν καθ' οδόν. Ήταν εκείνη η στιγμή που ο αγοραστής επικοινώνησε ξανά μαζί μου με το ακόλουθο μήνυμα:

Οπότε σε αυτό το στάδιο θα ήθελα να κάνετε ένα διάλειμμα, να ανοίξετε τη συνεδρία και να δείτε αν αυτή η ταυτότητα μπορεί να σας είναι γνωστή :D

Η ιστορία συνεχίζεται...

Καθώς δεν είχα ποτέ πριν επαφή σε συνεδρία με τον aaron, δεν μπορούσα να δω τι επρόκειτο να εκτυλιχθεί και προχώρησα στην επικοινωνία με τον χρήστη με ένα τεμπέλικο μήνυμα "Yo Gordon" για να τον ενημερώσω ποιος είμαι.

Μετά από 2 ώρες και 2 λεπτά το αίτημα μου για μήνυμα έγινε αποδεκτό. Ο χρήστης απάντησε:

Όταν προχώρησα σε αντιπαράθεση μαζί του λέγοντάς του:
Δεν είπε τίποτα για όλη την ημέρα αν και ήταν ΠΟΛΥ ανταποκρινόμενος πριν και στις ΗΠΑ ήταν ακόμα μεσημέρι
Συνέχισα να ψάχνω:
Ο ίδιος βγήκε και είπε:
:D :D Για μένα είναι αρκετά ξεκάθαρο :)

Ο χρήστης BB που μου έστειλε το προφίλ επίσης δεν απάντησε για μία ημέρα και στη συνέχεια είπε: "Ο χρήστης BB που μου έστειλε το προφίλ επίσης δεν απάντησε για μία ημέρα και στη συνέχεια είπε:":

Όταν απάντησα:
Δεν έλαβα απάντηση, όταν παραδόθηκε το πακέτο δεν επικοινώνησα ξανά, αλλά ο λογαριασμός είναι ακόμα ενεργός από σήμερα (τελευταία φορά ενεργός: 9 Οκτωβρίου 2023)

Αυτό μπορεί να αφήνει ένα μικρό περιθώριο ερμηνείας, αλλά για μένα τα πράγματα είναι αρκετά ξεκάθαρα.

Από τα στοιχεία που βλέπω στη διεύθυνση το άτομο πίσω από το λογαριασμό είναι από τις ΗΠΑ! (Μη μου ζητάτε τη διεύθυνσή του :D)

Θα μπορούσα να προχωρήσω στην προσθήκη αποδείξεων των παραπάνω δηλώσεων (screenshots + βίντεο) που έχω αλλά είναι χάσιμο χρόνου και ενέργειας!

Άλλες καταστάσεις που έχουν οδηγήσει στην άποψη μου για τον aaron είναι οι εξής:

1. Όταν μόλις ξεκίνησα ως πωλητής είχα χρήστες όπως ο Chobeskunk και 2 άλλους ανθρώπους από τη Γαλλία που περίμεναν μια απάντηση από τον aaron για πάνω από 3 εβδομάδες ήδη μετά την τοποθέτηση μιας παραγγελίας και την αποστολή νομισμάτων, αυτό κυριολεκτικά δεν σταμάτησε ποτέ από τότε που οι άνθρωποι έρχονταν εδώ κάθε τόσο με το ίδιο θέμα του να είναι ghosted για εβδομάδες και αυτό είναι πριν από 4 μήνες.
Ghosting μετά τη λήψη μιας παραγγελίας = απάτη
2. Η κοκαΐνη του δοκιμάστηκε στο 70%, διαφημιζόταν στο 90%+.
3. Ο κόσμος παρήγγειλε μεθαμφεταμίνη, πήρε 4MMC
4. Παραδέχεται ότι μου πουλούσε οξυκωδόνη με φεντανύλη στο Session.
5. Δημοσιεύει για 95% 4MMC αλλά στέλνει βρώμικα σκατά σε πελάτες. Όταν αυτό βγαίνει προς τα έξω λέει πραγματικά ότι το χειρίστηκε πετώντας στο εργαστήριο με το αεροπλάνο για να βελτιώσει τη δουλειά των χημικών του

Παιδιά, όλα αυτά είναι τόσο άσχημα, δεν μπορώ να πιστέψω πώς θα μπορούσε να συνεχιστεί τόσο πολύ και μακριά και πώς αυτός ο τύπος δεν έχει απαγορευτεί ακόμα;? Ήταν γελοίο να το παρακολουθήσετε, αλλά ειλικρινά, θέλουμε αυτό το είδος της προσοχής που ένας χρήστης που αγόρασε ναρκωτικά στο Breaking Bad μπήκε στο νοσοκομείο από αυτό; ο aaronstevens πρέπει να φύγει και κάθε ένας από τους δευτερεύοντες λογαριασμούς του!

Πραγματικά αναρωτιέμαι πόσα χρήματα εξαπάτησε τους ανθρώπους.

Πραγματικά ζητώ επιτακτικά την ανάγκη αναγκαστικών συναλλαγών escrow στο Breaking Bad, οποιοσδήποτε τραβάει τους ανθρώπους εκτός του φόρουμ θα πρέπει να απαγορευτεί αμέσως αν δεν έχει χορηγηθεί από τους διαχειριστές.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Μπορώ να προσθέσω το 98%!!! SUPER AMPHETAMINE ήταν όντως μέγιστο 70% μετά την ξήρανση και επίσης, διευθύνω μια εταιρεία τώρα που ανοίγει το 27ο εργαστήριο σύντομα και εξακολουθώ να καταφέρνω να ανταποκριθώ σε πελάτες ή συνεργάτες σε διάστημα 10 λεπτών - 2 ωρών ανάλογα με το πόσα πρέπει να κάνω όπου αυτός αντίθετα χρειάστηκε ένα επιβλητικό 8 ημέρες νομίζω ότι ήταν... καλά ναι im δεν είμαι σίγουρος πώς αυτό πήγε για τόσο πολύ καιρό
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Χρειάστηκε ένα άτομο για να ξεκινήσει η καταγγελία και να τον εκθέσει για τις πράξεις του, χαίρομαι που τελικά συνέβη!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Αυτό είναι τόσο ύποπτο, φαίνεται ότι ο aaron γλίστρησε λίγο εκεί, υποθέτω ότι αυτό συμβαίνει όταν ζογκλέρεις πολλούς δευτερεύοντες λογαριασμούς και ξεχνάς ποιος υποτίθεται ότι είσαι.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Πραγματικά απλά είναι πολύ sus για μένα, δεν ξέρω ειλικρινά. Ειδικά το γεγονός ότι δεν επικοινώνησα ποτέ ξανά με αυτόν τον χρήστη παρόλο που η παράδοση ήταν τέλεια, είναι ασυνήθιστο.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Γκόρντον, δεν έχω ούτε τη μισή γνώση αυτού του κόσμου από ό,τι εσύ, αλλά στη χώρα μου, είμαι μια πανούργα γριά αλεπού στη δουλειά και η συμπεριφορά του Άαρον ήταν ύποπτη από την πρώτη στιγμή.
Παρακολουθώ τον τύπο εδώ και ένα χρόνο, πόσο αλαζονικά προσπαθεί να πιέσει προς τα κάτω τους άλλους πωλητές. Φαίνεται όμως ότι γερνάω κι εγώ, γιατί ο καιρός πέρασε, είδα τις θετικές αξιολογήσεις να συσσωρεύονται και απλά μου πέρασε από το μυαλό ότι ίσως αξίζει μια προσπάθεια...
Τότε ξέσπασε το σκάνδαλο, ευτυχώς για μένα. Επίσης, ευτυχώς για σένα, αφού ουσιαστικά τον νίκησες σε σύντομο χρονικό διάστημα, με την αξιοπιστία σου.
Οπότε, θα τα πούμε σύντομα για λίγη αμφεταμίνη, αν δεν σε πειράζει... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Τα περισσότερα πράγματα είναι τόσο προφανή, που δεν χρειάζεται πραγματικά διορατικότητα υποθέτω :) Αλλά μπορείτε φυσικά πάντα να επικοινωνήσετε μαζί μου και να δούμε αν μπορούμε να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε μια παραγγελία για εσάς! Φυσικά δεν με πειράζει. :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Όλα αυτά εκτυλίσσονται και είναι ακόμη χειρότερα απ' ό,τι φανταζόμουν, ιδίως αν αναλογιστεί κανείς τη φήμη και την εμπιστοσύνη που κάποτε είχε στην κοινότητα. Οι πράξεις του Άαρον, αντίθετα, είναι μια σκληρή προδοσία προς όλους εδώ και πρέπει οπωσδήποτε να εκτεθούν.

Οι συναλλαγές μου με τον Aaron σχετικά με μια σημαντική παραγγελία προς τη Νότια Κορέα, αξίας άνω των πολλών χιλιάδων δολαρίων, αποκάλυψαν αρκετές ανησυχητικές ασυμφωνίες:

  1. Ανέφερε μια ασυνήθιστα φουσκωμένη τιμή, σχεδόν τέσσερις φορές τη συμβατική τιμή.
  2. Παρά την τσουχτερή τιμή, ο Aaron απέφυγε να παράσχει οποιαδήποτε στοιχεία παρακολούθησης, εκτρέποντας πάντα με διφορούμενες δικαιολογίες.
  3. Με την πάροδο του χρόνου, έγινε οδυνηρά εμφανές ότι δεν είχε ούτε αποδείξεις για την αποστολή ούτε ιδέα για το πού βρισκόταν, παρόλο που επανειλημμένα διαβεβαίωνε για την ενδεχόμενη παράδοσή της.
Οι προσπάθειές μου να εξασφαλίσω οποιαδήποτε μορφή αποζημίωσης, είτε πρόκειται για πλήρη ή μερική επιστροφή χρημάτων, είτε ακόμη και για επαναποστολή, αντιμετωπίστηκαν χωρίς ανταπόκριση και ο ισχυρισμός του είναι προφανές ότι δεν υπάρχει επιστροφή χρημάτων για μια τέτοια παραγγελία. Το μοτίβο του Aaron φαίνεται να είναι η εκμετάλλευση των περιπλοκών και των προκλήσεων της ναυτιλίας, ειδικά σε δύσκολους προορισμούς όπως η Νότια Κορέα, απλά δεν στέλνει τίποτα και ισχυρίζεται ότι είναι απλά ένα δύσκολο μέρος για να στείλει και μια επιστροφή χρημάτων δεν έχει νόημα.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Μπορώ μόνο να φανταστώ τη συνολική ζημία που προκλήθηκε οικονομικά και ακόμη και σωματικά. Δεν υπάρχουν τύψεις και δεν θα υπάρξει κανένας τρόπος να συγχωρέσει κανείς την τοποθέτηση κάποιου σε νοσοκομείο με ψεύτικα φάρμακα

Η ομάδα BB θα πρέπει να παρέμβει για να διαγραφεί κάθε δημοσίευση σχετικά με τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του, ως πρώτο βήμα για την ελαχιστοποίηση της ζημίας!

Ίσως να έχει αξιωθεί και ο ίδιος τον τίτλο του "απατεώνα" μέχρι τώρα, θα το εκτιμούσα πολύ :)
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Τον κλέβετε κυριολεκτικά αυτή τη στιγμή. 😂
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
@aaronstevens και άλλοι

Η ομάδα BB γνωρίζει πολύ καλά ότι οι συλλήψεις είναι κάτι που συμβαίνει στη δουλειά μας. Δεν είναι κάθε σύλληψη που καταστρέφει μια επιχείρηση.
Μόλις κυκλοφόρησε η είδηση ότι ο @aaronstevens είχε πρόβλημα, επικοινώνησε αμέσως μαζί μας και μας ζήτησε να ακυρώσουμε όλες τις παραγγελίες, ώστε οι άνθρωποι να πάρουν πίσω τα χρήματά τους.

Γνωρίζω επίσης ότι ο @aaronstevens προσπαθεί να ελαχιστοποιήσει την απώλεια της επιχείρησής του και καταβάλλει προσπάθειες ώστε οι περισσότερες παραγγελίες να παραδοθούν στους πελάτες.

Μέχρι να σταθεροποιηθεί η κατάσταση, έχουμε αποκρύψει προσωρινά όλες τις καταχωρήσεις του @aaronstevens. Μόλις επιλυθούν τα περισσότερα από τα ζητήματα, ο @aaronstevens θα μπορέσει να συνεχίσει να εμπορεύεται στο BB, αλλά δεν θα δημοσιοποιεί τις επαφές των messengers, ώστε όλες οι συμφωνίες να περνούν από escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για την πώληση πλαστών προϊόντων που εκθέτουν τους αγοραστές σε φυσικό κίνδυνο, όπως το LSD του
Αυτό ακριβώς προσπαθεί να εξαλείψει το Breaking Bad από τις αγορές ναρκωτικών, πωλητές που εκμεταλλεύονται τους καταναλωτές τους επειδή δεν γνωρίζουν καλύτερα

Διαβάστε όλους τους ισχυρισμούς εδώ στο νήμα, απλά υπερβαίνει οτιδήποτε μπορεί να δικαιολογηθεί από μια σύλληψη που υποτίθεται ότι μπλόκαρε τον ίδιο/την ομάδα για λίγες μέρες από το να κάνει δουλειές. Αυτό που αφορά αυτό το νήμα είναι πολύ μεγαλύτερο
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Δεν ζητώ εργαστηριακές εξετάσεις. Τουλάχιστον δείτε το θύμα και την ιστορία του. Τι χρησιμοποιούσε, πόση ποσότητα, ποια ήταν τα συμπτώματα, απόδειξη ότι το αγόρασε από το aron. Μόνο αυτό.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Νομίζω ότι θα πρέπει να είναι δυνατόν να το πάρετε αυτό μέσω του Cut καθώς είναι σε επαφή με τον αγοραστή, αν υπάρχει απόδειξη TXID είναι ακόμα καλύτερα.
@NoCutt Μπορείτε να διορθώσετε κάτι; :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Όλες οι επαφές ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εξακολουθούν να είναι ορατές στη σελίδα του προφίλ του
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Υποθέτω ότι είναι προφανώς οι διαχειριστές του ιστότοπου σε αυτό το ταύρο από την αρχή
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top