aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
πού είναι η παραγγελία μου; παρήγγειλα 100 γραμμάρια κοκαΐνης έλαβα μόνο 98,5 γραμμάρια παρήγγειλα ηρωίνη από το καρτέλ valentino και ακόμα δεν την έχω λάβει ακόμα????? του στέλνω μηνύματα στη συνεδρία. μέσω emails καμία απάντηση !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Θα πρέπει να κάνουμε μια λίστα με το σύνολο των χρημάτων που έχει εξαπατήσει μέχρι τώρα... Λυπάμαι, αδερφέ.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ακολουθεί συνομιλία από τον διανομέα και εμένα. Μπορεί επίσης να το επικυρώσει σε περίπτωση που έχει λογαριασμό
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Μόλις προσθέσετε το εργαστηριακό τεστ, μπορείτε να προσθέσετε και την απόδειξη παραγγελίας; Έτσι, στιγμιότυπο οθόνης για το πώς παραγγείλατε αυτό απευθείας από τον aaron (TXID, διεύθυνση πορτοφολιού)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ένα άτομο που εξαπατά τους άλλους είναι απλώς το χειρότερο είδος αποβράσματος που υπάρχει. Βγείτε έξω και κερδίστε τα χρήματά σας κάνοντας τίμια δουλειά. Αυτού του είδους οι άνθρωποι είναι ναρκισσιστές και δεν νιώθουν καν τύψεις για το κακό που κάνουν... λες και ο κόσμος τους χρωστάει κάτι. Ή είναι θυμωμένοι με τον κόσμο επειδή η ζωή τους είναι σκατά. Είναι δικό σου λάθος που η ζωή σου είναι σκατά, γαμημένε αποτυχημένε.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Συμφωνούμε απόλυτα με αυτό, προσπαθούμε όσο το δυνατόν περισσότερο χρησιμοποιώντας όλους τους πόρους μας για να διορθώσουμε αυτά τα ζητήματα, να προσέχεις αδελφέ.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Δεν το θέτετε πραγματικά αυτό ως ρητορική ερώτηση, έτσι δεν είναι; Το στυπόχαρτο δεν μπορεί να κάνει κακό, ό,τι κι αν βάλεις πάνω του;!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Ήρθα σε επαφή μαζί του μετά την πραγματοποίηση αυτής της ανάρτησης.

Μου ζήτησε να του στείλω την απόδειξη της συναλλαγής και τη συνομιλία που είχα με τον Aaronstevens πριν από την υποτιθέμενη σύλληψή του στην οποία έγινε η παραγγελία μου.

Ανταποκρίθηκα στις απαιτήσεις του και του παρέδωσα όλα τα αποδεικτικά στοιχεία που είχα, τα οποία κατά τη γνώμη μου ήταν υπεραρκετά.
Αλλά δεν έχει απαντήσει από τότε.
Και αυτή η συζήτηση που είχαμε έγινε στις 8 Οκτωβρίου.

Θα σας διαβιβάσω ευχαρίστως τις συνομιλίες που είχα με τον aaronstevens πάρα πολύ @HEISENBERG αν αυτό είναι απαραίτητο, καθώς δεν θα τις δημοσιεύσω εδώ λόγω του ότι περιέχουν ευαίσθητες πληροφορίες δεδομένων

Δεν ξέρω τι να καταλάβω από όλη αυτή την κατάσταση.
Είμαι μπερδεμένος, επιφυλακτικός και αισθάνομαι ότι με έχουν γαμήσει, και δεν αισθάνομαι ότι γίνεται τίποτα για την επίλυση οποιουδήποτε από αυτά από την πλευρά του aaronstevens.

Νιώθω ότι θα έπρεπε τουλάχιστον να έχει την ευγένεια να ενημερώνει καθημερινά όλους όσους περιμένουν.
Επειδή είμαι ήδη διανοητικά προετοιμασμένος για το γεγονός ότι τα χρήματά μου έχουν χαθεί προ πολλού μαζί με όλων των άλλων.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Συμφωνώ απόλυτα.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Δεν είναι πλέον κάποιος που μπορείτε να εμπιστευτείτε. @HEISENBERG - Θα διέγραφα απλώς όλα τα ίχνη αυτού του χρήστη και του "valentino cartell"

Αν ο τύπος έχει συλληφθεί, πώς είναι ακόμα προσβάσιμοι οι λογαριασμοί του; Όλη η βάρδια της Συνόδου ήταν και αυτή μια μαλακία - cry me a river, αυτοί οι γαμιόληδες ΔΕΝ είναι ο ίδιος οργανισμός που ήταν κάποτε.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Είμαι πολύ απογοητευμένος που το βλέπω αυτό, επειδή είχα μια αξιοπρεπή σχέση πάνω από καλή συζήτηση αυτό το επαναστατικό @aaronstevens. Το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε γι 'αυτόν ήταν ότι δεν μπορούσε να φαίνεται να εμπιστεύεται κανέναν, το οποίο ήταν μια κόκκινη σημαία για μένα. Οι άνθρωποι εδώ σε αυτή την πλατφόρμα δεν συγχωρούν την απάτη και ελπίζω ότι οι ενέργειές του δεν προκάλεσαν σε κανέναν μεγάλη απώλεια.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-quoted-/ το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε σε αυτόν ήταν ότι δεν φαινόταν να εμπιστεύεται κανέναν, κάτι που ήταν κόκκινο πανί για μένα.


-λέει ένας λογαριασμός που εντάχθηκε στα τέλη Αυγούστου. Πόσους λογαριασμούς έχεις φίλε;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ποιο είναι το πρόβλημά σας; Ο marty€mcfly είναι κανονικό μέλος εδώ. Ποιο είναι το πρόβλημα με τη στάση σας, όλοι μας μαζευόμαστε εδώ για να συζητήσουμε και να αξιολογήσουμε την κατάσταση, δεν χρειάζεται ακόμα περισσότερος αρνητισμός!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ο@aaronstevens απαγορεύεται, από ό,τι φαίνεται δεν επρόκειτο να λύσει κανένα πρόβλημα.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Είναι δυνατόν να αφαιρεθούν όλα τα σχόλια και τα πράγματά του; Υπάρχουν πολλά όπου αναφέρονται επαφές κ.λπ. - θα ήταν ωραίο να τον διαγράψουμε απλά...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ελπίζω κανείς να μην πέσει στην παγίδα αυτού του Διαλόγου. Όλοι αυτοί οι λογαριασμοί έγιναν από το ίδιο άτομο. Υπάρχει όλη η συζήτηση μεταξύ των υποτιθέμενων αγοραστών και πωλητών είναι όλα ένα άτομο.

Είναι αστείο δεν έχω ακούσει ποτέ για το καρτέλ του Βαλέντινο εκτός από αυτή την ιστοσελίδα. Οι Mighty ύποπτα προσφέρουν κάθε είδους προϊόντα που θα μπορούσε να θέλει κάποιος. Είναι πάντα συνήθως ένα από τα τρία αντιμετωπίζουν μεθαμφεταμίνη ή ηρωίνη Ίσως χόρτο και mdma, αλλά σίγουρα Δεν είναι κανένα καρτέλ εκεί έξω με μια τόσο μεγάλη λίστα των διαθέσιμων προϊόντων που δημοσιεύει σε μια ιστοσελίδα, και είναι περισσότερο από ευτυχής να κάνει επιχειρήσεις μαζί σας και να παρέχει τόσο μεγάλη εξυπηρέτηση πελατών. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Δεν καταλαβαίνω u, ο λογαριασμός είναι απαγορευμένος τώρα;
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Εννοώ ότι προφανώς το "καρτέλ" ήταν μια φανταστική ονομασία lol
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Πετάτε μαζί ένα χαμηλό επίπεδο πληροφοριών και φημών :) Υπάρχουν πραγματικοί χρήστες/αγοραστές εδώ στο νήμα
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Γαμώτο, αυτό είναι κρίμα. Έκανα μια παραγγελία μαζί τους πριν από 3 εβδομάδες και όλα ήταν καλά. Έψαχνα για μια άλλη παραγγελία πριν δω αυτό, χαίρομαι που έλεγξα εδώ για κάθε περίπτωση.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Έχω κάνει τις ίδιες κακές εμπειρίες με το aaronstevens, δυστυχώς! εν τω μεταξύ, πιστεύω επίσης ότι πρόκειται για πολύ έξυπνη απάτη στο aaronstevens!
στην αρχή με μικρότερες δοκιμαστικές αγορές διαφόρων πραγμάτων, όλα ήταν εντάξει!
η επικοινωνία ήταν πάντα εξαιρετικά επαγγελματική, τώρα ξέρω επίσης ότι ήταν μόνο "ωραία λόγια" για να χτίσουν ένα ορισμένο επίπεδο "εμπιστοσύνης"!
Παρήγγειλα ένα κιλό ξηρής αμφεταμίνης!
αλλά στην τελευταία αγορά με γάμησε κανονικά!
Ήμουν δυστυχώς αναγκασμένος για διάφορους λόγους δεν bb-market escrow να χρησιμοποιήσει την τελευταία αγορά (ένα από αυτά monero!)
Ποιο ήταν το μεγαλύτερο λάθος!!!
Κοιτάξτε τι πήρα μετά από 4 καλές εβδομάδες αναμονής!
Νομίζω ότι οι εικόνες που ανεβάζω μιλούν από μόνες τους!
Έχω δει πολλές βρωμιές στη ζωή μου, αλλά αυτό ξεπερνάει όλα τα προηγούμενα!
Αμέσως επικοινώνησα με τον Aaron Stevens για να καταγγείλω την απάτη και να ζητήσω λύση στο πρόβλημα, αφού η προηγούμενη επικοινωνία ήταν πάντα τόσο "επαγγελματική" πίστευα ότι θα έβρισκαν μια λύση που θα τους έκανε και τους δύο ευχαριστημένους! Με λίγα λόγια, περισσότερα Αλλά και πάλι δεν ακούστηκαν "ωραία λόγια" και "συγγνώμες"!
Στη συνέχεια ο aaronstevens εξαφανίστηκε σαν φάντασμα!
Θα έδινα επίσης στον διαχειριστή του φόρουμ το ιστορικό των email μου με τον aaronstevens ως απόδειξη αν προκύψουν αμφιβολίες!


Είσαι πάντα πιο έξυπνος μετά
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Μου διαφεύγει το σημείο όπου λέτε ότι παραγγείλατε H o_O Υποτίθεται ότι πρόκειται για την αμφεταμίνη που παραγγείλατε;

Μοιάζει με χώμα από το έδαφος, αυτό είναι;
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf is that 😭🤣
Τουλάχιστον είχε την ευγένεια να μη μου στείλει τίποτα και απλά να πάρει τα χρήματά μου. Αυτό ακριβώς εκεί είναι ασεβές.
Είναι καν αμφεταμίνη γιατί δεν έχω ξαναδεί αμφεταμίνη σε αυτό το χρώμα.
Μοιάζει με ηρωίνη.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Φανταστείτε να συλλαμβάνεστε για τέτοιες μαλακίες o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Λυπάμαι για την απώλειά σας! Είναι τρελό σε τι χάος έχει μετατραπεί αυτό το νήμα!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Υπάρχουν τρόποι για να πάρετε πίσω τα χρήματά σας ακόμη και όταν εξαπατηθεί ένας λογαριασμός για αυτό! Αλλά πρέπει να συναλλάσσεστε με εκείνους που είναι πιστοποιημένοι και αξιόπιστοι! Δεν μπορείτε να κάνετε λάθος.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ναι, η μεσεγγύηση σίγουρα θα το είχε αποτρέψει αυτό, αλλά, η δουλειά του αγοραστή είναι να βοηθήσει την πλατφόρμα να κατανοήσει τα ζητήματα που συμβαίνουν, προκειμένου να τα διορθώσει. Αν σας εξαπατήσουν με αυτόν τον τρόπο, υπάρχει ένα τμήμα ~εδώ στην πλατφόρμα ναι~ για αυτό, αλλά πρέπει να είναι νόμιμες οι αξιώσεις που παραβιάζουν τους όρους & θα μπορούσαν με άλλο τρόπο να έχουν αποτραπεί.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Εντάξει τι στο διάολο είναι αυτό τώρα lmao im συγγνώμη για ό, τι αυτό είναι αυτό είναι τόσο κακό που είναι αστείο και πάλι η απάτη είναι το ένα πράγμα, αλλά το να χέζεις στο γραμματοκιβώτιό σου είναι άλλο
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top