aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Όπως άκουσα, ο κύριος χρήστης που κρύβεται πίσω από τον λογαριασμό aaronstevens συνελήφθη, γιατί δεν υπάρχει ακόμη καμία ανακοίνωση σχετικά με αυτό; Νομίζω ότι η κοινότητά σας θα πρέπει να γνωρίζει ή ίσως θέλετε να αποκαλύψετε την αλήθεια ώστε όλοι να σταματήσουν να μαντεύουν.

Έχετε προειδοποιήσει τη λίστα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας ότι το παλιό σας ηλεκτρονικό ταχυδρομείο είναι εκτεθειμένο, ωστόσο στη ΒΒ δεν είπατε κάτι για αυτό το γεγονός. Έχετε παρατηρήσει ότι κάνατε doxxed όλους τους πελάτες σας μεταξύ τους στέλνοντας το e-mail σε όλους τους παραλήπτες ταυτόχρονα;? Τουλάχιστον τις διευθύνσεις αλληλογραφίας τους. Φαίνεται πολύ άσχημος ο τρόπος με τον οποίο χειρίζεστε τα ευαίσθητα δεδομένα των πελατών σας.

Δεν νομίζω ότι η αβεβαιότητα συμβάλλει θετικά σε τέτοιες καταστάσεις. Βγείτε και ξεκαθαρίστε τι συμβαίνει.

Η BB θα πρέπει να εισαγάγει απαγόρευση συναλλαγών για τέτοιες καταστάσεις μέχρι να ξεκαθαρίσει τα πράγματα ο aaron!!! Παρόλο που οι συμφωνίες ήταν εκτός escrow ο κύριος ιδιοκτήτης αυτού του λογαριασμού που υποτίθεται ότι έχει συλληφθεί είναι μια κατάσταση που δεν πρέπει να παίζει με τίποτα
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ας ελπίσουμε ότι δεν μπορεί να αποκαλύψει τα πάντα, WTF. Έφυγε για 4 εβδομάδες 25 σκατά καρτέλες οξέος αργότερα, δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό! Χρειάζομαι ακόμα έναν προμηθευτή cid που δεν θα με κοροϊδέψει! DM ONLY Please
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg αν κάποιος είναι αρκετά ηλίθιος για να αγοράσει από αυτόν τον τύπο, αξίζει να τον κλέψουν. Νομίζει ότι είναι επιδέξιος με τα ψεύτικα παράπονά του "παρήγγειλα 100 γραμμάρια και έλαβα μόνο 98,5". Είναι τόσο εύκολο να δει κανείς ότι χρησιμοποιεί πολλαπλούς λογαριασμούς.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro νόμιμα παρήγγειλα 100g έλαβα 91,5g τον ενημέρωσα στη συνέχεια για αυτό και είπε ότι θα ξαναστείλει τα υπόλοιπα έξω. 2 ημέρες αργότερα έλαβα 7g μέσω του ταχυδρομείου οπότε του έστειλα μήνυμα λέγοντας ότι του λείπει 1,5g και δεν μου απάντησε ποτέ.
Παρήγγειλα 100g H που δεν έφτασαν ποτέ. υποτίθεται ότι ήταν tracked δεν έλαβα ποτέ το tracking. του στέλνω συνεχώς μηνύματα χωρίς απάντηση. δεν θέλω να ακουστώ σαν μουνί αλλά ναι συνολικά στην κόκα έλειπε 1,5g ακούγεται σαν ψεύτικη καταγγελία αλλά είναι η αλήθεια. έχω λάβει emails σήμερα από το valentino cartel αλλά im θέλω επιστροφή χρημάτων. είναι πρόθυμοι να κάνουν 50% επαναποστολή αλλά δεν το δέχομαι. Ο λογαριασμός μου φαίνεται ψεύτικος επειδή είμαι νέος εδώ. Δεν νομίζω ότι θα αγοράσω από αυτούς εκτός αν λύσει το πρόβλημα και αν το κάνει τότε γιατί να μην προσπαθήσω ξανά μαζί τους; λάθη συμβαίνουν, το καταλαβαίνω αυτό. δεν μπορείτε να εμπιστευτείτε το σκοτεινό δίκτυο όμως οποιοσδήποτε μπορεί να είναι πίσω από μια οθόνη.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Οι φωτογραφίες του H έδειχναν πολύ καλές, αλλά ευτυχώς σταμάτησε να μου απαντάει
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Θέλω να καταλήξω στο συμπέρασμα ότι αυτές οι καταστάσεις είναι "εντελώς σκατά"! Έχω ξαναδεί αυτή τη συμπεριφορά και μου την έχουν κάνει και σε μένα, οπότε μπορώ να καταλάβω ακόμη και ως αγοραστής. Μερικές φορές έχετε παράσιτα & χαλαρές βίδες/βίδες χαλαρές. Είναι καθήκον του αγοραστή & της κοινότητας να πάρει την πρωτοβουλία να παρατηρήσει, & τελικά να καταγγείλει αν συνεχίζεται, με τρόπο μοντέρνο. Δεν πρέπει κάθε κατάσταση να λαμβάνεται υπόψη, να εξετάζεται μέσα από τα κανάλια κάποιων ηγετών, μετά αν χρειαστεί μπορεί να κλιμακωθεί σε κάποιον διαχειριστή. Προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα πράγματα που χρειάζονται βελτίωση, ή να πιαστείτε ως απατεώνας, πρέπει να λάβετε υπόψη τις παρεξηγήσεις, τις αταξίες & τα εμπόδια. Προσωπικά δεν γνωρίζω κανέναν απατεώνα εδώ, τουλάχιστον όχι τους υπαλλήλους της πλατφόρμας.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Λοιπόν, αυτό εξηγεί το σκατοοξύ που μου έστειλαν, αδερφέ (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Θεωρήστε τον εαυτό σας "τυχερό" που ένας άλλος μάγκας στάλθηκε στο νοσοκομείο λόγω εμπλουτισμένου LSD
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF σοβαρά; Δοκίμασα το δικό μου πριν οπότε ήξερα ότι ήταν LSD και όχι dragonfly B.S. Οι τύποι αναστάτωσαν πολλούς ανθρώπους από τις αναρτήσεις που διάβασα. Νομίζω ότι πρέπει να εξηγήσει τα πάντα στο ελάχιστο!.

Ο τύπος ήταν καλά από το ενισχυμένο LSD;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Το Cut έχει πληροφορίες σχετικά με αυτό, δεν έχουμε ακούσει περισσότερα ακόμα υποθέτω!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ο πελάτης του πελάτη μου δεν είχε τη δυνατότητα να βοηθήσει περισσότερο από αυτό που φαίνεται στα screenshots το "θύμα" ήταν ένα άτομο στο οποίο το πούλησαν σε ένα πάρτι. το εξέτασαν με σαν αυτά τα βασικά τεστ και δεν βγήκε ως LSD άλλαξε χρώματα περίεργα αλλά προς την κατεύθυνση του 25Ε ή κάτι παρόμοιο. δεν αφιέρωσε περισσότερο χρόνο σε αυτό αφού το θύμα είναι μια χαρά και ο aaron είναι απαγορευμένος
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Όσο λυπηρό και αν είναι αυτό το δράμα, είναι καιρός να το αφήσουμε πίσω ΙΜΟ :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro πρέπει να σταματήσεις να είσαι μια lil Bi*tch, 25 καρτέλες σκατά. Αν κάποιος που διαβάζει αυτό στέλνει πραγματικές καρτέλες 225mic ή ισχυρότερη έξω, DM, απατεώνες και όλοι υπόκεινται σε ESCROW μόνο παραγγελίες. Γαμημένο νέο είχα κάνει πάνω και scammed! Του είπα να μην παίζει με το οξύ, δεν είναι καθόλου καλό. Τρώω 8 από τις 225mic tabs του σαν καραμέλα!!!!!.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Παρήγγειλα 0,5 g DMT από τον aaron πριν από 5 εβδομάδες, αλλά στη συνέχεια υπήρξε το μήνυμα σχετικά με το stollen λογαριασμό συνεδρίας και έστειλα μήνυμα στο νέο είπε ότι το έστειλε και σε περίπου 2 εβδομάδες θα το λάβω. Περίμενα 3 εβδομάδες και αποφάσισα να του στείλω μήνυμα δεν απάντησε ποτέ πίσω και δεν υπάρχει DMT περιμένω ότι στη διεύθυνση αποστολής που του έδωσα εμφανίστηκε η αστυνομία 2 φορές. Αλλά νομίζω ότι τη δεύτερη φορά η αστυνομία ήρθε για τα δωρεάν δείγματα MDMA του Gordon. Και δεν είμαι σίγουρος αν είναι επειδή η αστυνομία στη χώρα μου είναι πιο σοβαρή, αλλά το γεγονός ότι είδα εδώ σε αυτό το νήμα ότι τον έπιασαν... Παρήγγειλα το MDMA και το DMT με διαφορετικά ονόματα, αλλά η διεύθυνση αποστολής ήταν 1 μέτρο μακριά η μία από την άλλη. Είναι καλό που δεν έχω πλέον πρόσβαση σε αυτές τις διευθύνσεις αποστολής.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ος,

Αν θέλετε τίμια επιχείρηση και δεν θέλετε να σας εξαπατήσουν. Ας κάνουμε επιχειρήσεις μαζί Έχω τα καλύτερα προϊόντα από την κομητεία μου, Α λάδι, mdma και άλλα προϊόντα σε απόθεμα.
Είμαι πολύ ανοιχτός για επιλογές, απλά στείλτε μου μήνυμα.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Έχει λάβει κανείς κάτι πρόσφατα; Είπε ότι θα πάρει μια βδομάδα και θα έχω εντοπισμό. Μετά είπε ότι "δεν έδωσαν εντοπισμό για ένα τόσο μικρό δέμα". Και είμαι στην ανατολική ακτή των ΗΠΑ. Αυτό είναι από τις 7 Οκτωβρίου. Αναρωτιέμαι γιατί συνέχισε να απαντάει στα emails για λίγο καιρό.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ο aaron εξακολουθεί να κάνει συμφωνίες τώρα και να απαντάει στους ανθρώπους αυτή τη στιγμή;
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Δεν έχει απαντήσει από τις 17 Οκτωβρίου. Θα έστελνα νέο μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Ίσως και από άλλη διεύθυνση. Αλλά τι θα κάνει αυτό αν πρόκειται πραγματικά για απάτη.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Γιατί διαδίδετε μόνο FUD από μέρες, ποιος είσαι εσύ;
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Τι σας δίνει την εντύπωση ότι μιλάω για εσάς;
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top