Σύνθεση αμφεταμίνης από P2NP μέσω Al/Hg (βίντεο)

nitochronic1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, παρακολούθησα το βίντεο σας και το βρήκα εξαιρετικό, αλλά γνωρίζει κανείς από πού μπορώ να παραγγείλω νιτρικό υδράργυρο και να μου παραδοθεί στο Ηνωμένο Βασίλειο ? Ευχαριστώ
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
μπορείτε να προσπαθήσετε να στείλετε μήνυμα στο reagent-inc (δεν υπάρχει στον πραγματικό κατάλογο... αλλά έχει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου...)
ή το θερμόμετρο tek
 

nitochronic1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πώς μπορώ να τα αποκτήσω; Ευχαριστώ
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Αναζητήστε έναν προμηθευτή από την Πολωνία, με τους λιγότερους περιορισμούς στην ΕΕ
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ποιος είναι ο εύκολος, γρήγορος και εγγυημένος τρόπος για να απαλλαγείτε από την οσμή του P2np μετά τη σύνθεση Μετά την ολοκλήρωση, η μέθοδος πλύσης μου είναι να βάλω το προϊόν από την αμφεταμίνη σε ένα κύπελλο και η ακετόνη να χυθεί πάνω του μέχρι να καλύψει την αμφεταμίνη και να ανακατέψω για περίπου 15 φορές δύο φορές και να το βάλω σε μια σακούλα κενού Είναι σωστό αυτό;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Προσθέστε όχι περισσότερο από 20% νερό από τον συνολικό αριθμό των διαλυτών στην αρχή της αντίδρασης
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Η αντίδραση δεν περνάει στο τέλος, δεν πρέπει να υπάρχει τέτοια μυρωδιά. Ποιο είναι το χρώμα του προϊόντος πριν από το πλύσιμο;
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Κίτρινο
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Δεν νομίζω ότι καταλαβαίνετε. στο θειικό οξύ 37% καθαρό υπάρχει 63% νερό σε αυτό .
Εγώ χρησιμοποιώ το 96% καθαρό και υπάρχει μόνο 4% νερό σε αυτό .
αλλά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις τόσο ισχυρό γιατί καίγεται όταν το προσθέτεις τόσο καθαρό.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43

Και χρησιμοποιείτε 17gr νερό για την αραίωση του θειικού οξέος ώστε να παρέχεται καύση;
Αυτό θα ήταν αρκετά περίεργο, κανονικά αλατίζετε σε έναν διαλύτη και αραιώνετε το οξύ με τον διαλύτη.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Λίγο πριν το χρειαστώ αναμειγνύω 17 gr νερό με 10 gr θειικό οξύ 96% και το προσθέτω πολύ αργά στο μείγμα μου 135ml μεθανόλης με 100ml Α-έλαιο.
Χρησιμοποιώ παγωμένο νερό για ψύξη .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Το έχω εξηγήσει στη θέση #349

Χαιρετισμούς
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
και αυτό είναι ανοησία κατά τη γνώμη μου, αραιώστε το οξύ σας με μεθανόλη αν το χρησιμοποιείτε και για το λάδι. Χάνεις πάνω από 17g σουλφάτη με το νερό. Και επίσης θα χρησιμοποιούσα μεγαλύτερη ποσότητα διαλύτη για το οξύ γιατί τότε είναι πιο εύκολο να πετύχεις το σημείο pH 6.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Τότε γιατί να προσθέσετε μεθανόλη; Θα δεσμεύσει το νερό σας και δεν θα έχετε στρώμα νερού. Θα πάρετε κάτι σαν πηκτή που είναι δύσκολο να διαχωριστεί ή να φιλτραριστεί. Συνήθως, κατά την οξίνιση της ελεύθερης βάσης της αμφεταμίνης, χρησιμοποιούνται τα πιο ξηρά συστατικά για την αποφυγή προβλημάτων με καθίζηση.
Ή πρέπει να κάνετε χωρίς αλκοόλη, ώστε το αλάτι να περάσει στην υδατική φάση και στη συνέχεια να εξατμίσετε το νερό για να λάβετε το αλάτι. Παρεμπιπτόντως, στην περίπτωση του υδροχλωριδίου, αυτή η επιλογή δεν θα λειτουργήσει, μόνο με το θειικό άλας.
 
Last edited by a moderator:

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Μπορώ να χρησιμοποιήσω 85% φωσφορικό οξύ αντί για θειικό οξύ;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

ναι, αν θέλετε φωσφορική αμφεταμίνη και όχι θειική αμφεταμίνη
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Ποια είναι η διαφορά;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Αυτή είναι η ερώτηση :p
(δεν έχω δοκιμάσει ποτέ φωσφορικό)
Οι πληροφορίες που έχω διαβάσει... επίσημα είναι οι ίδιες...
Έχω αυτί φωσφορικό καλύτερο για IV? δεν μπορώ να επιβεβαιώσω... και καλύτερη απόδοση με θειικό ... (αλλά τι γίνεται με την καθαρότητα?)
και για το αποτέλεσμα... επίσημα το ίδιο, αλλά κάποιοι προτιμούν το ένα, άλλοι όχι :p
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Το φωσφορικό άλας είναι κάπως πιο διαλυτό στο νερό. Αυτό είναι όλο. Δεν υπάρχουν άλλες ενδιαφέρουσες διαφορές.
 
Top