BK4 (2b4m) που περιέχει 4-μεθυλοπροπιενόνη

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Έκανα τον εαυτό μου 2b4m δεν έχω ποτέ πρόβλημα.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Κρύσταλλοι διαμέτρου 20 χιλιοστών για το αγοράκι μου =)

και η αποθήκευση της αμινοκετόνης ως ελεύθερης βάσης δεν είναι πολύ έξυπνη ιδέα. Και ναι, οι αμίνες στην κανονική κατάσταση είναι άχρωμα διαφανή υγρά. Στην αμινοκετόνη έχεις το χρώμα των ούρων, προφανώς οι προσμίξεις ...
Πριν κάνεις φιγούρα, σκέψου έστω και λίγο μπροστά σε ποιον κάνεις φιγούρα =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ναι και χρειάζονται εβδομάδες για να γίνει είναι
Εγώ το έκανα σε 1 ημέρα.
Όλη η σύνθεση πάει 1 ημέρα την επόμενη ημέρα το προϊόν είναι έτοιμο προς χρήση.
Όπως αυτή η εικόνα μου χρειάζεται εβδομάδες. Dobry έχουν χρόνο να περιμένουν εβδομάδες
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Προσπαθείς να ανακατέψεις τους πάντες με τα σκατά, για να αποδείξεις ότι είσαι κουλ, αλλά αυτό δεν ισχύει, κρίνοντας από τις φωτογραφίες σου. Ψάχνουμε την καλύτερη επιλογή για τον καθαρισμό του bk4, στο οποίο υπάρχουν περίπου 30 τοις εκατό ακαθαρσίες, και αν είσαι ηλίθιος, διάβασε ξανά την ανάρτηση από την αρχή, υπάρχει ένδειξη από εμένα για το είδος των ακαθαρσιών και τις επιλογές καθαρισμού. Εμείς προσπαθούμε να βοηθήσουμε τον κόσμο, εν τω μεταξύ εσύ γράφεις ανοησίες προσπαθώντας να μου μάθεις κάτι. Η καλύτερη λύση είναι να κλείσεις το στόμα σου αν δεν έχεις κάτι καλό να προσφέρεις για την επίλυση του προβλήματος.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro είμαστε ευχαριστημένοι για y, y μπορεί να σταματήσει το spamming; Οι άνθρωποι προσπαθούν να διορθώσουν το πρόβλημα.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ναι, είμαι σπασίκλας xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
αυτά δεν είναι κρύσταλλοι και έχετε βρωμιά μέσα τους)))) Θέλετε να μετρήσετε κουκίδες; ή πρέπει να σας δείξω μονολιθικούς κρυστάλλους που ζυγίζουν 5 κιλά; )))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Το κρύσταλλο πρέπει να στεγνώνει μόνο. :p
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Το ανακρυσταλλώσαμε, 60g 2b4m (πλυμένα με ζεστό νερό για να αφαιρεθεί το 4-methylpropihenon oil που επιπλέει στην κορυφή) σε 100ml IPA σε θερμοκρασία 60c, ελεγχόμενη με υδατόλουτρο και θερμόμετρο, πήρα πίσω 44g οπότε ελπίζω να είναι καθαρό τώρα. Κάνω τώρα ένα πείραμα 1g 2b4m.

Ξέρω ότι οι φωτογραφίες δεν σημαίνουν τίποτα, αλλά απλά ήθελα να δείξω το βρώμικο άπλυτο και 2b4m vs πλυμένο και ανακρυσταλλωμένο 2b4m

Ελπίζω να δουλέψει το πείραμα του 1g
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ναι, αυτό το κίτρινο είναι βρώμικο 2b4m whrite crystal is pure now
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Κύριε προφανώς, γι' αυτό το λόγο επανακρυσταλλώσαμε από το IPA. Μόνο το λευκό χρώμα δεν αποτελεί εγγύηση καθαρότητας, είναι περίεργο που εσείς, ως χημικός, δεν το γνωρίζετε αυτό)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Σχεδόν 30% σκόνη ανάμιξης; Πραγματικά οι άνθρωποι δεν ξέρουν τι πουλάνε; Αυτό είναι αστείο
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
διαβάστε το στιγμιότυπο οθόνης με την απάντηση του πωλητή... τι να πω...
Δεν έχει ποιοτικό έλεγχο των εισερχόμενων αντιδραστηρίων. και όποιος παρήγαγε το bk4 έθεσε την βρωμίωση πολύ άσχημα, αυτό είναι ένα τυπικό πρόβλημα που για τους αρχάριους, λόγω της ανισορροπίας των οξέων, η αντίδραση ανεβαίνει και η βρωμίωση δεν πηγαίνει στο τέλος
και φυσικά, όχι αέρια χρωματογραφία-φασματομετρία μάζας, και ακόμη και στην πλάκα για τα σημεία RF, δεν έλεγξα
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Λυπάμαι, το Google translate με στήνει συνεχώς προσθέτοντας με στη μετάφραση, εγώ... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Ο πωλητής είναι Pl τύπος Έχω φίλους από Pl και μια εταιρεία πωλούν σκατά βρωμοκετόνες.αν είναι μεταπωλητής είναι καιρός να αλλάξει τόπο όπου αγοράζει κετόνες.Αυτή η εταιρεία πωλούν αυτό το προσωπικό πολύ χρόνο από αυτό δεν είναι αρχάριοι πρόβλημα
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
που κάνει τη σύνθεση της βρωμοκετόνης δεν ελέγχει την ολοκλήρωση της αντίδρασης σε πλάκες με οξείδιο του αργιλίου. Οι Κινέζοι επισυνάπτουν πάντα το έγγραφο GC, μόνο οι κακοί προμηθευτές/κατασκευαστές δεν ελέγχουν και δεν παρέχουν το φάσμα.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
κάνουν επιχειρήσεις όπως μπορούν, οι τιμές χονδρικής για το 4-μεθυλοπροπιφαινόνιο στην Κίνα από έναν τόνο περίπου 30 δολάρια ανά κιλό, αν η σύνθεση γίνει σωστά, η απόδοση είναι 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4) και η τιμή είναι εντελώς διαφορετική για το bk4.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Ναι και αγοράζετε προσωπικό, κάνετε σκατά δουλειά, χαμηλή απόδοση, μεγάλο ρίσκο.
Πουλάνε μόνο προσωπικό,νόμιμη δουλειά και μετράνε λεφτά.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Καταλαβαίνω σωστά: 1. Ο ίδιος ο πωλητής παραδέχτηκε ότι πουλάει προϊόντα χαμηλής ποιότητας 2. Ο πωλητής αρνείται να αντικαταστήσει το προϊόν ή να αποζημιώσει το κόστος του, έστω και μέρος του κόστους 3. Ζητάτε απόδειξη του σημείου τήξης αφού ο ίδιος ο πωλητής ομολόγησε το ελαττωματικό προϊόν;
Δεν νομίζετε ότι είναι περίεργο να ζητάτε αποδείξεις όταν ο ίδιος ο πωλητής ομολόγησε...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Δεν είπα ότι το προϊόν μου είναι σκατά. Ποτέ δεν είχα προβλήματα με τους πελάτες, αλλά από περίπου 1 μήνα βλέπω ότι πολλοί Πολωνοί προσπαθούν να κάνουν τη φήμη μου κακή - είναι εύκολο να δει κανείς σπασμένες γλωσσικές πληροφορίες τυπικές για Πολωνούς που δεν ξέρουν πώς να γράφουν σωστά.
Τα προϊόντα μου είναι τα καλύτερα και έχω καλή φήμη από την αρχή. Μην πείτε ότι παραδέχτηκα τίποτα - πολλοί άνθρωποι θέλουν να με κάνουν να κλείσω την επιχείρηση λόγω του ότι παρέχω escrow που παρέχεται σύστημα πώλησης, δεδομένου ότι δεν μπορούν να εξαπατήσουν τους ανθρώπους πουλώντας σκατένια αντικείμενα ή ακόμη και να μην στέλνουν. Είναι πραγματικά ντροπιαστικό αγαπητοί άνθρωποι - σεβαστείτε τους πωλητές σας.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Διαβάστε αυτό που μου στείλατε. Παραδέχεστε ότι κάνατε λάθος και ότι οι άλλοι παραπονιούνται για την ποιότητα...

Αν κάνεις λάθος και το παραδέχεσαι όπως το κάνεις τότε κάθε αξιοπρεπής άνθρωπος θα σήκωνε τα χέρια ψηλά και θα έβρισκε κάτι με τους πελάτες ώστε ο πελάτης να είναι ευχαριστημένος και επίσης ο πελάτης θα επανέλθει γιατί έχει κερδίσει εμπιστοσύνη.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Όπως είπα και πριν - δεν είναι δυνατή η επιστροφή χρημάτων - παραγγέλνετε με δική σας ευθύνη - παραγγέλθηκε ειδικά για συγκεκριμένο άτομο και δεν επιστρέφεται - δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι κάποιος μου στέλνει το σωστό προϊόν και αν κάποιος φοβάται ότι θα χάσει χρήματα γιατί παραγγέλνει 5kg αντί για 250g; Δεν αναγκάζω κανέναν και από τα listrings μου μπορείτε να παραγγείλετε ακόμα και 50g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Μιλάω ακόμη και μαζί σας όταν υπάρχει πρόβλημα - αν κάποιος παρήγγειλε από το alibaba ή κάτι τέτοιο και είναι θυμωμένος δεν θα πάρει καν απάντηση από τον πωλητή - είναι πραγματικά λυπηρό ότι στέλνουμε ανθρώπους σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ AUS και από μήνες και μόνο 1 πελάτης με τον φίλο του κάνει αυτούς τους ισχυρισμούς...
Χαιρετισμούς καλοί άνθρωποι
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Διαβάστε αυτό που μου στείλατε. Σταματήστε να αλλάζετε αυτό που θέλετε να πείτε. Αυτό είναι γελοίο.

Καμία εμπιστοσύνη, αγοράζουμε με δική μας ευθύνη, αυτό είναι απολύτως σοκαριστικό.
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Παραδέχεστε σε αυτή τη φωτογραφία ότι κάνετε λάθος, αλλά δεν θέλετε να διορθώσετε το λάθος σας;!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
αδελφέ, το προϊόν σας είναι σε υψηλό επίπεδο, η σύνθεσή τους δεν είναι κατάλληλη και η χημική τους εμπειρία είναι ερασιτεχνική, οπότε
 
Top