BK4 (2b4m) που περιέχει 4-μεθυλοπροπιενόνη

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ως πωλητής δεν μπορώ να περιγράψω ''λάθος σημεία'' που κάνατε λόγω θα κάνει την ανωνυμία σας κ.λπ. κακή καθώς και άλλους - Δεν είμαι εδώ για να κάνω πόλεμο με τους πελάτες μου αγαπητέ - Μπορώ να δω ότι αισθάνεστε τόσο πολύ άσχημα για τα χρήματα που ''χάσατε'' που όλη την ώρα μιλάτε για επιστροφή χρημάτων - Δεν σας ανάγκασα να αγοράσετε τόσο μεγάλη ποσότητα - escrow είναι αποδεκτή και δεν συνέβη κανένα πρόβλημα με τις συμφωνίες μαζί μου από τότε που υπάρχει. Δεν θα απαντήσω στο κείμενό σας πια, αλλά βλέπω τώρα ότι πολλοί άνθρωποι μου έγραψαν και μου είπαν κάποια πράγματα. Το να με αποκαλείς ''αηδιαστικό'' από την αρχή έδειξε τι είδους άνθρωπος είσαι και η συμπεριφορά σου τώρα επίσης - 99,9% των πελατών μου είναι ευχαριστημένοι και πήραν ποτέ reship αν είχαν προβλήματα με την παραλαβή του προϊόντος κλπ αλλά ποτέ δεν φέρθηκαν αγενώς ακόμα και αν δεν συμφωνούσαμε σε σημεία. Σας ευχαριστώ για τη γνώμη σας - είναι καλύτερα που θα είναι ορατή για όλους - δεν θα σας απαντήσω άλλο από την πλευρά μου. Σε άλλους ανθρώπους - σας ευχαριστώ που είστε μέρος του καταστήματός μου κ.λπ. Καλές διακοπές!!!
ΝΈΑ ΧΗΜΙΚΆ ΣΎΝΤΟΜΑ ΘΑ ΠΡΟΣΤΕΘΟΎΝ - ΚΑΥΤΆ ΠΡΟΪΌΝΤΑ
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ο ευκολότερος τρόπος είναι να ξεφύγετε από τα προβλήματα ή να τα φορτώσετε σε κάποιον άλλον. Μεγάλος πωλητής lol
 
Top