BK4 (2b4m) που περιέχει 4-μεθυλοπροπιενόνη

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Δεν είπα ότι το προϊόν μου είναι σκατά. Ποτέ δεν είχα προβλήματα με τους πελάτες, αλλά από περίπου 1 μήνα βλέπω ότι πολλοί Πολωνοί προσπαθούν να κάνουν τη φήμη μου κακή - είναι εύκολο να δει κανείς σπασμένες γλωσσικές πληροφορίες τυπικές για Πολωνούς που δεν ξέρουν πώς να γράφουν σωστά.
Τα προϊόντα μου είναι τα καλύτερα και έχω καλή φήμη από την αρχή. Μην πείτε ότι παραδέχτηκα τίποτα - πολλοί άνθρωποι θέλουν να με κάνουν να κλείσω την επιχείρηση λόγω του ότι παρέχω escrow που παρέχεται σύστημα πώλησης, δεδομένου ότι δεν μπορούν να εξαπατήσουν τους ανθρώπους πουλώντας σκατένια αντικείμενα ή ακόμη και να μην στέλνουν. Είναι πραγματικά ντροπιαστικό αγαπητοί άνθρωποι - σεβαστείτε τους πωλητές σας.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Διαβάστε αυτό που μου στείλατε. Παραδέχεστε ότι κάνατε λάθος και ότι οι άλλοι παραπονιούνται για την ποιότητα...

Αν κάνεις λάθος και το παραδέχεσαι όπως το κάνεις τότε κάθε αξιοπρεπής άνθρωπος θα σήκωνε τα χέρια ψηλά και θα έβρισκε κάτι με τους πελάτες ώστε ο πελάτης να είναι ευχαριστημένος και επίσης ο πελάτης θα επανέλθει γιατί έχει κερδίσει εμπιστοσύνη.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Μιλάω ακόμη και μαζί σας όταν υπάρχει πρόβλημα - αν κάποιος παρήγγειλε από το alibaba ή κάτι τέτοιο και είναι θυμωμένος δεν θα πάρει καν απάντηση από τον πωλητή - είναι πραγματικά λυπηρό ότι στέλνουμε ανθρώπους σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ AUS και από μήνες και μόνο 1 πελάτης με τον φίλο του κάνει αυτούς τους ισχυρισμούς...
Χαιρετισμούς καλοί άνθρωποι
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Παραδέχεστε σε αυτή τη φωτογραφία ότι κάνετε λάθος, αλλά δεν θέλετε να διορθώσετε το λάθος σας;!
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Το Constantylious777 είναι ένας από τους πιο αξιόπιστους προμηθευτές χημικών προϊόντων.

Στην Sierra best knowlage, είχε επιτυχημένες συνεργασίες με γνωστούς πωλητές darknet όπως: Pygmalion.
Η Sierra πιστεύει ακράδαντα ότι τυχόν προβλήματα που σχετίζονται με την ποιότητα δεν οφείλονται στην επιθυμία αύξησης του εισοδήματος.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Είχα ανθρώπους που διαμαρτύρονται για το προϊόν είναι διαφορετικό, αλλά όλα ήταν εντάξει. Σταματάω να απαντώ στο θέμα και τα σχόλιά σας λόγω του ότι είστε πραγματικά σαν παιδί για μένα - παρακαλώ μην παραγγείλετε πια από μένα - δεν σας ανάγκασα να αγοράσετε 5kg. αντί να κλαίτε ότι χάσατε όλα τα χρήματα θα μπορούσατε απλά να παραγγείλετε 50g. Δεν θέλω να μιλήσω περισσότερο γι 'αυτό - ίσως δεν είμαι απλά καλός προμηθευτής για συνεργασία μαζί σας - χαιρετισμούς.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Πολλοί Πολωνοί; Ακούστε δεν μιλάμε για τους ανθρώπους Pl κακό.Οι άνθρωποι διαμαρτύρονται επειδή είναι πολύ εταιρείες σε όπου μπορείτε να αγοράσετε το προσωπικό εκεί ναι; Αυτό είναι νόμιμο εκεί.Σε άλλες χώρες είναι πρόβλημα να αγοράσει.Οι άνθρωποι δείχνουν συνθέσεις απόδοση 60-70 % εδώ από ό, τι νομίζετε;
Mocny kutas αλλάζεις nick κάθε φορά που κάποιος σε πληρώνει 3 χιλιάρικα.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Δεν λέω ότι οι Πολωνοί είναι κακοί - απλά νομίζω ότι οι άνθρωποι είναι από την αγορά που δραστηριοποιούμαι και με βλέπουν ως απειλή για την επιχείρησή τους.

Δεν απαντώ πλέον σε αυτό το νήμα.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Γεια σας, Όσον αφορά το 2B4M, έκανα μια σύνθεση σήμερα το πρωί με 2b4M από τον @Constantylious777 και είχα λευκό γάλα https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, νομίζω ότι ναι η παρτίδα είναι διαφορετική, αλλά αν θέλετε να είστε σίγουροι και αν δεν θέλετε να χάσετε χρήματα, αγοράστε μια μικρή ποσότητα και / ή καθαρίστε το, όταν έχετε καλό 2B4M, έχετε ένα καλό 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Θα πρέπει να ακολουθούν μια αυστηρή διαδικασία διασφάλισης της ποιότητας, η οποία παραδίδει ένα προϊόν που είναι κατάλληλο για το σκοπό του. Προφανώς δεν τους ενδιέφερε και απλώς πούλησαν το προϊόν ανεξαρτήτως. Είναι οι επαγγελματίες που κατασκευάζουν αυτό το προϊόν και θα έπρεπε να γνωρίζουν καλύτερα!!! Πολύ κακή πρακτική.

Είναι σαν να πηγαίνετε σε μια καφετέρια και να ζητάτε έναν καφέ με ζάχαρη και πολύ γάλα, αλλά όταν παραλαμβάνετε τον καφέ είναι μαύρος χωρίς ζάχαρη και χωρίς γάλα, αλλά σας λένε ότι έπρεπε να είχατε παραγγείλει μικρή ποσότητα πρώτα.

Δεν είναι ηλίθιοι, έχουν δοκιμές που μπορούν να κάνουν με ευκολία σε ένα επιστημονικό εργαστήριο με περισσότερο από αρκετό διαθέσιμο εξοπλισμό για να διασφαλίσουν ότι το προϊόν είναι 99% καθαρό και απαλλαγμένο από προσμίξεις!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΌΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΉΣ. ΜΗΝ ΑΓΟΡΆΖΕΤΕ ΑΠΌ ΑΥΤΟΎΣ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αρκεί να γράψετε μία φορά. Μπορεί να θεωρήσω τις δημοσιεύσεις σας spam και να σας αποκλείσω. Μην με αναγκάσετε να το κάνω αυτό. Επίσης, χρησιμοποιήστε τη μεσεγγύηση για την άμεση επίλυση της διαφοράς.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ζητώ συγγνώμη, απλά είμαι αρκετά αναστατωμένος από την εμπειρία αυτή.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Έχω επιτέλους το νέο μου 2b4m από έναν νέο προμηθευτή που διαφημίζεται και εδώ στο BBgate. Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας δείξω ποιον χρησιμοποίησα για αυτό το καθαρό 2b4m. Πολύ χαρούμενος.

Το παλιό 2b4m είναι το διάλυμα 4mmc μπροστά αριστερά στη φωτογραφία (πολύ βρώμικο και το έπλυνα πολλές φορές με τόσο πολύ ασετόν, πολλά πήγαν χαμένα) και το νέο 2b4m είναι το διάλυμα 4mmc πίσω δεξιά (πολύ καθαρό, χρησιμοποίησα περίπου το 10% της ποσότητας ασετόν που έπρεπε να χρησιμοποιήσω για να καθαρίσω το βρώμικο 4mmc) Έκανα τη σύνθεσή μου τόσο γρήγορα και είμαι τόσο έκπληκτος με το πόσο καθαρό είναι το 2b4m. Ανυπομονώ να συγκρίνω τους κρυστάλλους.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
ΤΕΛΙΚΌ ΑΠΟΤΈΛΕΣΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΈΟ 2B4M ΑΠΌ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΌ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΉ ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΉΤΑΝ ΠΟΛΎ ΚΑΘΑΡΌ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΜΈΝΟ ΑΠΌ ΠΡΟΣΜΊΞΕΙΣ.
 

Attachments

  • ljOztDkd6S.jpg
    ljOztDkd6S.jpg
    1.6 MB · Views: 179

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Από τη στιγμή που καταβάλατε τόση προσπάθεια για να κάνετε όλους να γνωρίζουν ότι τα πράγματά μου ήταν ''βρώμικα'' και τώρα μιλάτε για ''νέο προμηθευτή από εδώ'' - άρχισα πραγματικά να πιστεύω ότι έχετε κάποιο συμφέρον να κάνετε την ιστοσελίδα και την υπηρεσία μου να φαίνονται άσχημα. Σταμάτα να κάνεις spamming φίλε
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Οπότε τι πρέπει να κάνω αντ' αυτού;

Συνειδητοποιείτε ότι πήρατε πληρωμή από μένα για 5KG 2B4M; Το ίδιο το 2B4M που όλα πήγαν χαμένα επειδή δεν ήταν καθαρό και όλη η σύνθεσή μου από αυτό πήγε χαμένη λόγω των προσμίξεων στο προϊόν, (χρόνος, προσπάθεια και κόστος άλλων υλικών/συστατικών που χρησιμοποιήθηκαν ως μέρος της σύνθεσης όλα πήγαν επίσης χαμένα) Κάνετε τα μαθηματικά, επιπλέον δεν σας ένοιαζε καν και εγώ είχα κολλήσει με το προϊόν. Ευτυχώς είχα κάποιον να με προσεγγίσει και να με εκπαιδεύσει πώς να το πλύνω και να το επανακρυσταλλώσω, προκειμένου να έχω κάποιο χρησιμοποιήσιμο 2b4m από εσάς.

Ακόμα και τώρα δεν σας ενδιαφέρει, νομίζετε ότι εγώ, ένα άτομο είναι spamming, δεν είναι καθόλου spamming, εγώ πραγματικά παρακολουθώ με ένα τελικό αποτέλεσμα, έτσι ώστε οι άνθρωποι να έχουν την πλήρη ιστορία από μένα όχι μόνο 85% και αφήστε το τέλος έξω. Και τελείωσα με τη σύσταση μιας πηγής που δεν ήταν παρά ευγενική, καθησυχαστική και χρήσιμη μαζί μου, κάτι που οι πελάτες εκτιμούν και ήθελα να το μοιραστώ με άλλους αντί να περάσω αυτό που πέρασα εγώ.

Αντί να εστιάζετε σε μένα, γιατί δεν εφαρμόζετε ένα σύστημα όπου μπορείτε να κάνετε περιοδικούς ελέγχους ποιότητας στα προϊόντα που πουλάτε, αυτό θα διασφαλίσει ότι οι πελάτες σας λαμβάνουν προϊόντα υψηλής ποιότητας μέρα με τη μέρα, οι πελάτες σας θα σας ευχαριστούν γι' αυτό.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Μια απλή ερώτηση για εσάς. Γιατί ένας ανταγωνιστής που φαντάζεστε ότι θα αγόραζε 5 κιλά 2b4m ακούγεται πολύ ακριβό. Αν έπρεπε να το κάνετε αυτό, θα ήταν πολύ πιο εύκολο και αποτελεσματικό να αγοράσετε 100 γραμμάρια από 10-20 διαφορετικούς ανθρώπους.
Και τώρα φαίνεστε περίεργος, ομολογήσατε νωρίτερα ότι το αντιδραστήριο είναι κακής ποιότητας, στη συνέχεια ότι είχατε λάβει προηγουμένως παράπονα από άλλους αγοραστές για το αντιδραστήριο αυτό. Και τι καταλήγετε να κάνετε; Δεν δίνετε καμία αποζημίωση στον πελάτη σας, καμία συγγνώμη, παρά μόνο μια αξιοθρήνητη προσπάθεια να αποφύγετε την ευθύνη λέγοντας ότι δεν είστε υπεύθυνοι για την κακή ποιότητα του αντιδραστηρίου, προσπαθώντας να συκοφαντήσετε τον πελάτη σας.
Μπορείτε να συνεχίσετε να λέτε ανοησίες, αλλά αυτό δεν θα αλλάξει την αλήθεια και αυτή είναι πολύ απλή.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Από ό,τι παρατήρησε ο φίλος μου, η σύνθεση ήταν χάλια. Ακόμα και αν έχεις 99% καθαρό bk4 δεν θα πάρεις 4mmc καθαρό αν η σύνθεση γίνει λάθος.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ως πωλητής δεν μπορώ να περιγράψω ''λάθος σημεία'' που κάνατε λόγω θα κάνει την ανωνυμία σας κ.λπ. κακή καθώς και άλλους - Δεν είμαι εδώ για να κάνω πόλεμο με τους πελάτες μου αγαπητέ - Μπορώ να δω ότι αισθάνεστε τόσο πολύ άσχημα για τα χρήματα που ''χάσατε'' που όλη την ώρα μιλάτε για επιστροφή χρημάτων - Δεν σας ανάγκασα να αγοράσετε τόσο μεγάλη ποσότητα - escrow είναι αποδεκτή και δεν συνέβη κανένα πρόβλημα με τις συμφωνίες μαζί μου από τότε που υπάρχει. Δεν θα απαντήσω στο κείμενό σας πια, αλλά βλέπω τώρα ότι πολλοί άνθρωποι μου έγραψαν και μου είπαν κάποια πράγματα. Το να με αποκαλείς ''αηδιαστικό'' από την αρχή έδειξε τι είδους άνθρωπος είσαι και η συμπεριφορά σου τώρα επίσης - 99,9% των πελατών μου είναι ευχαριστημένοι και πήραν ποτέ reship αν είχαν προβλήματα με την παραλαβή του προϊόντος κλπ αλλά ποτέ δεν φέρθηκαν αγενώς ακόμα και αν δεν συμφωνούσαμε σε σημεία. Σας ευχαριστώ για τη γνώμη σας - είναι καλύτερα που θα είναι ορατή για όλους - δεν θα σας απαντήσω άλλο από την πλευρά μου. Σε άλλους ανθρώπους - σας ευχαριστώ που είστε μέρος του καταστήματός μου κ.λπ. Καλές διακοπές!!!
ΝΈΑ ΧΗΜΙΚΆ ΣΎΝΤΟΜΑ ΘΑ ΠΡΟΣΤΕΘΟΎΝ - ΚΑΥΤΆ ΠΡΟΪΌΝΤΑ
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ο ευκολότερος τρόπος είναι να ξεφύγετε από τα προβλήματα ή να τα φορτώσετε σε κάποιον άλλον. Μεγάλος πωλητής lol
 
Top