1-Fenüül-2-nitropeen (P2NP) videosüntees bensaldehüüdist ja nitroetaanist. Henry reaktsioon.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mul on õnnestunud seda hankida ebayst:
XrcI8OeL7Q


Click here
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
ive tellitud, et ja tipu blender ta müüb, see comy alates keemilise tootmise nimega eurchem kirjutatud täpselt nii. see on kvaliteetne,
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Probleemiks on see osa! see tähendab, et teie aadress võib olla ohustatud! Olge ettevaatlik

transpordipakendi sertifitseerimine
standardimine
märkus
:
:
:
:
:
:


vastavalt valitsuse transpordieeskirjadele ( IATA, ADR , ECHA-REACH ).
kemikaalide erivedu
C.O.A., MSDS, GMP, API, USP, EUP, ECHA-REACH, ORIGIN jne... *
*(originaalid tarnitakse koos kaubaga ja koopiad pärast kinnitatud tellimust)
vastavalt E.U. - Echa-Reach eeskirjadele.
toote hind on juba praegu alla -25% võrreldes kehtiva ametliku hinnaga, mis on välja antud ICISi poolt välja antud "Rahvusvahelisel keemia- ja farmaatsiatoodete börsil".
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kurioosumina õnnestus see ka toatemperatuuril. kuid see on paarikümne päeva. Tsükloheksüülamiini kasutamisega, Aga ärge unustage kasutada jäääädikhapet...
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
N-butüülamiin

Ma sain selle
Di n-butüülamiin
CAS:111-92-2
Kas ma võin seda kasutada
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kas need reagendid on tõesed või valed? Soovin teie abi CAS-numbri saamisel
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gaaaah. Mul õnnestus seekord reaktsioon ära rikkuda ja jätsin rm kaks tundi järelevalveta. Kui ma tagasi jõudsin, oli see tublisti üle 110 C, ilmselt oli see juba mõnda aega olnud, ja tumepunakaspruun, väga selge lõhnaga, mida on raske kirjeldada. Mida te arvate, kas ma põletasin selle partii ära? Kui mul õnnestub sellest midagi välja kristalliseeruda, kas see on üldse usaldusväärne?

Ma PEAN hankima endale parema temperatuurikontrolliga kuumutusplaadi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas lõhn on nagu bensaldehüüdi, kuid pähklirohkem?
Igatahes, ei teeks paha proovida kristalliseerida seda, vaatame, mis välja tuleb lol
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nah, bensaldehüüdi lõhna enam ei ole. Jäi väljas seisma (kile all) külma talve temperatuuril, ei mingeid kristalle. See on ilmselt jama. Dammit.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tegelikult, kriipsutage seda! See on üleöö kenasti välja kristalliseerunud. Aga kollaste kristallide ümber on selline pruun muda ja see kindlasti haiseb halvasti.
Ma tegin teise partii ilma temperatuuri fuckups (tegelikult ,kasutades sous-vide soojenduspulga on täiuslik kuumutussüsteem selle sünteesi jaoks! Hoiab täiusliku, tsirkuleeritud veevanni täpsel temperatuuril, lihtsalt näpunäide). Nüüd koosneb teine partii peaaegu ainult tahketest, täiuslikest kollastest kristallidest.

Aga halva partii puhul: Ma tahan seda korralikult puhastada. Aga P2NP jaoks lahustuvus- või õigemini INSOLUBILITY andmete leidmine on raske. Tuletage mulle meelde @G.Patton @William Dampier jne, kas P2NP on vees lahustumatu? Ilmselt lahustub see suurepäraselt nii metanoolis kui ka DCMis. - kuidas on lood mitte-poolaarsete ainete puhul? Nagu tolueen? Kas ma võiksin seda sellega pesta? Milline oleks parim puhastusprotseduur?
Ümberkristalliseerimine IPA-st eraldi, ma mõtlen.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
vees lahustumatu, mittepolaarsetes ainetes kergesti lahustuv
 
View previous replies…

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tegelikult, kas teil on allikas? Sest ma ei leia internetist ühtegi tõelist lahustuvusandmestikku, mis mind häirib.
Ja ilmselt on see lahustuv etanoolis ja muudes piiritusjookides, nii et see kõlab nii, et see võiks olla ka vees lahustuv?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ha. Ha. Ok. Noh, õnneks on ka teisi teabeallikaid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nii et siin on pilt. Vasakul kanariikollased kristallid täiuslikust temperatuurikontrollist, paremal tumekollased, mis pärinevad jooksust, mis läks pikalt üle 110 C.

Parim puhastus nüüd? Ümberkristallida metanoolist või IPA-st?
 

Attachments

  • lF8dcjxSik.JPG
    lF8dcjxSik.JPG
    450.6 KB · Views: 306

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, võib-olla saate pesu minimaalse külma ipa või atsetooniga. kuid ümberkristalliseerimine teie mainitud lahustites või veel parem, etüülatsetaat on ideaalne.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Seega valisin ümberkristalliseerimise metanoolist Värvi erinevus on ikka veel s´da, kuid veidi vähem. Metanooli välja saamine kristallidest on küll tülikas, ma olen terve päeva vaakumkuivatusega näpistanud.

Aga ma olen edasi liikunud redutseerimisfaasi NaBH4-ga, nüüd on mul külmkapis seisev pudel formüülamfetamiini atsetoonis üle MgSO4 homseks soolamiseks. Mul on vaja saada puhas, hea soolamishape, mida mul kahjuks praegu ei ole.
 
Top