4′-metüülpropiofenooni bromimine 2-bromi-4'-metüülpropiofenooniks. Suures mahus.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust hilinenud vastuse eest. Temperatuur peab olema alla 65 *C. Ma parandasin selle vea, ma vabandan.
 
Last edited:

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tervitused, lugupeetud G. Patton! Palun pöörake tähelepanu minu küsimusele selles teemas. Teie olete minu arvates üks kõige tähelepanelikumaid ja kiiremaid eksperte kõigi foorumi osalejate seas.
p. s. Palun teistel foorumlastel mitte solvuda minu sõnade peale ;-)
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tere, kallis! Kui ma kasutan propiofenooni ja mitte 4-metüülpropiofenooni, kas ma pean selles meetodis midagi muutma? Loodan saada bc-1 sel viisil. Ja järgmises etapis bq-1-st, läbi meetodi etüülatsetaadi, atsetooni ja soolhappega, saada efedronsool. Kas ma olen õigel teel?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Reaktsioonitemperatuur 65 °C on lihtsalt vale, sest 2-bromo-4'-metüülpropiofenoon moodustab kristalle ja lukustab 4′-metüülpropiofenooni sisse. 2b-4m sulamistemperatuur on umbes 77 °C ja see on väga kaugel HBr-i keemistemperatuurist. Järelikult on 75-85 °C teie reaktsioonitemperatuuriks sobiv vahemik, mis peaks halogeenimise lõpetama umbes 2 tunni jooksul. Küsimused, millele tuleb vastata:

1. Kas bromi asend on õige või saate pärast aminatsiooni iso-mefedrooni?
2. kas stereoisomeeride fraktsioon on selle meetodi puhul ikka 50:50?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kõrgematel temperatuuridel on kõrvalreaktsioonid tõenäolisemad, on palju parem teostada bromimine lahustis.
Samuti tekib küsimus vesinikperoksiidi lagunemise kohta kõrgendatud temperatuuridel, parem on valida selle oksüdeeriva aine asendaja.
nii et bromimine ilma lahustita ja alla halogeenketooni kristalliseerumise temperatuuri on väga halb mõte, foorumis on kaebusi räpase halogeenketooni tarnija kohta, milles on suur algketooni lisand.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Olen teiega nõus, et lahusti kasutamine võimaldab halogeeni ühtlasemat jaotumist. H2O2 lagunemine ei ole erinevalt juhtuda, kui te ei refluxi seda kuni 120-130 ° C. Peamine küsimus on, et teil on kõik tingimused di- ja trihalogeniseerimiseks. Stereopariteet on ka küsitav, kuid see on puhas spekulatsioon.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alustame sellest, et vesinikperoksiid laguneb aja jooksul iseenesest, loomulikult laguneb see kiiremini, mida kõrgem temperatuur, seda kiiremini, samuti kohalik ülekuumenemine peroksiidi lisamisel, kus temperatuur on palju kõrgem kui reaktsioonimassi enda temperatuur. Ärge usaldage mind, võite kinnitada tühja koti tagasivoolukondensaatori külge ja vaadata, kui palju hapnikku peroksiidi lagunemisel vabaneb.
Kõik tingimused polühalogeniseerimiseks tekitavad happe ülejäägi ja vajaduse kasutada peroksiidi ülemääraselt. Ma loobusin peroksiidist juba ammu, see on selle reaktsiooni jaoks halvim oksüdeeriv aine.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Selliselt toodetud 2B4M sisaldab palju lisandeid. Ma ei ole kindel, mis see on, järg ei tööta
 

Lev

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2023
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Tere päevast, öelge mulle, kas 4-metüüloprofenooni on võimalik asendada teise reagendiga
2-(1-brometüül)-2-(4-metüülfenüül)-1,3-dioksolan ?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
dioksaalaani hüdrolüüs kuni 2b4m-ni ja edasine aminatsioon
võib-olla saab teha esimest aminatsiooni pärast teha hüdrolüüsi, selle vajadust kontrollida väikeses koguses
 
Last edited:

Lev

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2023
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Bromi dioksolaan 98
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
uus asendus 2b4m, mis on saadud halogeenimisreaktsiooni läbiviimisel etüleenglükooli lahuses, ketooni standardne kaitserühm
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Mulle saadeti 4-metüülpropiofenooni asemel 2-bromo-4-metüülpropiofenooni, kas naatriumhüdroksiidi tagasivooluga kõrvaldatakse 2-bromo?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
saate kohe saada vajalikku ainet alfa-bromo-4-metüülpropiofenoonist, kirjutage saadud aine CAS-number
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Hindan teie kiiret vastust, olen kasutanud teie kirjutamist BMK mikrolaine kiirituse hüdrolüüsi P2P-le minevikus tegelikult, armastan teie tööd sõber.

Cas, mille ma sain, oli 1451-82-70, soovitud lõppmolekul, mida ma tahan, on dl-epadriin.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Aitäh teie abi eest, see motivatsioon sai mind selle välja töötamise üle.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kas te määrasite numbri õigesti? Ma leian ainult numbri 1451-82-7
CAS 1451-82-7 2-Bromo-4'-metüülpropiofenooni ained, sellest saate MMC, sellest piisab aminatsioonireaktsiooni läbiviimiseks. Efedriini te sellest ei saa.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Kas te ei saa seda kahes etapis?

2b4m -> efadroon -> efedriin
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2b1m
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Te vajate tavalist propiofenooni ja seejärel bromiteerite ja saate alfa-brompropiofenooni või kasutate kohe valmis alfa-brofiofenooni.
Kuidas te tahate MMC-st 4-metüüli eemaldada, ma ei saa aru))))
 
Top